به‌روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
logo
تازه های سایت
تحول در مجمع تشخیص مصلحت نظام بلاگر‌های قاچاق به میدان می‌آیند! همسایه بی‌چشم و رو بیمه‌ای که بعد از سرقت بانک ملی متقاضی پیدا کرد آموزش و پروش بدون سند 2030 رییس پلیس تهران: استفاده از نیرو‌های بسیج در گشت‌های ارشاد صحت ندارد سی‌ان‌ان : بدقولی‌های غرب ایران را به آغوش شرق فرستاد فاطمی امین: شاهد بازار سیاه گواهی اسقاط هستیم گره خوردن مذاکرات هسته ای به سفر رئیس جمهور ائتلاف تولید کنندگان روغنی‌ برای گران‌فروشی راز سرو صدای سلبریتی‌ها برای فوت مهسا امینی
ملکه الیزابت، بایدن و ترامپ نماد قهقرای تمدن غرب پیشنهاد حمام گروهی برای صرفه‌جویی انرژی در سوئیس خاشقچی مانع حضور محمدبن‌سلمان در تشییع ملکه اصلاح طلبان موافق گشت ارشاد چگونه امروز مخالف آن شدند؟ دولت بنزین را گران نمی‌کند سیاسی بازی آژانس ادامه دارد؟ نامه فیفا به فدراسیون فوتبال ایران؛ چرا پول ویلموتس را پرداخت نکرده‌اید؟ رسانه های سعودی: بخاطر مرگ مهسا تحریم های ایران را بیشتر کنید وزارت اقتصاد: رشد خلق پول توسط بانک‌ها ۵۷ درصد کاهش یافت مسکن نصف هزینه‌های تهرانی‌ها واکنش بانک مرکزی به خبر افزایش هزینه ارسال پیامک به مشتریان جزئیات قرارداد گازی ایران و روسیه
کد خبر: ۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۳
محمد كاظم انبارلویی:
رئيس مركز سياسي حزب موتلفه اسلامي با بیان اینکه برای رسیدن به قله‌های پیشرفت باید هزینه بدهیم، گفت: دشمن به دنبال جلوگیری از پیشرفت ایران است اما جوانان ایران تلاش خود را برای پیشرفت ایران اسلامی انجام می‌دهند.
 محمدکاظم انبارلویی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ترور اخیر در ادامه ترورهای گذشته و برای ممانعت از پیشرفت کشور رخ داد تصریح کرد: بحث ترور نخبگان و مقامات ایرانی همواره در دستور کار سرویس‌های جاسوسی خارجی غرب است.
این فعال سياسي اصولگرا با بیان اینکه ما برای رسیدن به قله‌های پیشرفت باید هزینه بدهیم، خاطرنشان کرد: نکته مهم آن است که جوانان ما با تمام وجود می‌دانند دشمن می‌خواهد جلوی پیشرفت ایران را بگیرد اما آنها کار خود را برای پیشرفت ایران اسلامی انجام می‌دهند.
انبارلویی به انتخابات پیش رو و نیز تحریم‌ها و تهدیدات استکبار و آمریکا علیه ایران هم اشاره کرد و گفت: دشمن تمام این پروژه‌ها را به کار می‌برد تا ورود حماسه‌گونه مردم به عرصه انتخابات را تحت تأثیر قرار دهد.
وي تأکید کرد: دشمن ترورها را برای ملموس‌تر کردن تهدیدات خود انجام می‌دهد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: