به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۷۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۳
ایران در یک قدمی صعود؛
یک شیوه هجومی و ترکیب ایده آل شرایط را برای برتری بازیکنان شایسته ایران در مصاف با تیم قدرتمند ولز مهیا کرد.
احمدرضا میرزائیان 
عضو کارگروه ورزش حزب
در بازی قبلی یک شیوه محافظه کارانه و کاملا دفاعی از سوی کی روش اساس کار تیم ما را مختل کرده بود.
انتقادات کارشناسان و اهالی رسانه به چیدمان غلط کی روش در دیدار گذشته موثر افتاد و مربی پرتغالی با سه مهاجم و گماردن آزمون ،طارمی و قلی زاده در فاز تهاجمی و بهره بردن از زوج نوراللهی و عزت اللهی در مرکز میدان  زمینه را برای احاطه و  استیلا بر شاگردان راب پیج فراهم کرد.
تیم ما هر گاه مالکیت توپ را در اختیار گرفت با نفوذ قلی زاده و طارمی از کناره ها و اضافه شدن رضاییان و حاج صفی دروازه وین هنسی را تهدید کرد و فرصت گلزنی یافت.
ولزیها که با گماردن کیفر مور بلند قامت در اندیشه گلزنی بودند از پاس‌های گرت بیل و رابرتس در چند مرحله موقعیت سازی کردند که هوشیاری مدافعان به رهبری پورعلی گنجی بی اثر شد.
در وقت دوم آنچه که مشهود بود انگیزه بهتر و دوندگی موثرتر بازیکنان ما و احاطه بر مرکز میدان بود.
انتقال بازی از فاز تدافعی به صف مهاجمان و استفاده از ضعف مدافعان  ولز اقدام موثری بود که سرعت را چاشنی کار کرد.
این اهرم موثر بارها دروازه وین هنسی را تهدید و علاوه بر اصابت دو شلیک به دیرک دروازه ،تیم‌ما را در موقعیت بهتری قرار داد.
هر چه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم،تحرک  و دوندگی بازیکنان ما افزایش می یافت و  قوای ولزیها تحلیل می رفت.
تعویض های بموقع کی روش و فراخوانی چشمی،انصاری فرد،کریمی و ترابی برگ برنده ما بود.
اخراج وین هنسی دروازه بان ولز که بدلیل خطای محرز روی طارمی حادث شد،شرایط را برای برد فراهم  کرد و دو گل زیبای چشمی و رضاییان پاداش  اتحاد و صمیمیت مردان شجاع ایران بود.
تساوی بدون گل انگلیس و آمریکا هم کسب دومی تیم‌ما در جدول تثبیت کرد.
روز سه شنبه ایران با آمریکا و انگلیس با ولز مصاف خواهند داد.
تساوی با آمریکا هم جواز صعود به دور دوم را امضا خواهد کرد.چه بسا با تساوی انگلیس با ولز و پیروزی ایران ،تیم ما به عنوان تیم اول راهی دور بعدی شود و شگفتی جام ۲۲ را تکمیل کند
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: