به‌روز شده در: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۷
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۸۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲
راه نجات فلسطین و فلسطینی ها اعم از (مسلمان ،مسیحی و یهودی) به دست خود فلسطینی هاست.
محمد حاجی- اسرائیل یک بلیه استعماری استکباری است و ربطی به قوم یهود یعنی پیروان حضرت موسی ندارد زیرا دین یهود دستور تاسیس اسرائیل و این همه جنایات و آدم کشی و نوکری دشمنان خدا را نداده است. بلکه حضرت موسی علیه السلام قطعاً با اسرائیل و رژیم غاصب و اشغالگر قدس مخالف است. اسرائیل را حاکمان بی دین آمریکا و انگلیس با همراهی شوروی کمونیست پدید آورده اند و از آن حمایت کردهاند. عناصر صهیونیسم هم عوامل و مزدوران آنها هستند. هیئتهای حاکمه آمریکا و انگلیس هستند که حامی موثر و پشتیبان اصلی اسرائیل و جنایات صهیونیست ها می باشند.

راه نجات فلسطین و فلسطینی ها اعم از (مسلمان ،مسیحی و یهودی) به دست خود فلسطینی هاست.

اگر مردم فلسطین همه باهم قیام کنند و هر کس در حد توانش از مرگ و سختیها نهراسند و از جهاد و شهادت استقبال کنند خدا برای آنها طا لوتی را پدیدار می سازد که جالوت مستقر در فلسطین را در هم شکند و به این همه جنایات و زورگویی و ظلم و ستم فلسطینی ها پایان دهد.

قرآن در مسئله بنی اسرائیل پس از رحلت حضرت موسی میفرماید جالوت آنها را از سرزمینشان اخراج کرده و فرزندان آنها را آواره کرده بود. قد خرجنا من دیارنا و ابنائنا بقره آیه ۲۴۶ . پیامبر آنها طالوت را فرمانده انتفاضه کرد اما آنها در امتحان آب به اندازه نوشیدن هم تبعیت و مقاومت نکردند تا یک مجموعه متشکل (الذین یظنون انهم ملاقوا الله) و مقاوم، با ایمان به اینکه (کم من فئه قلیله غلبت فئة کثیره باذن الله و الله مع صابرین) صبور و مومنانه با جالوت و جا لوتی ها جنگیدند و خدا به آنها فتح و پیروزی داد. (فهزموهم باذن الله و قتل داود جالوت و اتاه الله الملک و الحکمه) راه پایان بخشیدن به ظلم حکومت قلدرانه و جبارانه رژیم صهیونیستی مقاومت و قیام الهی مردم فلسطین و جهاد مجاهدان انتفاضه اسلامی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: