اسداللّه بادامچیان:
شفافیت آرای نمایندگان می‌تواند اتفاقات خوبی در کشور رقم بزند
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شفافیت در همه موضوعات خوب است، نماینده ملت هم باید همه چیز را برای مردم شفاف‌سازی کند، چون از ملت رای گرفته است و گرفتن رای از ملت، او را مسئول می‌کند که موضوعات را برای مردم با شفافیت بگوید تا مردم بدانند. شفافیت آرای نمایندگان چیز خوبی است و می‌تواند اتفاقات خوبی در کشور رقم بزند.
کد خبر: ۳۰۳۸۴
تاريخ: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شفافیت در همه موضوعات خوب است و نماینده ملت هم باید همه چیز را برای مردم شفاف‌سازی کند.

اسداللّه بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: هر موضوعی در کشور مطرح می‌شود، عده‌ای موافق و عده‌ای مخالف آن هستند و اگر خواهان فضای آزاد در کشور هستیم باید اجازه دهیم همه نظرات خود را بیان کنند.

او ادامه داد: شفافیت در همه موضوعات خوب است، نماینده ملت هم باید همه چیز را برای مردم شفاف‌سازی کند، چون از ملت رای گرفته است و گرفتن رای از ملت، او را مسئول می‌کند که موضوعات را برای مردم با شفافیت بگوید تا مردم بدانند. شفافیت آرای نمایندگان چیز خوبی است و می‌تواند اتفاقات خوبی در کشور رقم بزند.

بادامچیان در خصوص اولویت‌های امروز کشور گفت: یکی از اولویت‌های اصلی امروز کشور این است که دولت به جای اینکه یکطرفه و یکجانبه در میدان حرکت کند، با گروه‌های مختلف همکاری‌های لازم را داشته باشد و با حفظ خطوط و ارزش‌های خودش از مردم و گروه‌های مختلف حاضر در میدان کمک بگیرد.

او همچنین عنوان کرد: علت ناکارآمدی‌های دولت‌های گذشته هم یکجانبه حرکت کردن و عدم تعامل آن‌ها با مردم بود. امیدواریم دولت آینده، دولتی مردمی مانند دولت شهید رجایی باشد.