به‌روز شده در: ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۳۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
ستادهای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور برنامه های تبلیغاتی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را تبیین می کنند.
ستادهای حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور برنامه های تبلیغاتی آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم را تبیین می کنند.

در پی برگزاری اجلاس هماهنگی دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی به منظور هماهنگی در اجرای برنامه های تبلیغی در حمایت از آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم، ستادهای انتخاباتی حزب در 31 مرکز استان و 200 شهرستان افتتاح و فعالیت خود را دنبال می کنند.

جلسات مستمر ستادهای انتخاباتی در تهران و نیز مراکز استانها و شهرستانها، برگزاری همایشهای اقشار از جمله جوانان و بانوان با محوریت اعضای حزب موتلفه اسلامی و حضور مستمر در فضای مجازی در قالب گروه های منطقه ای و استانی و نیز تولید محتوا پیرامون برنامه اداره کشور از جمله این موارد است.

همچنین هفته گذشته بزرگترین همایش شهرستانهای غرب استان تهران با محوریت حزب موتلفه اسلامی و سخنرانی دکتر بادامچیان دبیرکل حزب برگزار شد. در این همایش علاوه بر اعضای حزب موتلفه اسلامی، نماینده رسمی آیت الله رئیسی، اعضای ستادهای مردمی و نیز اعضای ستادهای شورای وحدت اصولگرایان حضور داشتند.

همایش شهرستانهای شرق استان تهران هم با محوریت حزب موتلفه اسلامی در حمایت از آیت الله رئیسی برگزار شد.

شرکت محسن قناعت رییس ستاد انتخابات حزب موتلفه اسلامی در همایش مسوولان ستادهای کشوری آیت الله رئیسی از دیگر اقدامات روزهای اخیر ستاد انتخابات حزب بود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: