تقدیر کارگروه ورزش از دبیر کل فدراسیون فوتبال
چهارمین نشست اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با حضور مهمانان ویژه برگزار شد.
کد خبر: ۳۱۵۳۹
تاريخ: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

چهارمین نشست اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با حضور مهمانان ویژه برگزار شد.

در این نشست صمیمانه که تمامی اعضای کارگروه حضور داشتند و با دستور جلسه ترسیم چشم انداز آینده فعالیت ها و برنامه های سال ۹۹ تشکیل شد، دکتر بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی، محمدعلی امانی قائم مقام دبیرکل حزب، مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال، حسن حمیدی عضو شورای عالی ورزش وزارت کار و رییس انجمن کشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حضور داشتند.

در ابتدای جلسه محمدرضا یزدانی خرم رییس کارگروه ورزش طی سخنانی ضمن اظهار خرسندی از حضور مسئولین حزب موتلفه اسلامی در نشست کارگروه ورزش و بیان سرفصل هایی از فعالیت ها و مصوبات کارگروه خواهان حمایت های بیش از پیش مسئولین حزب در راستای تسهیل ارتباط با نمایندگان مجلس یازدهم خصوصا کمیسیون فرهنگی و فراکسیون ورزش شد.

در ادامه محمدرضا تهرانی نایب رییس کارگروه با اشاره به ارج گذاری مسئولین حزب نسبت به ورزش و درک اهمیت و اعتبار آن در میان جامعه، اعضای کارگروه ورزش را متشکل از جمعی چهره های نخبه خواند که تحت مدیریت چهره شناخته شده ای چون یزدانی خرم فعالیت های خود را با دقت به انجام می رسانند.

در ادامه این نشست دکتر بادامچیان دبیر کل حزب موتلفه اسلامی ضمن خوشامد گویی به اعضای کارگروه ورزش و مهمانان حاضر علی الخصوص مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال و عضو کارگروه ورزش برای وی و مهمانان حاضر توفیق خدمت آرزو کرد.

این نماینده ادوار مجلس در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: اسلام و نظام جمهوری اسلامی به ورزش که موجبات سلامتی جامعه را فراهم می آورد اهمیت می دهد. در واقع نظام ما به هر دو وجه مادی و معنوی ورزش که شامل کسب مدال و افتخار و تقویت ارزش های معنوی می شود بها می دهد بنا براین کارگروه ورزش باید در مسیر گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری ترسیم کرده بیش از پیش فعال باشد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: مجموعه کار گروه ورزش بی نظیر است و جمعی از چهره های باتجربه در این جمع حضور دارند که توانستند طی مدت فعالیت خود مصوبات مفید و موثری داشته باشند. از نمایندگان محترم مجلس یازدهم خصوصا اعضای فراکسیون ورزش مجلس که بزودی تشکیل می شود می خواهیم با کارگروه ورزش حزب تعامل و رایزنی سازنده داشته باشند.

وی ادامه داد: مشی و حرکت شما تعامل با مسئولین ورزش و نهادهای مرتبط دیگر بوده و در همین راستا حتی از کسانی که با ما تفاوت فکری دارند دعوت به عمل آوردید تا در جمع گروه شما حضور داشته باشند.

دکتر بادامچیان ادامه داد: آحاد جامعه نسبت به ورزش علاقه مند هستند و این امر از گذشته های دور و حتی در اساطیر کهن و فرهنگ ما نمود عینی و ملموس داشته است. این آثار ملی ورزش پس از ظهور دین مبین اسلام و تلفیق دو فرهنگ ملی و دینی به بالندگی کامل رسید. بنا بر این شما می توانید از انگیزه ملی و دینی مردم نسبت به مقوله ورزش استفاده کرده و تلاش کنید از این طریق حلقه اتصال بین مردم، مسئولین و نهادها باشید.

در ادامه جلسه اعضای کارگروه ورزش، به تناوب نقطه نظرات، دیدگاهها و پرسش های خود را با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در میان گذاشتند.

قابل ذکر است در خلال نشست مذکور، از مهدی محمد نبی دبیر کل فدراسیون فوتبال و عضو کارگروه ورزش تجلیل به عمل آمد.

طنز وارده

آقای علیرضا علوی تبار از چهره های اصلاح طلبان است. او درباره اوضاع فعلی اصلاح طلبان و آینده آن ها سخن گفته است واصلاح طلبان را به چند دسته تقسیم کرده است:

1-بی خاصیت ها و بی تاثیر ها که مثل خاکشیر نه شفا می دهند ونه بیمار می کنند.

2-اصلاح طلبان پیشرو! برای هیچ پست و مقامی نامزد نمی شوند و نقد ریشه نگر دارند.

3-عذر خواهان که از اصلاحطلبی عذرخواهی میکنند و کارشان به آنجا می رسد که نه در غربت دلی شاد دارند و نه در وطن رویی دارند.

4- اصلاحطلبان در نوسان!

بعد ایشان پیشنهاد کرده است :

محافظه کاران ، شیفتگان قدرت، طرفداران اندک سالاری همگی از اصلاحات بروند.

تو خود حدیث مفصل از اوضاع اصلاحطلبان بخوان از این مجمل