دبير كل حزب موتلفه اسلامي:
هيچ اصولگرايي را رقيب خود نمي دانيم
ما هیچ فرد یا اصولگرایی را در انتخابات آینده رقیب خود نمی دانیم و معتقدیم آنها به سهم خود یک ظرفیت خوب و قابل قبول در جبهه ی ولایت فقیه هستند
کد خبر: ۴۳۰
تاريخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۳


محمد نبي حبيبي با اشاره به حضور وسيع و گسترده مردم در يوم الله 22 بهمن گفت: مردم در22 بهمن آمادگي خود را براي حضور حماسي در انتخابات مجلس اعلام کردند لذا انشاء الله حماسه 22 بهمن را در 12 اسفند تكرار مي كنند.

دور نماي شرکت مردم در انتخابات مجلس
به گزارش روابط عمومي حزب موتلفه اسلامي، وی که در پایان نشست دبیران این حزب سخن می گفت با اشاره به دور نماي شرکت مردم در انتخابات مجلس اظهار داشت: همان طور كه مقام معظم رهبري پيش بيني كردند انشاء الله حضور مردم در انتخابات آينده دشمن شكن خواهد بود.

دنيا پيامهاي مردم ايران را در 22 بهمن دریافت كرد
حبیبی با اشاره به بازتاب راهپيمايي عظيم  يوم الله 22 بهمن در جهان تصریح کرد: دنيا پيامهاي مردم ايران را در 22 بهمن دریافت كرد. مردم ازتهديدها و تحريم ها عبور کرده و اثبات كردند كه در برابر دشمني ها حضور و حساسيت ويژه اي دارند.
نمايش اقتدار ملي در پاي صندوقهاي راي
وي ادامه داد: ما اطمينان داريم مردم برای نمايش اقتدار ملي در پاي صندوقهاي راي در انتخابات آينده حضور حماسي خواهند داشت.
مشاهدات نخست وزير ملت فلسطين در يوم الله 22 بهمن
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مشاهدات اسماعيل هنيه نخست وزير قانوني ملت فلسطين در يوم الله 22 بهمن تاکید کرد: فرياد مرگ بر رژيم صهيونيستي و مرگ بر آمريكا در روز 22 بهمن نشان داد ملت ايران در كنار ملت فلسطين ايستاده است و شعار نه غزه نه لبنان ، يك توهم و شعار توخالي است.
راهبرد هاي جمهوري اسلامي، یک امر پذيرفته شده
حبیبی با اشاره به ديدار هنيه با مقام معظم رهبري بیان داشت : تاكيد هنيه بر اسلامي بودن انقلاب فلسطين و نيز عدم سازش با رژيم صهيونيستي و همچنين تاكيد جغرافيايي فلسطين از بحر تا نهر نشان مي دهد راهبرد هاي جمهوري اسلامي عليه رژيم صهيونيستي در خط مقدم مقاومت یک امر پذيرفته شده است.
دنيا به اين انتخابات چشم دوخته است
وي در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به اینکه كمتر از 20 روز به انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي باقي مانده است گفت: انتخابات آينده به لحاظ ترسيم چشم انداز آينده ايران بسيار مهم و تعیين كننده است و دنيا به اين انتخابات چشم دوخته است. مشاركت گسترده سياسي مردم در اين انتخابات توطئه هاي شوم استكبار جهاني را خنثي خواهد كرد.

فهرست جبهه متحد اصولگرايان
محصول يك كارشناسي
 و بررسي دقيق
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به فهرست جبهه متحد اصولگرايان خاطر نشان کرد: فهرست جبهه متحد اصولگرايان محصول يك كارشناسي و بررسي دقيق در يك فرآيند پيچيده حقوقي است . ما معتقديم اين فهرست در تهران و شهرستانها پاسخگوي مطالبات مردم و مقام معظم رهبري در چهار سال آينده قانونگذاري كشور است. سعي شده فهرست تمام نيازهاي تخصصي مجلس را پاسخگو باشد.

به فهرست هاي رقيب احترام مي گذاريم
حبیبی در ادامه تصریح کرد: ما به فهرست هاي رقيب احترام مي گذاريم و تنها در تبليغات انتخابات به معرفي شايستگي هاي فهرست خود می پردازيم. معتقديم اين مردم هستند كه بايد تصميم بگيرند به چه فهرستي راي دهند.

فهرست جبهه متحد اصولگرايان حجت آور است
وي با تشكر از نمايندگان جامعه مدرسین حوزه علميه قم و نيز جامعه روحانيت مبارز در ساز و كار حقوقي كه منجر به تصميم گيري جبهه متحد اصولگرايان شد اظهار داشت: فهرست جبهه متحد اصولگرايان براي كساني كه به دنبال بهترين گزينه هستند حجت آور است.

هيچ فرد يا گروه اصولگرايي را رقيب خود نمي دانيم
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاكيد كرد : ما هيچ فرد يا گروه اصولگرايي را درانتخابات آينده رقيب خود نمي دانيم و معتقديم آنها نيز به سهم خود يك ظرفيت خوب و قابل قبول در جبهه ولايت فقيه هستند. لذا مي توانند سهمي در مشاركت گسترده مردم داشته باشند.
عربستان و بحرين سرنوشتي بهتر از دیگر ديكتاتورها نخواهند داشت
حبیبی در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به تشديد خشونت در بحرين عليه شيعيان گفت: موج خشونت عليه مسلمانان در دو كشور عربستان و بحرين روز به روز شديد تر مي شود.آل سعود و آل خليفه بايد پاسخگوي جنايات خود در مجامع جهاني باشند. آنها مطمئن باشند سرنوشتي بهتر از ديكتاتور هاي مصر، تونس، ليبي و يمن نخواهند داشت .
صف بندي دائمي جهان اسلام در مقابل كفر و ارتداد
وي همچنین با اشاره به سالروز صدور حكم اعدام انقلابي سلمان رشدي بیان داشت: صف بندي مهمي كه با صدور اين حكم آشكار شد يك صف بندي دائمي جهان اسلام در مقابل كفر و ارتداد است.

نظر موافق امام خمینی(ره) با تحزب
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در پایان اظهار داشت:  اين روزها مصادف با سالروز تاسيس حزب جمهوري اسلامي آن هم با نظر مساعد حضرت امام خميني (ره) است . بنابر اطلاع موثقي كه داريم امام خمینی(ره) با اصل تحزب موافقت داشته اند و تاسيس حزب جمهوري اسلامي و ادامه كار حزبي در موتلفه اسلامي با نظر موافق ايشان نشانگر تاييد ايشان از تحزب است .