فضل‌الله فرخ:
مرحوم تیموری در خدمت مؤتلفه و انقلاب بود
عضو شورای مرکز حزب مؤتلفه اسلامی گفت: حاج عباس تیموری فردی مخلص، آرام و بدون توقع و فعال بود و مدتی نیز که دچار بیماری شد پس از بهبودی مجدد به صحنه آمد و تا آخرین ایامی که توان داشت در خدمت مؤتلفه و انقلاب بود و او بسیار مرد باصفایی بود و امیدواریم غریق رحمت واسعه خداوند باشد.
کد خبر: ۳۴۰۲۸
تاريخ: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱
فضلالله فرخ عضو شورای مرکز حزب مؤتلفه اسلامی ضمن طلب علو درجات برای مرحوم عباس تیموری؛ مدیر سابق امر به معروف و نهی از منکر حزب؛ وی را یکی از افراد ارزشمند انقلابی برشمرد و گفت: برادر حاج عباس تیموری در حد توان در خدمت انقلاب بود، او آرام، با ایمان، باتقوا و خدمتگزار بود و ما مدتهای طولانی در هیئتهای نظارت شورای نگهبان با ایشان همکاری داشتیم و ایشان مسئولیت یک منطقه را بر عهده داشت و برای انقلاب و رضای خدا شبانهروزی در ایام انتخابات تلاش میکرد.

وی افزود: مرحوم حاج عباس تیموری در مؤتلفه نیز فعالیت جدی داشت و ما مدتها در ستاد امربهمعروف با ایشان همکاری بسیار نزدیک داشتیم و در مقطعی بنده بهعنوان مسئول امر به معروف مسئولیت را به ایشان واگذار کردم و در زمینه امر به معروف فعالانه ظاهر شد و پس از اینکه مسئولیت دیگری به ایشان واگذار شد همچنان در این بخش فعالیت میکرد.

فرخ با بیان فعالیتهای تشکیلاتی مرحوم تیموری خاطرنشان کرد: ایشان در سایر قسمتهای مؤتلفه همکاری بسیار نزدیک داشت و بهواسطه اینکه شغلشان چاپ و نشر بود، محل رجوع ما در این امور بود. حاج عباس تیموری فردی مخلص، آرام و بدون توقع و فعال بود و مدتی نیز که دچار بیماری شد پس از بهبودی مجدد به صحنه آمد و تا آخرین ایامی که توان داشت در خدمت مؤتلفه و انقلاب بود و او بسیار مرد باصفایی بود و امیدواریم غریق رحمت واسعه خداوند باشد.