پیام تبریک حزب مؤتلفه اسلامی به ریاست جامعه مدرسین
دکتر اسدالله بادامچیان دبیر‌کل حزب مؤتلفه اسلامی در پیامی انتخاب آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری را به ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تبریک گفت
کد خبر: ۳۲۶۸۳
تاريخ: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

دکتر اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در پیامی انتخاب آیتالله سید هاشم حسینی بوشهری را به ریاست شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تبریک گفت و به نقش و حضور مؤثر مؤتلفه اسلامی در جامعه مدرسین پرداخت متن این پیام بدین شرح است:

بسمالله الرحمن الرحیم

ما ننسخ من آیه او ننسها الا نأت بخیرمنها او ننسها

حضرت آیتالله جناب آقای حسینی بوشهری(دامت برکاته)

دبیر کل محترم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم( حفظهم الله تعالی)

انتخاب شایسته حضرتعالی را از طرف خود و حزب مؤتلفه اسلامی تبریک و تهنیت میگویم. قطعاً این نهاد مقدس که با نظر مبارک امام خمینی(رحمه الله علیه) در انقلاب اسلامی ایران شکلگرفته است در دوران مسئولیت جنابعالی با دانش و درایت و تقوا و تدبیرتان در گام اول انقلاب اسلامی منشأ خدمات ارزشمندی در تحقق اهداف اسلام و آمال روحانیت و علما و فقهای بزرگوار خواهد بود.

همانگونه که در گام اول انقلاب اسلامی، در مسئولیت حضرت الله مشکینی، حضرت آیتالله یزدی (رحمهالله علیهما) ، همفکری و همراهی فقهای معظم جامعه، انجام وظیفه مطلوب کرده است.

حزب مؤتلفه اسلامی افتخار دارد که از آغاز نهضت امام خمینی ( رحمهالله علیه) و در استمرار امامت حقّه توسط امام خامنهای( مدظلهالعالی) همواره در خدمت روحانیت معظم و مدرسین عالیمقام بوده و خط اسلام فقاهت و ولایت و روحانیت را پاسداری کرده و امید است که درآینده با عنایت حضرتعالی و علمای عالیمقام اسلام در حضوری که بین مردم در سراسر کشور دارد خدمتگزار صادق اسلام ناب نبوی، علوی، فاطمی و حسینی باشد و از انصار دین و امام عصر(عجل الله) به شمار آید.

طول عمر پربرکت جنابعالی و سایر فقهای محترم و مزید توفیقات را از خداوند متعال مسئلت دارم.

با احترام و تحیات

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی

بادامچیان

همچنین آیتالله حسینی بوشهری در پاسخ تبریک دبیر کل مؤتلفه اسلامی خواستار تداوم رابطه مستحکم حزب مؤتلفه با جامعه مدرسین شد، متن این پیام بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای بادامچیان(زید عزه الشریف)

دبیر کل محترم حزب مؤتلفه اسلامی

سلامعلیکم

از پیام تبریک، اظهار لطف و محبت و همچنین عنایت و توجه جنابعالی نسبت به جایگاه تأثیرگذار جامعه مدرسین کمال تشکر را دارم.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای اعتلای حوزههای مقدسه، انقلابی و پرتحرک در حال فعالیت است و این مسیر پرفیض را با تمام توان طی خواهد کرد. رشد و اعتلای جامعه و نظام اسلامی نیازمند همکاری و مودتهاست و جامعه مدرسین پذیرای پیشنهادها و همیاری شماست.

همکاریها و ارتباطات حزب مؤتلفه اسلامی با جامعه مدرسین دارای سابقهای عمیق و درخشان است و امیدواریم چون گذشته صمیمی و مستحکم باقی بماند.

توفیق و سربلندی جنابعالی و همکارانتان را در خدمت به عرصههای بالنده انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

سید هاشم حسینی بوشهری

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دبیر کل مؤتلفه اسلامی در پیامهایی جداگانه به حضرات آیات خاتمی و کعبی انتخاب این دو بزرگوار را بهعنوان نائب رئیسان اول و دوم شورای عالی جامعه مدرسین تبریک گفت و نسبت حضور مؤثر مؤتلفه اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی در نهاد مقدس جامعه مدرسین اظهار امیدواری کرد.

متن این پیامها را میخوانیم:

حضرات آیاتجناب آقای حاج سید احمد خاتمی(دامت برکاته)و جناب حاج آقای کعبی (دامت برکاته)

سلامعلیکم و رحمهالله و برکاته

انتخاب شایسته حضرتعالی را تبریک و تهنیت گفته و برای حضرتعالی و فقهای معظم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم( حفظهم الله تعالی)، مزید توفیقات و برکات را از خداوند متعال مسئلت دارم.

حزب مؤتلفه اسلامی که همواره در گام اول انقلاب اسلامی، از خدمت روحانیت مبارز و اصیل و جامعه محترم مدرسین، در خط ولایت و فقاهت و روحانیت پاسداری کرده است ان شاءالله در گام دوم این انقلاب شکوهمند، با عنایت فقهای بزرگوار و حضرتعالی، امید دارد توفیق خدمات بیشتر و مؤثرتری داشته باشد.

برای طول عمر پربرکت جنابعالی و سایر علمای بزرگوار اسلام و مزید توفیقات، دعا میکنیم و ان شاءالله حضرتعالی ما را از دعای خیرتان بهرهمند خواهید فرمود.

دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی

بادامچیان