به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۸۷۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۰
دومین اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی در سال 1392، روز پنج شنبه 21 آذر ماه با حضور بیش از سیصد نفر از دبیران استانها، شهرستانها و مسئولین حزبی برگزار شد.

دومین اجلاس سراسری دبیران استانها و شهرستانهای حزب موتلفه اسلامی در سال 1392، روز پنج شنبه 21 آذر ماه با حضور بیش از سیصد نفر از دبیران استانها، شهرستانها و مسئولین حزبی برگزار شد. تفاوت این جلسه با جلسه های پیشین فقدان پیر و مراد همه اعضای حزب موتلفه اسلامی مرحوم حبیب الله عسکراولادی بود؛ نکتهای که تاثیر آن بر یکایک اعضای شرکت کننده مشهود بود.

زنگ آغاز جلسه ساعت 8 صبح، پس از قرائت قرآن به صدا درآمد و اجلاس رسما با مدیریت دکتر حسن لاسجردی، معاون سازماندهی امور اعضای حزب شروع به کار کرد و بیان اخبار و تحلیل مسایل سیاسی روز بر عهده محمد کاظم انبارلویی رئیس مرکز سیاسی حزب موتلفه اسلامی بود.

در ادامه جلسه دبیران استانهای ایلام، کرمان و کرمانشاه به بیان دیدگاه های خود و نیز مسایل تشکیلاتی پرداختند که حفظ حزب موتلفه اسلامی به عنوان یادگار امام راحل، شهدای گرانقدر و مرحوم عسکراولادی محور مشترك این سخنان بود.

پاسخ به پرسشهای حاضرین و نیز تبیین فضای انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی توسط دکتر اسدالله بادامچیان، نایب رئیس شورای مرکزی صورت گرفت.

جلسه با حضور دکتر علی لاریجانی و سخنان وی ادامه یافت (مشروح سخنان وی را در همین صفحه بخوانید) سخنانی که در مورد عسکراولادی، حزب موتلفه اسلامی، مسایل خارجی و داخلی ایراد شد و بازتاب بسیار گسترده ای در
رسانه
های خارجی و داخلی داشت.

بخش پایانی اجلاس با صحبتهای دبیر کل حزب، پیرامون موتلفه اسلامی و آینده حزب پس از عسکراولادی خاتمه یافت (مشروح سخنان وی را در همین صفحه بخوانید) پس از جلسه نیز، حاضران برای شرکت در مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم عسکراولادی راهی میدان فلسطین شدند، مراسمی که با حضور شخصیت های مطرح سیاسی و سخنرانی آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد مقدس و عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد. (مشروح سخنان وی را در همین صفحه بخوانید)

مطالب مرتبط
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: