نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی:
سابقه عملکرد حزب موتلفه اسلامی منجر به ایجاد امید در جامعه شده است
امام جمعه تبریز با اشاره سابقه فعالیت حزب موتلفه اسلامی گفت: در چندین دوره فعالیت این جمعیت که نقطه آغازین آن به سال ۴۲ برمی گردد ، با محوریت روحانیت مبارز عملکرد بسیار ارزشمندی در جهت حفظ اعتقادات مردم ، ایجاد امید و نشاط در جامعه داشته است .
کد خبر: ۳۱۴۷۹
تاريخ: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بخارایی ، امانی ، نیک نژاد و صفار هرندی با بیان اینکه انقلاب اسلامی نقطه آغاز خیزش تفکر اسلامی است گفت : ماندگارترین شیوه ای که می تواند عزت و ابهت مسلمانان را متجلی سازد توجه به اصل وحدت و انسجام کشورهای اسلامی است.

امام جمعه تبریز با اشاره سابقه فعالیت حزب موتلفه اسلامی افزود : در چندین دوره فعالیت این جمعیت که نقطه آغازین آن به سال ۴۲ برمی گردد ، با محوریت روحانیت مبارز عملکرد بسیار ارزشمندی در جهت حفظ اعتقادات مردم ، ایجاد امید و نشاط در جامعه داشته است .

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای این حزب گفت : این مجموعه گسترده ترین و با سابقه ترین جمعیت است که در ۳۰ استان کشور فعالیت های در خور توجهی دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه در همه اعصار راه و مسیر امام راحل دوام و قوام دارد، تاکید کرد : رمز پیروزی ملت ما در برابر کفر جهانی حفظ وحدت بین نیروهای داخل نظام است که به برکت هدایت های امام راحل و امام حاضر دنیای استکبار در برابر این فرهنگ خوار و زبون شده است.