به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
لاله افتخاری:
افتخاری در ادامه بر لزوم هماهنگی دستگاه ها در فعالیت های فرهنگی اشاره کرد و گفت: دستگاه ها باید هماهنگ و دارای یک حرف واحد باشند و از کارهای تکراری پرهیز کنند چراکه امروز مشکلاتی جدید وجود دارد و ما باید برنامه هایمان را بروز رسانی کنیم.
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در نشست شورای فرهنگی اجتماعی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر لزوم تقویت باورهای دینی در جامعه تاکید کرد و گفت: مردم بیش از همه باید مقاومت را باور کنند. امروز یکی از مشکلات ما در بحث اقتصاد است؛ لذا در جهت تولید ملی باید موجی در حمایت از کارگران شکل گیرد و هر فعالیتی در راستای فرهنگ انجام میشود به رفع گره های مردم و اقتصاد بپردازد.

وی در ادامه بر لزوم هماهنگی دستگاه ها در فعالیت های فرهنگی اشاره کرد و گفت: دستگاه ها باید هماهنگ و دارای یک حرف واحد باشند و از کارهای تکراری پرهیز کنند چراکه امروز مشکلاتی جدید وجود دارد و ما باید برنامه هایمان را بروز رسانی کنیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما افتخاری به شبه افکنی دشمن درباره دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد: دشمنان شبهات زیادی را درباره اصل دفاع مقدس و اینکه چه کسی آغاز کننده جنگ بوده و مسائل دیگری را مطرح می کنند که باید در قالب کلیپ های کوتاه به این شبهات که در مراکز تحقیقاتی ما پاسخ داده شده است،‌ پاسخ دهیم.

وی طرح نائب الشهید را یکی از اقدامات فرزندان شاهد دانست و گفت: در سال های گذشته نزدیک به یک میلیون نفر در قالب طرح نائب الشهید شرکت و در سفر اربعین تصاویر شهدا را به همراه داشته اند و اگر امکانات لازم وجود داشته باشد میتوان این طرح را در نمازجمعه ها و سایر ظرفیت ها گسترش داد.

افتخاری به دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ما در دیداری که با رهبر انقلاب داشتیم گزارشی از اقدامات انجام شده در این راستا به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی ارائه کردیم و به فراخوان دلنوشته ها، مقالات و فیلمنامه ها پرداختیم که ایشان فرمودند ما هنرمندان خوبی داریم اما موضوع مسئله مهمی است که باید برای آنها تبیین شود.

وی در ادامه به عدم وجود تصاویر مناسب از شهدا در مناطق تهران اشاره کرد و اظهار داشت: مناطق مختلفی از تهران فاقد تصاویر شهداست و باید در این زمینه یک بازنگری صورت گیرد؛ ما میتوانیم تجربه های موفق دنیا را در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت اجرا کنیم.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: