به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری:
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باهنر خاطراتی از اول انقلاب تعریف و گفت: احزاب باید با هم رقابت‌ کنند نه با نظام و حاکمیت.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، محمدرضا باهنر که در نشست معاونت طرفداران حزب موتلفه اسلامی استان تهران سخن می گفت، با ذکر خاطراتی از سال‌های اول بر فعالیت احزاب در راستای تقویت منافع ملی تاکید کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نطام‌ همچنین با آسیب شناسی فعالیت مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان منافع ملی را فدای منافع منطقه ای و خود می‌کنند.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما باید همانند بسیاری از کشورهای دیگر دو مجلس‌ داشته باشیم.

وی توضیح داد: در تمام دنیا دو مجلس دارند؛ یکی مجلس مردم و دیگری هم مجلس ملی و منافع نظام که به اسم مجلس سنا شناخته می شود.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در بخش دیگری از سخنان خود با مرور حضور مردم در انتخابات مختلف، پایین آمدن مشارکت در انتخابات را فاجعه خواند و آن را یک آسیب برای نظام تحلیل کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: