به‌روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۴۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی به مناسبت حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات 28 خرداد 1400، انتخاب آیت الله رییسی به به عنوان رییس جمهور منتخب به وی تبریک گفت.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با صدور پیامی به مناسبت حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات 28 خرداد 1400، انتخاب آیت الله رییسی به به عنوان رییس جمهور منتخب به وی تبریک گفت.

متن پیام دکتر اسدالله بادام چیان به این شرح است:

بسمه تعـالي

حضرت آیت الله رئیسی (دام عزه)

سلام عليكم؛ بارک الله لکم

انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری در 28 خرداد 1400 نقطه عطفی مهم برای ملت ما در گام دوم انقلاب اسلامی محسوب می شود.

استکبار جهانی، و عناصر وابسته داخلی آنها هر آنچه ترفند، توطئه و تخریب داشتند برای تحریم این انتخابات به کار بردند اما ملت هوشیار و قهرمان ایران با صفوف فشرده از صبح زود تا پاسی پس از نیمه شب، در پای صندوق های رأی، سرود نه به امریکا و همپالگی هایش را در سراسر کشور اسلامی ایران طنین انداز کرد و با رأی حدود 50 در صدی خود، امنیت ملی، تقویت اقتدار ملی و تحقق مردمسالاری اسلامی را تضمین دوباره کرد و به ندای رهبر اندیشمند و آینده نگر خود لبیک گفت.

مردم یک بار دیگر به پای صندوق های رأی آمدند تا به منفی گویان و یأس آوران، جریان های لیبرالی، اصلاح طلب و افراطی نه بگویند و گفتند.

پیام این انتخابات، حمایت از خط عزت، حکمت و مصلحت در روابط بین الملل، و نفی سازش ها بود و پیام دیگر آن امید به حل مشکلات ملت، و ایجاد دولتی مردمی و قوی برای ایرانی آباد، شاد و مستقل توأم با رفاه عادلانه بود.

حزب مؤتلفه اسلامی این پیروزی را به رئیس جمهور منتخب ملت، حضرت آیت الله رئیسی صمیمانه تبریک می گوید و ضمن دعا برای موفقیت کامل ایشان آمادگی خود را برای همکاری همه جانبه با دولت منتخب ملت اعلام می دارد.

ان شاالله حضرتعالی با استفاده از همه ظرفیت های موجود از جمله، امکانات گسترده جغرافیایی و نیروی انسانی جوان و تحصیلکرده و تجربه آموخته، فصل جدیدی از مدیریت انقلابی و عبادی برای حل مشکلات کشور را آغاز خواهید نمود تا ایران عزیز در مسیر پیشرفت و توسعه و جهش و رونق اقتصادی به قله ها دست یابد.

پیروزی امام و امت در این انتخابات سرنوشت ساز را به امامت زمان (عج) و نایب الامام، خامنه ای، و ملت بزرگ ایران و ملتهای اسلامی و آزادیخواه تبریک می گوییم و مزید توفیقات و دوام خدمات برای دولت شما را از خداوند متعال مسئلت داریم.

حزب موتلفه اسلامی

دبیرکل

اسدالله بادام چیان

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: