به‌روز شده در: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۲۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
غلام محمد طاهری:
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تا قبل از انقلاب اسلامی، انتخابات آزاد در ایران مفهومی نداشت و فقط تنها انتخابات مجلس به صورت نمایشی برگزار و موکلان به صورت کاملا انتصابی انتخاب و مردم حقیقتا در تعیین سرنوشت خود هیچ نقشی نداشتند. اما امروز به برکت انقلاب اسلامی خود مردم آزادنه سرنوشت خود را رقم می‌زنند.

غلام محمد طاهری در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: دهه مبارک فجر و و یوم الله 22 بهمن، یادآور یکی از بزرگترین رخدادهای تاریخی ملت بزرگ ایران است. ملت غیور، عدالتخواه و ولایتمداری که در بهمن ماه سال 1357 به ندای حقطلبی فرزندی از سلاله پاک ائمه معصومین (ع) لبیک گفته و در قیامی عاشورایی، ضمن برچیدن بساط ظلم و جور تنها نظام اسلامی واقعی را با هدف زمینهسازی ظهور بقیهالله الاعظم (عج) بر پا کرد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان در ادامه ایمان به خدا ، روحانیت و رهبری حضرت امام خمینی (ره) ، اتحاد و همبستگی اقشار مردم ، استقامت و پایداری در راه خدا و تحمل مشکلات را از عوامل پیروزی این انقلاب دانسته و با تاکید به حفظ انقلاب و راه شهدا اطاعت از رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ا ی را که همواره چراغ راه این انقلاب میباشد را لازم دانست.

وی با اشاره به انتخابات پیشرو گفت: تا قبل از انقلاب اسلامی، انتخابات آزاد در ایران مفهومی نداشت و فقط تنها انتخابات مجلس به صورت نمایشی برگزار و موکلان به صورت کاملا انتصابی انتخاب و مردم حقیقتا در تعیین سرنوشت خود هیچ نقشی نداشتند. اما امروز به برکت انقلاب اسلامی خود مردم آزادنه سرنوشت خود را رقم میزنند.

طاهری با اشاره به موضوع انتخاب اصلح گفت: مردم هوشیار و همیشه در صحنه باید بدانند در گام اول حضور حداکثری در انتخابات خاری است به چشم دشمنان و بدخواهان داخلی و خارجی این انقلاب و قطعا این حضور میتواند در برنامه ریزی و شیطنت دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی تاثیر داشته باشد.

وی گفت: درگام دوم مردم باید شخصی را انتخاب کنند که معیارهای یک انسان وارسته ،متدین،انقلابی و مردمی را داشته باشد. باید کسی انتخاب شود که تکلیفش خدمت صادقانه به مردم و حفظ نظام و انقلاب، خون شهدا و پیروی از ولی فقیه زمان باشد نه فردی که دنبال منافع شخصی ، جناحی و وابستگی به بیگانگان مخصوصا شیطان بزرگ آمریکا باشد و رفع مشکلات کشور را در وابستگی به غرب بداند لذا اگر در انتخاب فرد اصلح دقت نکنیم و فردی نالایق را به مسند بنشانیم قطعا هم در این دنیا باید پاسخگو بود و هم در آن دنیا باید پاسخ خون شهدا و امام شهدا را داد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: