به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۳۲۰۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
محمد بومیان:
قائم مقام سیاسی حزب موتلفه اسلامی در آستانه اربعین حسینی گفت: راهپیمایی اربعین حرکت خودجوش مردمی است که در سال های اخیر تبدیل به یک فرصت و فرهنگ ارزشمند گردیده و نباید کمرنگ شود.

قائم مقام سیاسی حزب موتلفه اسلامی در آستانه اربعین حسینی گفت: راهپیمایی اربعین حرکت خودجوش مردمی است که در سال های اخیر تبدیل به یک فرصت و فرهنگ ارزشمند گردیده و نباید کمرنگ شود.

محمد بومیان اظهار داشت: در راهپیمایی اربعین رفتارهایی از عاشقان حسینی مشاهده میشود که کمتر نظیر آن در مقطع زمانی و مکانی دیگر قابل مشاهده است.

رییس ستاد اربعین حزب مؤتلفه اسلامی تأکید کرد: امسال باتوجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های موجود، همان گونه که شیفتگان اهل بیت (ع) با ابتکار عمل های جذاب و مفید، عزاداری دهه اول محرم را با شکوه برگزار کردند، در ایام اربعین نیز می توان با خلق ایده های جدید، فعالیت های مناسبی را جایگزین کرد.

وی با اشاره به آمادگی موکب های ایرانی برای امور خدماتی افزود: موکب ها می توانند همان طور که در مسیر راهپیمایی اربعین به ارائه خدمات مختلف می پرداختند، این ظرفیت را در عرصه طرح مواسات و کمک مؤمنانه ادامه دهند و با تهیه و توزیع ارزاق بین نیازمندان و نیز اقلام بهداشتی بین محرومین، فرهنگ راهپیمایی اربعین را رونق بخشند.

بومیان با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درباره راهپیمایی اربعین تأکید کرد: لبیک یا حسین (ع) فقط راهپیمایی کردن نیست، بلکه پیمودن راه حضرت سیدالشهدا (ع) هم هست. چه بسا یکی از رموز رخدادها و محدودیت های امسال همین است که ما از حالت تظاهر و عادت خارج شویم و به عمق و مفهوم اعمال توجه کنیم.

وی در پایان تأکید کرد: باتوجه به موج سوم بیماری کرونا و سخت تر شدن شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور، دولت تدبیر و امید می تواند از ظرفیت های بسیار خوب و مفید اربعین در ایران و در ایام ماه صفر در جهت خدمت بیشتر به محرومین و نیازمندان جامعه بهره برداری نماید. قطعا در این شرایط بحرانی نباید تنها به اقدامات سلبی پرداخته شود، بلکه با تدبیر مناسب و مدیریت صحیح و اعتماد به ملت فهیم و شریف و همیشه همراه ایران اسلامی، از این بحران سخت عبور کرد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: