به‌روز شده در: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۹۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۶
همه افراد موتلفه اسلامی اعم از عضو و وابسته و یا همراه و طرفدار همه آنها یک راه را طی می کنند و آن تبعیت از دین و شریعت است.

حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی عضو جامعه روحانیت مبارز سخنران نهمین شب مراسم عزاداری حزب موتلفه اسلامی بود که در ابتدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و مرحومین حزب موتلفه اسلامی به ویژه مرحوم عسکر اولادی و پرورش اظهار داشت: همه افراد موتلفه اسلامی اعم از عضو و وابسته و یا همراه و طرفدار همه آنها یک راه را طی می کنند و آن تبعیت از دین و شریعت است.

طباطبایی تاکید کرد: چه کسی است که فتنه 88 را محکوم و 9 دی را تائید نکند .جوانان تحصیلکرده و عاشق به سیاست و سیاستمداری باید بدانند عاقل و پخته باید عمل کنند و تصمیمات درست بگیرند در غیر این صورت هزاران حادثه برای آنها به وجود می آید.

وی افزود: چه کسی فتنه گذشته را محکوم نکرده و نمی کند؟ مرحوم عسکر اولادی در سال گذشته مطالبی را بیان کرد که اصل انقلاب و پختگی را در آن مواضع مشاهده کردیم. جوان نا پخته نباید به عسگر اولادی توهین کند. افرادی همچون عسکر اولادی از نخبگان انقلاب هستند. اینها افرادی هستند که روزی برای جانثاری رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) حرکت می کردند، برخی جوانان امروز این موضوع را درک هم نمی کنند.

طباطبایی تصریح کرد: من از سال 1341 در مشهد با مرحوم عراقی و انواری و امانی و عسکر اولادی آشنا شدم. آقای عسکر اولادی سال گذشته مسائل پخته ای را بیان کرد و در حال حاضر نیز این حزب در شمار رهروان اسلام و دین بوده است. موتلفه اسلامی همواره از پیروان مقام معظم رهبری بوده و خواهد بود و خارج از چارچوب مراجع به خصوص آیت الله العظمی خامنه ای حرکت نمی کند.

برچسب ها: موتلفه
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: