به‌روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
logo
تازه های سایت
سخنگوی نیروهای مسلح: در برابر منافقین ‌مرصاد دیگری رقم می‌زنیم «مدافعان امنیت» در تهران گلباران شدند آلمانی‌ها جدیدترین دشمنان تیم ملی دستور اژه‌ای برای ارفاق به برخی از زندانیان رونمایی از مرحله نخست مرکز ژن‌‌درمانی روایت یک مستندساز از سفر به بوکان و مهاباد غرش شیر در دل دریا جدایی شائبه‌برانگیز ندا زارع از تیم ملی تکواندو اشک تمساح را باور کنیم یا قربانیان سلاح شیمیایی را؟! دستگیری عوامل یک کانال مرتبط با ضدانقلاب توسط سازمان اطلاعات سپاه چهره عریان تجزیه‌طلبی نیاز پایتخت به ۷ هزار دستگاه اتوبوس ايران و اوكراين در دستور مذاكرات مکرون‌ـ بایدن
کد خبر: ۳۶۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۴
عضو مجلس خبرگان:
آیت‌الله سیدمحمدمهدی میرباقری گفت: دنیای مجازی و ارتباط لسانی که مدیریتش دست غرب است، ولو به شما هم اجازه حضور بدهند، مادامی که مدیریتش در دست آنها باشد، محیط نجوای شیطان است.

عضو مجلس خبرگان رهبری و سخنران مذهبی اظهار داشت:مرحله‌ای که امروز انقلاب اسلامی باید از آن عبور کند، مرحله عبور از جنگ رسانه‌ای دشمن است؛ یعنی در مرحله تولید دستگاه نَبَأ هستیم.

وی با بیان اینکه ما پیش از این از فشار اهرم جنگ نظامی دشمن عبور کردیم، یعنی دیگر با حرکت نظامی نمی‌خواهند و نمی‌توانند ما را نابود کنند، گفت:ما از فشار اهرم جنگ دیپلماتیک هم عبور کردیم. دو دهه است مذاکره می‌کنیم و در مجموع نتوانستند انقلاب اسلامی را در مذاکره شکست دهند. در این مذاکرات، پنج قدرت برنده جنگ جهانی یک طرف نشسته‌اند و می‌خواهند ما را مهارِ دیپلماتیک کنند ولی نتوانستند.

میرباقری تصریح کرد: انقلاب اسلامی در فتنه ۸۸، نرم‌افزار انقلاب مخملی را شکست و امروز از مرحله جنگ اقتصادی و تحریم هم در حال عبور است. یعنی ملت ما و انقلاب ما ابزارها و اهرم‌های فشار دشمن را کُند و نابود می‌کند و از کار می‌اندازد، به‌طوری که نمی‌توانند با کشورهای دیگر هم این‌طور برخورد کنند.

این استاد حوزه و دانشگاه افزود: مرحله‌ای که ما الآن در آن هستیم، مرحله خبرسازی و تولید نَبَأ است. به تعبیر ادبیات دینی، مرحله مقابله با نبأ فاسق است که در سوره حُجُرات درباره آن بحث شده است.

وی با اشاره به اینکه دنیای مجازی و ارتباط لسانی‌ای که مدیریتش دست غرب است، ولو به شما اجازه حضور هم بدهد، مادامی که مدیریتش در دست آن‌هاست، محیط نجوای شیطان است، گفت:سوره حجرات را ببینید. اگر به دستگاه خبرسازی آنها که نبأ فاسق است، گوش فرا دادی، اقتتال و درگیری و سوء‌ظن و تنابز بالالقاب و تجسس و بدگویی و غیبت ایجاد می‌کند.

میرباقری گفت: اگر به این نبأ فاسق گوش بدهی، چنین اتفاقاتی می‌افتد. امت مؤمن اگر می‌خواهد بر رقیب پیروز بشود باید بر دستگاه نبأ و خبرش غلبه کند که حالا امروز مدرن شدهو بر اهرم امپراتوری‌های رسانه‌ای سوار شده است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: