حمیدرضا ترقی:
مقاومت میزان رای نتانیاهو را به شدت تنزل داد
تاکنون مقاومت توانسته میزان رای نتانیاهو را به شدت تنزل داده او را به شکست محکوم کند، ضربه ای که در دو دهه گذشته بی سابقه بوده است.
کد خبر: ۳۰۳۹۳
تاريخ: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نتانیاهو با وعده‌های دروغ به دنبال رای در انتخابات بوده و در حال حاضر هم در مرز شکست قرار دارد.

حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکلهای گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری انتخابات در سرزمین‌های اشغالی، اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی، به نظر می‌رسد که وضعیت نتانیاهو مورد رضایت‌ خود او هم نیست، زیرا با وعده‌های دروغ به دنبال رای بود و در حال حاضر هم در مرز شکست قرار دارد.

او ادامه داد: تاکنون مقاومت توانسته میزان رای نتانیاهو را به شدت تنزل داده او را به شکست محکوم کند، ضربه ای که در دو دهه گذشته بی سابقه بوده است.

عضو حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: اگر نتانیاهو نتواند پیروزی مناسبی را به دست آورد و مجبور به تشکیل دولت شود، به طور حتم اغتشاش و چالش‌های سیاسی داخلی اسرائیل افزایش پیدا خواهد کرد که عامل بسیار مهمی در تزلزل سیاست خارجی و منطقه‌ای رژیم صهیونیستی است.