به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۷۱۹
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
یک رسانه عبری زبان اعتراف کرد هر روز جنگ با نوار غزه ۱۰۰ میلیون شیکل (بیش از ۳۰ میلیون دلار) برای رژیم صهیونیستی آب خورده است.

روزنامه معاریو در شماره روز دوشنبه خود با اعلام این خبر افزود براساس ارزیابی مطرح شده در کمیته مالی کنست که در جلسه مربوطه جهت پرداخت خسارت به آسیب دیدگان مستقیم و غیر مستقیم جنگ مطرح شد، مشخص گردید جبهه داخلی اسرائیل حدود 300 میلیون شیکل (بیش از 92 میلیون دلار) در این جنگ زیان دیده است.

به نوشته معاریو کمیته مالی کنست صبح امروز دوشنبه برای پیگیری پرداخت خسارت جنگ اخیر تشکیل جلسه داد و مشخص شد تنها برای جبهه داخلی این رقم بالغ بر 300 میلیون شیکل است.

این رسانه با استناد به گزارش کنست رژیم صهیونیستی خبر داد، در این جنگ 222 محل آسیب مستقیم دیده‌اندکه 84 مورد از آنها در عسقلان، 66 مورد در سدیروت و 72 مورد در شهرک‌های مهاجر پذیر دیگر بوده است که 114 مورد آن به ساختمان‌ها آسیب رسیده و 97 مورد نیز متعلق به خودروها بود.

گفتنی است این خسارات صرفا مربوط به جبهه داخلی رژیم صهیونیستی وارد شده و هزینه‌های نظامی رژیم صهیونیستی در این جنگ در آن لحاظ نشده است، همچنین نباید فراموش کرد که صهیونیست‌ها این تلفات را در جریان جنگ با تنها یک گروه نسبتا کوچک فلسطینی از لحاظ امکانات متحمل شده‌اند و در صورت مشارکت حماس در این جنگ و یا ورود به جنگ با حزب الله این تلفات به طور حتم به شدت افزایش پیدا می‌کرد.

در بخش دیگری از این گزارش نیز خبر رسید نهادهای مربوطه در اسرائیل تاکنون بسیاری از خسارات جنگ‌های سابق را هم پرداخت نکرده‌اند و دست کم 124 پرونده در داداگاه‌های اسرائیل برای دریافت غرامت همچنان مفتوح است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: