بومیان در ششمین جلسه مجازی معاونت سیاسی استان ها مطرح کرد:
تلاش برای وحدت حداکثری اصولگرایان حول محور روحانیت
تلاش حزب مؤتلفه اسلامی این است که در انتخابات 1400 وحدت حداکثری اصولگرایان حول محور روحانیت ایجاد شود و مؤتلفه اسلامی به عنوان یک حزب مؤثر در مجموعه اصولگرایان آمادگی دارد گزینه پیشنهادی خود را برای ریاست جمهوری معرفی نماید.
کد خبر: ۳۲۵۵۵
تاريخ: ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

ششمین جلسه مجازی معاونت سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استانها دوشنبه 24 آذر برگزار شد. در این جلسه قائم مقام معاونت سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی ضمن گرامیداشت یاد شهید فخری زاده و آیت الله یزدی، با اشاره به انتخابات 1400 اظهار داشت: تلاش حزب مؤتلفه اسلامی این است که در انتخابات 1400 وحدت حداکثری اصولگرایان حول محور روحانیت ایجاد شود و مؤتلفه اسلامی به عنوان یک حزب مؤثر در مجموعه اصولگرایان آمادگی دارد گزینه پیشنهادی خود را برای ریاست جمهوری معرفی نماید.

وی در ادامه افزود: حزب مؤتلفه اسلامی در استان ها با نیروهای کارآمد و پاکدست می تواند گزینه های بسیار مناسبی برای شوراها معرفی نماید و البته تعامل خوبی هم با ائتلاف وحدت اصولگرایان در استان ها خواهد داشت.

بومیان همچنین با اشاره به اظهارات اخیر رییس جمهور ترکیه تأکید کرد: رفتار سیاسی اردوغان شباهت زیادی به رفتار قذافی دیکتاتور معدوم لیبی دارد. سیاست نظام، تنش زدایی در منطقه است و این اظهارات نابخردانه رییس جمهور ترکیه موجب افزایش تنش در منطقه خواهد شد.

در این جلسه معاونین سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی در چند استان گزارشی از فعالیت های خود بیان کردند.