توليت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع):
شهدای موتلفه اسلامی خالصانه کنار امام بودند
توليت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) با بیان اینکه امام(ره) منتظر نتیجه نبود بلکه برای خدا کاری را که مورد رضایت خدا بود انجام می‌داد، گفت: کسانی مانند شهیدان موتلفه که در کنار امام قرار گرفتند خالصانه کنار امام بودند و به برکت خون آنها انقلاب مسیر خود را به درستی طی کرد‌.
کد خبر: ۳۵۳۴۰
تاريخ: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
توليت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) در یادواره شهدای آغازگر انقلاب اسلامی ، بیان کرد: پيشكسوتان انقلاب، اموال انقلاب محسوب می‌شوند و در شمار مومنان نابي قرار دارند كه در سخت ترين شرايط و در عصر غربت، رنج، شكنجه و سيطره طاغوت خالصانه با امام(ره) بيعت كردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین کلانتری تصریح کرد: پیشکسوتان انقلاب کسانی هستند که در همان سال‌های ۴۲ و با آغاز مبارزات، همه وجود خود را در طبق اخلاص گذاشتند و برخی از آنها اگرچه حتی از نام و جسدشان هم چیزی باقی نماند اما خلوص و بزرگی آنها به ثمر نشست.

او با بیان اینکه هدف امام(ره) از مبارزه و انقلاب و تاسیس نظام اسلامی، قیام بود، گفت: الگوی مبارزات امام دارای چارچوب و براساس تکلیف الهی، قرآن کریم و نگاه مومنان بود و اگر غیر از چارچوب رفتار شود، ارزشی نخواهد داشت.

توليت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) با تاکید بر اینکه بزرگترین انقلاب مردمی جهان در ایران و با خون شهدا رقم خورد، عنوان کرد: بسیاری از اندیشمندان دنیا که خود دشمن انقلاب هستند، معتقد به این موضوع هستند، چرا که قیام امام(ره) و مردم برای خدا بود و امروز هم قیام برای خداوند استمرار دارد و اگر غیر از این بود، تداوم نداشت.

حجت‌الاسلام کلانتری خاطرنشان کرد: پیشکسوتان انقلاب همانند مرحوم عسکر اولادی که از چهره‌های شاخص، مهم و مبارز انقلاب است، در حزب موتلفه خوش درخشیدند و مسیر را تا امروز در راستای استمرار انقلاب ادامه دادند.

او همچنین با بیان اینکه امام(ره) منتظر نتیجه نبود بلکه برای خدا کاری را که مورد رضایت خدا بود انجام می‌داد، اظهار کرد: کسانی مانند شهیدان موتلفه که در کنار امام قرار گرفتند خالصانه کنار امام بودند و به برکت خون آنها انقلاب مسیر خود را به درستی طی کرد‌.

دبير حزب مؤتلفه اسلامي در استان فارس نيز در ادامه اين جلسه با اشاره به نگراني نيروهاي انقلاب از وجود نيروهاي دولت قبل که در بدنه مديريت دولت سيزدهم مشغول به کار هستند، گفت: نيروهايي از دولت قبل همچنان سر كار هستتد كه نه تنها از تعهد و كارآمدي بر خوردار نيستند كه در اين شرايط سخت اقتصادي، چوب لاي چرخ دولت مي‌گذارند.

غلامحسين چوبيني تصريح كرد: وقتي نيروهاي انقلابي سر كار نباشند، طبيعي است كه از كشور با مشكلات متعددي مواجه شويم.

او با با بيان اينكه انتظار ما اين است كه صداي ما به گوش مسئولان استاني و كشوري در اين باره برسد، گفت: امروز عملا نيروهاي انقلاب اكنون به حاشيه رانده شده‌اند.

دبير حزب مؤتلفه اسلامي در استان فارس با بیان اینکه در برخي شهرستان‌ها نيروهایی سر كار آمده‌اند كه با فشار نماينده شهرستان، تحميل شده‌اند، گفت: جاي تعجب است كه از ١٥ نماينده از ١٨ نماينده فارس گزينه‌هاي جريان‌هاي انقلابي هستند اما در انتصابات دخالت مي‌كنند!

چوبینی تصریح کرد: در جراحي‌هاي اقتصادي نياز به همراهي مديراني همسو داریم، چرا كه اگر شرايط جنگي اقتصادي فعلی به خوبي براي مردم تبيين نشود با مشكلات عديده مواجه خواهيم شد.