جلسه مشترک کمیته فرهنگی ستاد اربعین با ستاد طریق الحسین(ع) حزب موتلفه اسلامی
در این جلسه که تعدادی از مسئولین کمیته فرهنگی اربعین و ستاد طریق الحسین ع هم حضور داشتند، درباره مراسم راهپیمایی اربعین امسال بحث و تبادل نظر شد
کد خبر: ۳۱۵۳۸
تاريخ: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
جلسه مشترک رییس کمیته فرهنگی ستاد اربعین کشور و رییس ستاد طریق الحسین (ع) برگزار شد.

در این جلسه که تعدادی از مسئولین کمیته فرهنگی اربعین و ستاد طریق الحسین ع هم حضور داشتند، درباره مراسم راهپیمایی اربعین امسال بحث و تبادل نظر شد

در پایان مقرر گردید کارگروه مشترکی از کمیته فرهنگی ستاد اربعین کشور و ستاد طریق الحسین (ع )تشکیل و با همفکری و تعامل، برنامه هایی را برای راهپیمایی اربعین امسال بررسی و ارائه نمایند.

فقط برای شما

زمان محاکمه

مشکلات کهولت سن آقای مهدی کروبی بیشتر شده است. او دیگر در حصر نیست فقط مراقبت می شود که بر اثر توطئه های دشمنان انقلاب و جوسازیهای کینه توزانه آنها حادثهای برای او و دیگر همدستان او در فتنه ۸۸ پدید نیاید. رسیدگی های پزشکی و درمانی نیز به این افراد در وضعیت خوبی قرار دارد. اخیراً اصلاحطلبان که حرفی برای گفتن ندارند در این زمینه فعال شده اند. حزب اعتماد ملی نامه ای به آیت الله رئیسی نوشته و خواستار رفع حصر شده است و آقای عارف هم خبر گفتوگوی تلفنی خود را با همسر آقای کروبی خبری کرده است. برخی صاحبنظران عقیده دارند زمان برای محاکمه نهایی اهل فتنه ۸۸ فرارسیده است و باید آنها با محاکمه به مجازات اقدامات خود برسند.

عبادت در زندان

پس از مجرم شناخته شدن و صدور کیفرخواست برای پروانه سلحشوری نماینده اصلاح طلب به مجلس دهم درباره او بعضی جو سازی کردند که او را به خاطر نطق هایش در مجلس محاکمه و محکوم کردند ولی معلوم شد که دادگاه در پی نطق ها و مواضع منفی او در مجلس نبوده است بلکه پیرو شکایات متعدد از او درباره توئیت ها ، مصاحبه ها و مسائل دیگر وی محاکمه و محکوم شده است. یکی از شکایت کنندگان ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان بوده که در رابطه با مسائل وی در رابطه با حجاب که جرم بوده از وی شکایت کرده است و بالاخره وی گفت که ۷ شکایت از او شده که ربطی به نطق های او در مجلس ندارد. این خانم گفت: شاید خواست خدا این است که به زندان بروم وعبادت کنم!