به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۱۵۱۹۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
پیامهای شما

۷۱۲ ... 09۱۷ فوکو یه بحثی داره درباره قدرت که میگه دیگه قدرت در سر (سیاست) نیست، بلکه در فرایندهاست. ما همینطور که مشغول بحث های سیاسی، هستهای و... هستیم، توجه داریم که اپوزسیون از طریق فرایندهای اجتماعی به صورت مویرگی دارد قدرت را در دست میگیرد!

۱۵۵ ... 0۹۱۱ حقیقتا باید همیشه خدا را از بابت رهبری بسیار با بصیرت و هوشمندانه بودنش شکر و سپاس کرد که چقدر دقیق و شفاف مسائل را رصد می کنند، اما مسئولین هم باید برای خدمتگزاری به این ملت فهیم و انقلابی و ولایی و وفادار از یکدیگر سبقت بگیرند، چرا که به قول مولا علی این دنیا گذرا و موقتی است. قبادی

۲۵۳ ... 0۹۳۵ ر.ا. معلول جسمی حرکتی، دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی گرایش (پژوهشگری) ساکن روستای قادی محله شهرستان آمل هستم. بنده خیلی دوست دارم با حزب همکاری و عضو حزب شوم، لطفا راهنمایم کنید.

شما: لطفا با دفتر حزب در شهر خود تماس حاصل فرمایید. همچنین میتوانید با دفتر مرکزی حزب به شماره ۸۸۸۲۲۹۲۳ الی ۵ معاونت سازماندهی تماس بگیرید.

۸۸۳ ... 0۹۱۱فکت شیت لوزان همش واس اوباماس، همش واس اوناس؛ آقایان داداشیا اینجی از ماس فقط آبش باس ماس_ کره و دوغش باس اوناس... (ببین)

۴۴۸ ... 0۹۳۵ با توجه به سخنان نوروزی رهبری، ای کاش ستاد امر به معروف در همایشی مصادیق منکر را به همه تشنگان قدرت معرفی میکرد.

از پیامهای شما در پایگاه اطلاع رسانی:

تا آخر سال جاری حقانیت تیم قبل و مواضع درست ایشان در برنامه هسته ای برای همگان آشکار میشود .

در مواضعتون یادآوری کنید که باید در ایام اعتکاف برای موفقیت حقیقی مذاکرات و یمن و ... به خدا پناه ببریم. هرچی داریم از دعا داریم.

چرا مشکلات فرهنگیان را پوشش نمیدهید؟

برچسب ها: پیامهای شما
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: