به‌روز شده در: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۹۳۰
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
جواد عامری:
نباید به واسطه انتقاد مردم از عملکرد رقبای ما وحدت را کنار بگذاریم و خیال کنیم پیروز صحنه خواهیم شد، این نگاه اشتباهی است. چه بسا اگر وحدت کامل شکل نگیرد نتیجه ای دیگر به همراه داشته باشد، اما ما با وحدت و همگرایی می توانیم نتایج خوبی همانند آنچه در انتخابات مجلس گذشت ، داشته باشیم.

جواد عامری دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار نما، با اشاره به وحدت و همگرایی نیروهای انقلاب در انتخابات ۱۴۰۰،گفت: اگر بخواهیم در امورسیاسی نتیجه بگیریم ضرورت دارد که وحدت و همگرایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نباید ذهنیت هایی برای ما ایجاد شود که وحدت را زیر سوال ببریم، افزود: اگر بگوییم، دولت در این ۸ سال ضعیف و ناکارآمد ظاهر شده از این رو هر گزینه ای در مقابل آن باشد حتما رای می آورد، این ذهنیت باعث می شود افراد به این جمع بندی برسند که ضرورتی برای اینکه به وحدت برسیم نداریم به همین جهت شبهاتی از این جنس ممکن است مطرح شود که این مسائل باعث می شود بعضی از دوستان وحدت را رها کنند و به سمت دیگر حرکت کنند.

دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی به ناکارآمدی دولت پرداخت و با بیان اینکه کشور در این ۸ سال واقعا از لحاظ اقتصادی، وضعیت مناسبی داشته است و مردم از نظر معیشتی، با مشکلات خیلی جدی مواجه شدند، اظهار داشت: اگر در جریان نیروهای انقلاب تفرقه ایجاد شود و وحدت کامل شکل نگیرد ، مجددا کسانی که مسئله اصلی آنها مشکلات مردم نیست و دنبال دغدغه های دیگر هستند حاکم می شوند. از این رو ضرورت دارد گروه ها و تشکل هایی که اولویت اصلی آن ها مردم و رفع مشکلات آنهاست به سمت وحدت بروند.

عامری در پاسخ به این سوال که آیا پیش بینی می کنید، نیروهای انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری به گزینه واحد خواهند رسید؟ گفت: هم اکنون شاهد شکل گیری دو شورای وحدت و نیروهای انقلاب هستیم، به اعتقاد بنده این دو شورا حتما باید تبدیل به یک شورا شوند چون ما در انتخابات ریاست جمهوری باید یک گزینه را به مردم معرفی کنیم از این رو اگر قرار باشد دو یا چند نامزد وارد صحنه شوند باز به مشکل برمی خوریم و رای مردم پخش می شود، به عبارت دیگر مردم در این فضا نمی توانند خوب تصمیم بگیرند.

این فعال سیاسی اصولگرا بار دیگر تاکید کرد: نباید به واسطه انتقاد مردم از عملکرد رقبای ما وحدت را کنار بگذاریم و خیال کنیم پیروز صحنه خواهیم شد، این نگاه اشتباهی است. چه بسا اگر وحدت کامل شکل نگیرد نتیجه ای دیگر به همراه داشته باشد، اما ما با وحدت و همگرایی می توانیم نتایج خوبی همانند آنچه در انتخابات مجلس گذشت ، داشته باشیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: