logo
کد خبر: ۲۶۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۴
لاله افتخاری:
نقدپذیری دولت و دولتمردان، نتیجه‌اش بالا رفتن اعتماد مردم نسبت به آنها و عملکردشان است، که متأسفانه دولت فعلی تاکنون نسبت به این اتفاق همراهی و تمایل نداشته است .
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نتیجه نقدپذیری دولت و دولتمردان، بالا رفتن اعتماد مردم نسبت به آنها و عملکردشان است، که متأسفانه دولت فعلی تاکنون نسبت به این اتفاق همراهی و تمایلی نداشته‌است .

لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری آنا با تأکید بر اینکه قطعا همه مسئولین و دولتمردان باید شاخصه نقدپذیری داشته باشند گفت: کسی که تصمیم می‌گیرد مسئولیتی را بپذیرد و در آن برای مردم خدمت کند، قطعآ باید به این امر آگاه باشد که در کنار مسئولیتش باید سعه صدر هم داشته باشد.

وی ادامه داد: هر مسئولی باید تاب نقد شدن را داشته باشد، حالا این نقد می‌خواهد نقدی واقعی و صحیح باشد، یا در غالب انتظارات دیگری بروز کند، قطعأ باید وظیه خود بدانند به انتقادها از سوی هر کسی با هر گرایشی گوش دهند و پاسخ دهند.

افتخاری با بیان اینکه پذیرش نقد از سوی مسئولین به نفع جامعه است اظهار داشت: نقدپذیری و استقبال از منتقد منجر به رشد می‌شود و قطعا می‌تواند در حل مشکلات کشور کمک بزرگی بکند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: نقدپذیری دولت و دولتمردان، نتیجه‌اش بالا رفتن اعتماد مردم نسبت به آنها و عملکردشان است، که متأسفانه دولت فعلی تاکنون نسبت به این اتفاق همراهی و تمایل نداشته است .

وی با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور مبنی بر امکان نقد کردن حتی از معصومین افزود: صحبت های رئیس جمهور را همه شنیدند، حالادفتر ایشان تکذیب کرد، ان شاالله هم که واقعأ چنین صحبتی نشده و نبوده است، اما نکته اینجاست که کسی که تحمل نقدپذیری را نداشته باشد و خودش را برای نقد شدن آماده نکرده باشد زمانی که در تنگنا قرار می‌گیرد حرف های مختلفی می‌زند که هم وهن شئونات خود گوینده است و هم دیگران را از خودش دور می‌کند.

افتخاری تأکید کرد: دولت باید نسبت به این اظهارات و اشتباهات و حتی اگر کم کاری بوده پاسخگو باشد.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: