به‌روز شده در: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۱۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۳۳

روش جديد صهيونيستها براي مقابله با ايران
گفته مي شود اخيرا حجم تلاشهاي رژيم صهيونيستي براي ارسال جاسوس به مراكز مختلف كشور (حتي مراكز صنعتي) به شكل چشمگيري افزايش يافته است. اگرچه اين تلاشها با شهادت چند دانشمند هسته اي خود را نشان داد؛ اما بخش عمده اي از آن با برتري اطلاعاتي ايران و دستگيري حجم گسترده اي از جاسوسان اعزامي پيش از انجام ماموريت انعكاس رسانه اي چنداني نيافته است.
مسئولين امر كساني كه ممكن است در معرض تخليه اطلاعات قرار گيرند را به دقت نظر مضاعف توصيه كرده و يادآور شده اند: رژيم صهيونيستي با عدم توفيق در عرصه هاي متعدد، قصد اخلال در زیر ساخت های كشورمان را دارد و از اين رو حتي ممكن است با فروش قاچاق كالاهاي صنعتي تحريم شده، نقشه خود را عملي نمايد.

جبهه پايداري حزب مي شود؟
شنيده شده است پس از ديدار هفته گذشته اعضاي جبهه پايداري با آیت الله مصباح یزدی و توصيه ايشان به پرهيز از تحزب غربي از يك سو و فاقد تشكيلات بودن از سوي ديگر، 8 نفر مامور به تنظیم پیش نویس اساسنامه تشکیلاتی با عنوان پایداری شده اند که رویکرد حزبی داشته باشد.

نامزد ديگري براي انتخابات 92
اخبار دريافتي حاكي از آن است كه يكي از اعضاي ديگر هيات دولت جلساتي را با معاونين خود جهت ارزيابي چگونگي ورود به عرصه انتخابات 92 داشته است.
در صورت درستي اين اخبار همراهي برادران وي در شوراي اسلامي شهر تهران و دانشگاه آزاد مي تواند براي او حاشيه ساز گردد.

ورود حلقه انحرافي به انتخابات شورا‌ها
پس از آنكه حلقه انحرافي با تبليغات گسترده و صرف هزينه‌هاي فراوان مالي نتوانست مهره‌هاي خود را راهي مجلس نهم كند، اخيراً برنامه‌ريزي براي حضور فعال در انتخابات شورا‌ها را در دستور كار قرار داده است.
يك منبع آگاه با اعلام اين مطلب گفت: ليدر حلقه‌ انحرافي شخصاً پيگير اين موضوع شده و كار‌گروهي را براي اين مسئله فعال كرده است. گفته مي‌شود وي در تلاش است با مهره‌هاي جديدي در انتخابات شورا‌ها ظاهر شود.  برخي فعالان سياسي شكست در انتخابات مجلس نهم و عدم اقبال مردمي به حلقه انحرافي در انتخابات يازدهم رياست‌جمهوري را علت رويكرد حلقه انحرافي به شورا‌ها ارزيابي مي‌كنند و معتقدند اين حلقه اكنون كه دريافته است در اين دو حوزه با شكست مواجه شده، تمام برنامه‌ريزي و فعاليت خود را متمركز شورا‌ها خصوصاً در تهران كرده تا بتواند شهر‌داري تهران را از آن خود كند.
همچنين شنيده ها حكايت از آن دارد كه حلقه انحرافي در تلاش است با تعريف هزينه هايي مانع از رد صلاحيت ليدر خود براي انتخابات آينده شود.

نداي وحدت يا تفرقه
پس از نطق جنجالی علی مطهری در آخرین روزهای مجلس هشتم که در بخشی از آن گفته بود: "جمعیت ایثارگران بیشترین نقش را در ایجاد تفرقه بین اصولگرایان قبل از انتخابات ایفا کردند و اکنون دم از وحدت می زنند"، الیاس نادران از اعضای جمعیت ایثارگران در اولین جلسه بعد از نطق مطهری مطالبی را در حمایت از تشکلش بیان کرد و ایثارگران هم بیانیه ای منتشر کرد.
نادران درباره اقدامات جمعیت ایثارگران برای ایجاد وحدت در کشور گفت: از سال 78 جمعیت ایثارگران با پیگیری‌های که انجام داد، منجر به شکل گیری گروه وفاق در کشور شد و تشکل آبادگران ایران اسلامی نیز شکل گرفت و بعد از آن در در انتخابات مجالس هفتم و هشتم و نهم و انتخابات ریاست جمهوری با شکل دادن به نیروهای انقلاب و جبهه متحد، جمعیت ایثارگران بیشترین هزینه را برای سرمایه‌گذاری برای وحدت نیروهای انقلاب انجام داد از این رو جا نداشت این مجموعه (جمعیت ایثارگران) مورد حمله قرار گیرد.
جمعیت ایثارگران هم در بیانیه اش مطالب نادران را به تفصیل بیان کرد و البته دیگران را متهم به وحدت شکنی. این در حالی است که منتقدان جمعیت ایثارگران با يادآوري رويه اين تشكل در انتخابات دوم شوراها در ورود چهره های جدید و حذف چهره هاي آزمون داده كه در انتخابات مجلس هفتم هم دنبال شد، نقطه اوج انتقاد خود را متوجه عملكرد اين تشكل در انتخابات نهم رياست جمهوري كرده و از نامزد رسمي آن تشكل (قاليباف) و نامزد سايه آنها احمدی نژاد (که خود زمانی دبیر اجرایی شورای هماهنگی نیروهای انقلاب و عضو موسس جمعیت ایثارگران بود) مي كنند.
به نظر مي رسد نكته اصلي دراين ميان، ادبيات  وحدت شكن "خود محور وحدت بيني" و متهم نمودن ديگران در هر دو سو است.


 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: