به‌روز شده در: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷
logo
تازه های سایت
سخنگوی نیروهای مسلح: در برابر منافقین ‌مرصاد دیگری رقم می‌زنیم «مدافعان امنیت» در تهران گلباران شدند آلمانی‌ها جدیدترین دشمنان تیم ملی دستور اژه‌ای برای ارفاق به برخی از زندانیان رونمایی از مرحله نخست مرکز ژن‌‌درمانی روایت یک مستندساز از سفر به بوکان و مهاباد غرش شیر در دل دریا جدایی شائبه‌برانگیز ندا زارع از تیم ملی تکواندو اشک تمساح را باور کنیم یا قربانیان سلاح شیمیایی را؟! دستگیری عوامل یک کانال مرتبط با ضدانقلاب توسط سازمان اطلاعات سپاه چهره عریان تجزیه‌طلبی نیاز پایتخت به ۷ هزار دستگاه اتوبوس ايران و اوكراين در دستور مذاكرات مکرون‌ـ بایدن
کد خبر: ۳۶۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
رئیس خانه احزاب:
رئیس خانه احزاب ایران ضمن دعوت جریان‌های سیاسی به پرهیز از قضاوت عجولانه تا روشن شدن ابعاد ماجرا همگان را به آرامش دعوت کرد.

منوچهر متکی رئیس خانه احزاب ایران درگفتگو با فارس ضمن تسلیت به خانواده داغدار مهسا امینی، با اشاره به دستورات اکید رؤسای قوای مجریه و قضائیه در پیگیری سریع حادثه و بررسی حرفه‌ای سازمان پزشکی قانونی و نیز ضرورت بررسی ابعاد پیدا و پنهان اطلاعاتی و امنیتی این حادثه ابراز امیدواری کرد مردم و افکار عمومی به زودی در جریان شفاف و جامع این حادثه تلخ و برخوردبا خاطیان احتمالی قرار گیرند.

رئیس خانه احزاب ایران ضمن دعوت جریان‌های سیاسی به پرهیز از قضاوت عجولانه تا روشن شدن ابعاد ماجرا همگان را به آرامش دعوت کرد.

متکی افزود: در حکمرانی مدنی در کشورهای مختلف، هنجار شکنی مورد پذیرش نیست و مردم ما آشوب‌های

ساختار شکنانه و هدایت شده در کشور را تحمل نخواهند کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: