به‌روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۳۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
حمیدرضا ترقی :
ترقی با بیان این‌که اگر مسوولان وزارت خارجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و خطوط قرمز ترسیم شده برای انجام مذاکرات پایبند باشند، تحریم‌ها به معنای واقعی و به صورت کامل برداشته می‌شود گفت: عدول از خطوط قرمز نظام، باعث می‌شود آمریکایی‌ها بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای به برجام بازگردند و این مساله در آینده سرمنشاء مشکلات فراوانی برای کشور خواهد شد.
=نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: عدول از خطوط قرمز نظام، باعث میشود آمریکاییها بدون هیچگونه هزینهای به برجام بازگردند و این مساله در آینده سرمنشا مشکلات فراوانی برای کشور خواهد شد.

حمیدرضا ترقی، کارشناس مسائل بینالملل در همین زمینه به جامجم میگوید: اگر امروز هم در مذاکرات وین، خطوط قرمز و تذکرات مقام معظم رهبری از سوی تیم مذاکرهکننده ما مورد توجه قرار دقیق نگیرد و رعایت نشود، بلا و سختیهای دیگری بر مردم تحمیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه اگر مسوولان وزارت خارجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و خطوط قرمز ترسیم شده برای انجام مذاکرات پایبند باشند، تحریمها به معنای واقعی و به صورت کامل برداشته میشود تصریح کرد: عدول از خطوط قرمز نظام، باعث میشود آمریکاییها بدون هیچگونه هزینهای به برجام بازگردند و این مساله در آینده سرمنشاء مشکلات فراوانی برای کشور خواهد شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: