logo
کد خبر: ۲۵۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷
لاله افتخاری:
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی از نمایندگان مجلس خواست مجلس بدون رویکرد جناحی و با توجه به پیشینه و توانمندی وزرای پیشنهادی به گزینش کابینه بپردازد.
لاله افتخاری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم از سوی رئیس جمهور اظهار داشت: رئیس جمهور با توجه به تجربه خود کابینه‌ای را مشخص کرده و قطعا تلاش در این بوده که بهترین‌ها برای اداره چهار ساله کشور تعیین شوند.

وی افزود:‌ افراد پیشنهادی کابینه ممکن است که موفق به اخذ رأی اعتماد مجلس شوند اما مسئله مهم‌تر این است که بتوانند در جهت تحقق مطالبات مردم گام بردارند.

افتخاری تأکید کرد: البته برخی از گزینه‌ها دارای ابهاماتی بوده و ممکن است نتوانند رأی اعتماد مجلس را کسب کنند، اگرچه مجلس باید با دولت هماهنگ باشد اما به شرط آن که افرادی که انتخاب می شوند بتوانند در تحقق حل مشکلات مردم همسو با نظام بکوشند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به وظیفه مجلس در نحوه رأی اعتماد دادن به وزرای پیشنهادی خاطرنشان کرد: مجلس باید بدون رویکرد جناحی و با توجه به پیشینه وزرای پیشنهادی و توانمندی، تخصص، پاکدستی و روحیه جهادی آنها تصمیم بگیرد.

برچسب ها: لاله افتخاری
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: