ميليونها بخارايي منتظر حكم ولي فقيه
کد خبر: ۲۷۳
تاريخ: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۳۸

«من اعلام خطر می‌کنم والله گناهکار است کسی که داد نزند، والله مرتکب کبیره است کسی که فریاد نزند» این سخن پس از کاپیتولاسیون (که نوعی تلاش آمریکا برای تامین کامل منافع خود در ایران بود) از سوی امام آنقدر صریح بود که سبب شد تا شهید محمد صادق امانی بلرزد و نگران انجام تکلیف الهی شود. آنقدر تکلیف آور بود که سبب شد تا بخارایی و صفارهرندی و نیک‌نژاد به خروش آیند و بخارایی بگوید «ما برای اولین بار شلیک گلوله را بر روی دشمنان شما ملت ایران، طنین انداز می‌کنیم.... ما از ورای این جهان با شما سخن می‌گوییم، نترسید، بپا خیزید و خود را به کاروان شهدا ملحق کنید.»
و البته این فریاد از گلوی سلاح خواب آمریکاییان را آشفته نکرد مگر با کسب فتوای شرعی از مرجعیت و نظر نمایندگان امام خمینی در دوره عدم دسترسی به رهبر کبیر انقلاب پس از تبعید ایشان. و گلوله در اول بهمن ماه ۱۳۴۳ با نام عملیات «بدر» برای تبرک جستن از جنگ بدر رسول الله(ص) و برای اجرای حکم الهی شلیک شد.
اینک بار دیگر اتحاد نحس آمریکا، انگلیس و صهیونیسم در پی تامین منافع خود از طریق ترور اندیشمندان ایران اسلامی برآمده است تا مانع از قدرت گرفتن اسلام شود و در چنین شرایطی امام خامنه‌ای خاطر نشان کردند که از مجازات مرتکبان این جنایت و عاملان پشت صحنه آن هرگز چشم‌پوشی نخواهیم کرد.
اما آنچه اهمیت موضوع را دو چندان می‌کند این است که امامت امت امروز در شرایط قبض ید تبعید در کشوری لائیک نیست. بسط ید ولی فقیه امروز آنچنان است که طنین صدای او در زیر گوش سران استکبار شنیده می‌شود و پژواک سخنانش در تجمعات مقابل کاخ سفید تکرار می‌گردد. با این وصف خارج از انتظار نیست سخنان آیت الله آملی لاریجانی که غربی‌ها باید بدانند که اگر راه ترور باز شد؛ حتماً لازم نیست که ایران انتقام خون جوانان و دانشمندان هسته‌ای خود را بگیرد، بلکه در آن صورت میلیون‌ها مسلمان در سراسر جهان خودشان راه مقابله با این ترور‌ها را خواهند یافت.  اینک ایران اسلامی در شرایط «بدر» و «خیبر» است، نه «شعب ابوطالب» و میلیون‌ها بخارایی منتظرند تا ولی فقیه‌شان اشاره‌ای نماید که چگونه خواب را از چشمان آمریکا بربایند. در همين رابطه تاريخ شفاهي و يادداشت لینک شده در ذیل صفحه را مطالعه نمائيد.