بیانیه حزب موتلفه اسلامی در پی محکومیت جنایات اخیر آل سعود:
دنیای اسلام باید مقابل ظلم و فساد حکام خبیث سعودی بایستد
حزب موتلفه اسلامی طی بیانیه ای اعدام دسته‌جمعی ۳۷ فعال مذهبی و اجتماعی توسط آل سعود را محکوم کرد.
کد خبر: ۲۹۶۹۹
تاريخ: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

با کمال تاسف رژیم مستبد و خون‌ریز سعودی بار دیگر در اقدامی ددمنشانه و غیرانسانی با اعدام دسته‌جمعی ۳۷ فعال مذهبی و اجتماعی، خون جمعی از مسلمانان مبارز را ریخت و برگی دیگر بر سیاهه جنایت‌های خود افزود.

حکام سعودی در پناه سکوت مدعیان حقوق بشر وقیحانه در بلاد مسلمین خونریزی می‌کنند و با دلارهای نفتی سازمان‌ها و مجامع جهانی را وادار به سکوت می‌کنند.

رژیم سعودی از نظر حقوق انسانی و جهانی، مرتکب جنایات و جرایم فراوانی شده است. از جمله تاسیس و حمایت از گروهک های تکفیری مثل داعش و گروه‌های تروریستی مشابه آن و نیز کشتار وحشیانه مردم بیگناه یمن و فتنه انگیزی در سوریه و عراق و سایر بلاد و ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان و همدستی با غارتگران سلطه طلب استکبار در غارت ثروت های ملی مسلمین.

حزب موتلفه اسلامی این اقدامات سفاکانه و ضد بشری را شدیداً محکوم می‌کند و از همه ملت‌های آزاد و احزاب مستقل جهان می خواهد تا به صورت یکپارچه در برابر این ظلم بزرگ مقابله کرده و آنرا محکوم نمایند و از سازمان های بین‌المللی که عنوان های حقوق بشر و دفاع از آزادی دارند میخواهیم اقدامات جدی در این رابطه را پیگیری کنند.

دنیای اسلام باید مقابل ظلم و فساد این حکام خبیث سعودی بایستد و پرچم عزت اسلام را در مقابل جبهه ظلم و کفر و استکبار برافراشته نگه دارد.»