برکتی از خانواده شهدا برای دفتر تهران
حزب موتلفه اسلامی استان تهران ، هرساله به منظور تکریم خانواده های معظم شهداء که در حقیقت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می باشد ، برنامه دیدار با خانواده ها ی معظم را در دستور کار خود قرار داده است. و تا کنون 16 سال است که در ایام مبارک دهه ولایت (عید سعید قربان تا روز عید سعید غدیر خم) این دیدارها با عنایت خداوند متعال انجام شده است.
کد خبر: ۲۸۳۸۴
تاريخ: ۱۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
محسن قناعت- حزب موتلفه اسلامی استان تهران ، هرساله به منظور تکریم خانواده های معظم شهداء که در حقیقت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می باشد ، برنامه دیدار با خانواده ها ی معظم را در دستور کار خود قرار داده است. و تا کنون 16 سال است که در ایام مبارک دهه ولایت (عید سعید قربان تا روز عید سعید غدیر خم) این دیدارها با عنایت خداوند متعال انجام شده است.

امسال نیز در این برنامه از حدود 280 خانواده معزز شهدا در سطح استان تهران دیدار انجام شده که اعضای حزب در گروه های چندین نفره به همراه اعضای محترم شورای مرکزی و هیئت اجرایی در منزل خانواده های محترم حاضر شده اند که با استماع مطالب این عزیزان،خواسته های به حق ایشان را از مسئولین ذیربط در حال پیگیری می باشد. و ضمنا با ارائه پیام دبیرکل حزب ،به رسم یادبود نیز هدیه ای ناقابل تقدیم گردید.

همچنین از 3 سال گذشته نیز توفیق آن را داشتیم تا به دیدار تعدادی از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم،شهدای هسته ای،شهدای ترور،شهدای آتش نشان،شهدای نیروی انتظامی،شهدای منا رفته و امسال نیز شهدای اغتشاشات خیابان پاسداران را به دیدارهای خود اضافه کردیم. امید است که این توفیق الهی همواره پایدار بوده و نصیب و بهره ای از دعای شهیدان نصیب ما بشود چرا که این عزیزان سرمایه های ارزشمند کشور اسلامی مان هستند و در شرایط حساس کنونی یاد این بزرگوان موجب دلگرمی و همبستگی ملت غیور ایران خواهد بود.