کد خبر: ۳۶۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
پور ابراهیمی عضوشورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: جای تاسف است که اعلام کنیم برخی افراد درجریان‌های اخیر در داخل کشور همنوا با معاندان خارجی، یا جاهلانه یا عامدانه آب به آسیاب دشمن ریختند که این گناه نابخشودنی جفا به انقلاب و شهدا است.

محمدرضا پورابراهیمی اظهار کرد: آب به آسیاب دشمن ریختن در روزهای سخت انقلاب نتیجه مردودی در آزمون برخی از خواص در کشور بود که متاسفانه برخی از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب با این اتفاقات علیه نظام جمهوری اسلامی ایران نیز همراهی کردند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داده است که ظرفیت زیادی برای مواجهه با آنهایی که فکر می‌کنند علیه نظام و انقلاب جایی برای عرض‌اندام دارند، دارد و نشان داده جمهوری اسلامی ایران تا زمانی مردم در صحنه هستند و به عشق شهدا می‌آیند، زنده است و این بیان‌گر این مهم است که مردم پای انقلاب و نظام خود ایستاده‌اند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس بیان کرد: خدا را شاکریم که امروز ملت ایران نشان داد که به مبانی انقلاب و تفکر شیعی خود افتخار می‌کنند و حرکت‌های گستاخانه عوامل داخلی در هتک حرمت به اماکن مقدس و اهانت به قرآن و شهدا از ذهن مردم پاک نخواهد شد.

پورابراهیمی افزود: در جمهوری اسلامی ایران همه از حقوق یکسان برخوردار هستند و ما در مجلس شورای اسلامی اعلام کردیم هر حقی که از افراد ضایع شده دستگاه‌های ذی‌ربط باید پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: شیوه مواجهه یا پیگیری حق با اغتشاش‌گری کاملا متفاوت است، لذا قطعا در صدد شفافیت اتفاقات در پرونده خانم مهسا امینی خواهیم بود، ضمن اینکه این موضوع باید پیگیری و در چهارچوب قانون اقدام شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ادامه داد: بدانیم این موضوع از اغتشاشات جدا است و نیروهای انقلابی و بسیجی جبهه و جنگ اجازه نخواهند داد که در سایه عوامل معاند، ایران به کشوری ناامن تبدیل شود و این خواب آشفته دشمن در ناامنی جمهوری اسلامی ایران تعبیر نخواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از زحمات نیروی انتظامی در ایجاد نظم و امنیت در کشور تقدیر کرد و افزود: ما به دستان نیروی انتظامی بوسه می‌زنیم و از سپاه و بسیج با تمام توان حمایتمی‌کنیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تمام تلاش دشمن برای ایجاد آشوب، اغتشاش و ناامنی در کشور است و هدف‌گذاری کرده که با ایجاد ناامنی، هم مسیر انقلاب را تحت تاثیر خود قرار دهد و هم بر گفتمان روابط سیاسی ایران و کشورهای منطقه و هم بر روند امور در دولت سیزدهم در تحقق اهداف اقتصادی به عنوان دولت انقلابی و مکتبی که در راستای تحقق اهداف انقلاب تلاش می کند، تاثیر منفی بگذارد.

پورابراهیمی تأکید کرد: برنامه‌ریزی دشمن از ماه‌ها قبل آغاز شده و کاملا مشخص است که دشمن در طراحی کاملا تعریف شده به بهانه فوت خانم مهسا امینی، جریان آشوب اخیر را در کشور رقم بزند که البته نشان دادند هیچ اعتقادی به ایرانی‌ها و حتی فرد فوت شده نداشتند و این امر را بهانه‌ای برای ایجاد ناامنی و آشوب کردند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: