به‌روز شده در: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۰۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
لاله افتخاری:
لاله افتخاری همکاری‌های علمی و پژوهشی را در حوزه اربعین بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: فعالیت‌های علمی و پژوهشی پشتوانه بسیار زیادی در خصوص تعمیق فرهنگ اربعین در میان مردم خواهد داشت.
معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در سفری به مشهد مقدس با شماری از مسئولان فرهنگی و پژوهشی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی حج، لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی و معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در سفری به مشهد مقدس با شماری از مسئولان فرهنگی و پژوهشی استان خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.

بر اساس این گزارش، خانم افتخاری در جلسه‌ای به‌صورت مشترک با معاون پژوهش حوزه‌های علمیه خراسان در خصوص برخی فعالیت‌های مشترک میان این کمیته و معاونت پژوهشی حوزه‌های علمیه خراسان بحث و تبادل‌نظر کرد و خواستار مشارکت بیشتر بانوان طلبه در حوزه پژوهشی شد.

وی همکاری‌های علمی و پژوهشی را در حوزه اربعین بسیار مهم برشمرد و تصریح کرد: فعالیت‌های علمی و پژوهشی پشتوانه بسیار زیادی در خصوص تعمیق فرهنگ اربعین در میان مردم خواهد داشت.

معاون امور بانوان کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین در ادامه سفر خود به مشهد مقدس همچنین در نشست گروه علمی و پژوهشی زن و خانواده حوزه‌های علمیه خواهران خراسان حضور یافت و در این نشست اقدامات انجام‌شده از سوی کارگروه‌های بانوان بعضی استان‌ها را مطرح و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: