به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۸۱۸۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۹
در حال بروز رسانی
پیام تسلیت امام خامنه ای در پی درگذشت آقای حاج حبیب‌الله عسگراولادی
در پی درگذشت مجاهد صادق و یار وفادار و معتمَد امام راحل آقای حبیب‌الله عسگراولادی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی، این ضایعه را تسلیت گفتند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
 بسم الله الرّحمن الرّحیم
با تأسّف و تأثّر، خبر درگذشت مجاهد صادق و یار وفادار و معتمَد امام راحل، جناب آقای حاج حبیب‌الله عسگراولادی را دریافت كردم.
عمر با بركت این مبارز خستگی‌ناپذیر یكسره در خدمت اسلام و برپایی و استقرار نظام اسلامی سپری شد و از دوران جوانی تا آخرین سالها، همّت و تلاش و مجاهدت مخلصانه‌اش در این راه كاستی نگرفت. در دوران طاغوت، از نخستین روزهای مبارزات ملّت و روحانیّت، در كنار امام بزرگوار و در صفوف پر خطر حضور یافت و رنج سالها زندان و اسارت را صبورانه تحمّل كرد و پس از پیروزی انقلاب و برپایی جمهوری اسلامی، در سنگرهای حسّاس و اثرگذار خدمات صادقانه ارائه كرد و تا آخر عمر پر ماجرای خود از كار و تلاش فروگذار نكرد.
رحمت و فضل الهی را برای ایشان مسئلت میكنم و به بازماندگان و دوستان محترم ایشان تسلیت میگویم.
سیّدعلی خامنه‌ای
۱۴ آبان ۱۳۹۲

پیام تسلیت رییس جمهور محترم
حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران در پیامی در گذشت حاج حبیب‌الله عسگر اولادی را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و همرزمان و خانواده وی تسلیت گفت.
متن پیام دکتر روحانی به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت یار دیرین امام و سرباز فداکار نهضت اسلامی، حاج حبیب‌الله عسگر اولادی، همه علاقمندان انقلاب اسلامی و یاران امام را اندوهگین کرد.
این انقلابی دین باور که از نخستین روزهای شکل‌گیری نهضت اسلامی با مجاهدت و تحمل زندان‌های طولانی و فشارهای گوناگون، عمر پربار خود را در مسیر دفاع از آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران صرف نمود، در سال‌های پس از انقلاب با تأکید بر مشی انقلابی و اعتدالی و تلاش در حفظ و صیانت از ارزش‌های نظام و ایجاد الفت و وفاق در میان گروه‌های سیاسی در اذهان ملت شریف، کارنامه‌ای درخشان از خود به یادگار گذاشت.
آنچه این شخصیت مؤدب و متواضع بویژه در یک سال اخیر پی می‌گرفت، رویکرد اعتدالی و جلوگیری از تعمیق فاصله‌ها و دوری گزیدن از خشونت و تندروی بود که باید با تلاش‌های صمیمانه دوستداران او و همه مردم اخلاق‌مدار با جدیت دنبال شود.
اینجانب فقدان آن انسان وارسته را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و بویژه بیت مکرم و همرزمان وی تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن سفر کرده رحمت بیکران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت می‌نمایم.
حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایرانتسلیت دکتر لاریجانی در پی فوت عسگراولادی
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی را تسلیت گفت.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت یار دیرین انقلاب، حضرت  امام و مقام معظم رهبری، مرحوم حاج حبیب‌الله عسگراولادی دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی از مجاهدان خستگی ناپذیر و از چهره‌های موثر در پیروزی انقلاب اسلامی بودند که سابقه بیش از 50 سال مبارزه حکایت از ارائه قوی و اعتقاد ژرف ایشان به استقرار نظام جمهوری اسلامی بود.

آن مرحوم از بنیانگذاران هیئت موتلفه اسلامی در پیش از انقلاب بودند که اقدامات ایشان و سایر دوستانش در موتلفه نقش زیادی در مبارزات علیه رژیم ستمشاهی داشت.

ایشان همچنین در وحدت بخشی نیروهای انقلاب نقش فراوانی داشته و پس از پیروزی انقلاب نیز در سنگرهای متعدد از جمله نمایندگی مجلس شورای اسلامی، تصدی وزارت در د ولت‌های مختلف، تاسیس کمیته امداد حضرت امام و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام با حکم حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، خدمات فراوانی را به نظام عرضه داشتند.

این چهره سیاسی و مذهبی همواره در راه خدمت به مردم از هیچ سعی و کوششی فروگذار نکردند و با اتخاذ مواضع صریح و روشن از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع کردند و تا آخرین لحظات عمر خویش در خدمت مردم و به ویژه محرومان و مستضعفان بودند.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت ضایعه درگذشت حاج حبیب‌الله عسگراولادی به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خانواده محترمشان، برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.
علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی

پیام تسلیت رئیس قوه قضاییه در پی درگذشت حاج آقا عسگراولادی
رئیس قوه قضاییه نیز در پیامی درگذشت مرحوم عسگراولادی را اینگونه تسلیت گفت؛
بسم الله الرحمن الرحیم
«انا لله و انا الیه راجعون»
خبر درگذشت مرحوم آقای حاج حبیب الله عسکراولادی از پیشکسوتان عرصه جهاد و مبارزه با نظام ستم‌شاهی که خدمات ارزنده و ماندگاری را نیز پس از انقلاب اسلامی از خود به جای گذاشتند، موجب تأثر و تألم اینجانب گردید.

ضایعه درگذشت این اسوه مبارزه و جهاد را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، خاندان محترم و همرزمان ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم آرزوی علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.
صادق آملی لاریجانی
رییس قوه قضاییه

آیت‌الله مهدوی‌ کنی در پیام تسلیتی:
عسگراولادی در مسیر ولایت، پشتیبان مخلص مبارزان و محرومان بود

 آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌ کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، با صدور پیامی درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری را تسلیت گفت.
متن پیام آیت‌الله مهدوی کنی به شرح ذیل است:
انالله و انا الیه راجعون

ارتحال صدیق دیرین، مجاهد نستوه، مرحوم حاج حبیب‌الله عسگراولادی از پیشگامان نهضت امام خمینی(ره) و از خادمان مخلص اسلام که عمر شریف خود را در خدمت به آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری سپری نمود، موجب تاسف شدید گردید.

آن فقید سعید از رجال صادق الوعد و از مصادیق بارز آیه شریفه «رجال صدقوا ما عاهدوا‌الله علیه» بود که در عرصه‌های گوناگون در مسیر ولایت و پشتیبان مخلص مبارزان و محرومان بود و در نخستین روز ماه محرم‌الحرام به کاروان حسینی(ع) پیوست و به دیدار مولایش حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) شتافت.

حقیر این ضایعه مؤلفه را به محضر مبارک رهبری معظم(مدظله)، ملت شریف، حزب مؤتلفه اسلامی و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای بازماندان محترم صبر و پاداش بزرگ آرزو دارم.

پیام تسلیت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام
متن آیت الله پیام تسلیت هاشمی رفسنجانی بدین شرح است:
«انالله و اناالیه راجعون»
درگذشت شادروان مرحوم آقای حبیب‌الله عسگراولادی باعث تألم خاطر گردید.
مبارزی که با ایمان به حقانیت مبارزه امام(ره) و روحانیت علیه استبداد و استعمار، ۱۳ سال زندان و شکنجه را تحمل و پس از انقلاب اسلامی در دولت‌های مختلف و مسئولیت‌های متعدد به مردم و نظام خدمت کرد.

ایشان علاوه بر همسنگری دوران مبارزه و همراهی پس از پیروزی، در مجمع تشخیص مصلحت نظام هم از جمله همکاران خوب و فعال در جلسات بود. مصیبت فقدان این مسئول منصف و دلسوز را به خانواده محترم عسگراولادی، خانواده کمیته امداد امام(ره) و دوستان سال‌های مبارزه و زندان تسلیت می‌گویم و علوّ درجاتش را از درگاه الهی مسألت می‌نمایم.
اکبر هاشمی رفسنجانی
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

پیام تسلیت احمدی‌نژاد به مناسبت درگذشت عسگر اولادی
محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشور با صدور پیام تسلیتی درگذشت مرحوم عسگر اولادی را تسلیت گفت.
 متن این پیام به شرح ذیل است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
 اناالله و انا الیه راجعون
 درگذشت مرحوم مغفور حاج حبیب الله عسگر اولادی که عمر خود را وقف اسلام و انقلاب اسلامی کرد، موجب تاثر شد.
 اینجانب این ضایعه را به محضر ملت عزیز، رهبر معظم انقلاب و بیت شریف آن مرحوم تسلیت عرض می‌کنم.
 محمود احمدی‌نژاد


ولایتی درگذشت مرحوم عسگراولادی را تسلیت گفت
علی‌اکبر ولایتی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با صدور پیامی، درگذشت حاج حبیب‌الله عسگراولادی را تسلیت گفت.
 
متن پیام ولایتی به شرح زیر است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
 انالله و انا الیه راجعون
 رحلت حاج حبیب‌الله عسکراولادی، همراه فداکار و همیشگی حضرت امام(ره)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و انقلاب، موجب تأسف و غم و اندوه همه یاران و علاقمندان انقلاب شد.
 
ایشان که نام خود را با سال‌های طولانی مبارزه، تلاش و تحمل فشارهای فراوان مجاهدت، مزیّن نموده، سردمدار صیانت از ارزش‌های نظام و رهبری بوده و هماره خود را به عنوان شخصیتی اخلاقی و حافظ منافع نظام در اذهان ملت ایران ثبت و سابقه‌ای درخشان از خود بر جای گذارد.
 از خداوند متعال برای آن عزیز، علوّ درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی، مسألت می‌نمایم.
 علی‌اکبر ولایتی
 14 آبان 1392»

 پيام تسليت سرپرست کميته امداد امام خميني(ره)
"انالله و انا اليه راجعون"

با قلبي آکنده از تالم و تاثر رحلت مفسر قرآن ، يار ديرين امام و رهبري ، مبارز و انقلابي نستوه ، نماينده فقيد ولي فقيه در کميته امداد امام خميني ( ره )،جناب آقاي حاج حبيب الله عسگراولادي را به پيشگاه حضرت بقيه الله الاعظم ، روح ملکوتي امام راحل ، محضر مقام معظم رهبري ، مردم ولايت مدار کشور و بيت آن مرحوم تسليت عرض مي نمايم.
حسين انواري
سرپرست کميته امداد امام خميني ( ره )


پیام تسلیت حسن خمینی به مناسبت درگذشت حبیب‌الله عسکراولادی
حجت‌الاسلام سید حسن خمینی در پی درگذشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی، پیام تسلیتی صادر کرد.

 متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی
«درگذشت یار دیرین و فداکار امام خمینی و مجاهد خستگی ناپذیر سال‌های سخت مبارزه؛ مرحوم حاج حبیب‌الله عسکراولادی، ضایعه‌ای در میان یاران و یاوران حضرت امام است.

آن مرحوم بی‌شک از خالص‌ترین مبارزین با رژیم ستم‌شاهی و از امین‌ترین عاشقان امام بود. دل بی‌کینه، وسعت نظر، سماحت و بزرگواری و پاک دستی و صداقت، همه و همه در وجود مرحوم عسکراولادی به وضوح دیده می‌شد.

نام عسکراولادی از این پس نیز یادآور مبارزه و جهاد در روزهای سخت و بیانگر متانت و تدبیر در روزهای آزمایش و منادی امداد به نیازمندان و زجر کشیدگان در تمامی روزهای زندگی خواهد بود‌.

اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان آن مرحوم به خانواده محترم و همه مبارزین و هم رزمانش و هم چنین به برادرانم در کمیته امداد امام خمینی(س)، برای ایشان حشر با ائمه اطهار و سید شهیدان اباعبدالله الحسین‌(ع) را مسئلت دارم».

سید حسن خمینی‌

آیت‌الله هاشمی شاهرودی درگذشت عسکراولادی را تسلیت گفت
آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی رئیس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه، با صدور پیامی درگذشت حبیب‌الله عسکراولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری را تسلیت گفت.

متن پیام این مرجع تقلید که نسخه‌ای از آن به خبرگزاری فارس نمابر شد، به شرح ذیل است:

انالله و انا الیه راجعون

با کمال تاثر و تأسف اطلاع یافتیم که یار دیرین امام (ره) و انقلاب مرحوم آقای حاج حبیب‌الله عسکراولادی بعد از عمری مجاهدت مخلصانه در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دعوت حق را لبیک گفتند.

اینجانب این مصیبت وارده را به خانواده مکرم ایشان و دوستان و همرزمان بویژه خدمتگذاران در کمیته امداد امام خمینی(ره) تسلیت عرض نموده، علو درجات را برای آن مرحوم از خداوند منان خواستارم.

سید محمود هاشمی شاهرودی

حدادعادل درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی را تسلیت گفت
غلامعلی حدادعادل رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی را تسلیت گفت.
 
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
 
درگذشت شادروان جناب آقای حبیب الله عسگراولادی مایه تاسف و تاثر گردید. آن بزرگوار با کارنامه درخشان در مبارزه با حکومت ستمشاهی و تحمل سال‌ها زندان و کارنامه‌ای درخشان‌تر در خدمات سیاسی و مردمی به جمهوری اسلامی ایران، به ملاقات خداوند رفت.
 
فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی برای این یار دیرین و امین امام راحل و مقام معظم رهبری طلب علو درجات می‌کند و درگذشت او را به همرزمان و دوستان و بازماندگان محترمش و نیز به یاران و همراهان وی در حزب مؤتلفه اسلامی تسلیت می‌گوید.
 
غلامعلی حداد عادل
 رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی


عارف درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت
"محمد‌رضا عارف" عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام طی پیامی درگذشت "حبیب‌الله عسگراولادی" دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری و از سابقون انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
متن این پیام بدین شرح است:
هوالباقی
یَا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِی إِلَی رَبِّکِ رَاضِیَةً مَرْضِیَّةً فَادْخُلِی فِی عِبَادِی وَادْخُلِی جَنَّتِی
ضایعه درگذشت برادر گرامی جناب آقای حبیب‌الله عسگراولادی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تألم  و تاثر خاطر شد.
آقای حبیب‌الله عسگراولادی انسان بزرگوار و والامنشی که با اندیشه بلند و ایمان استوار و تجربه گران‌سنگ در عرصه سیاست یکی از یاران فعال و باوفای نظام جمهوری اسلامی ایران در مسئولیت‌های خطیر در دوره‌های مختلف بود.ایشان  صدق گفتار و انصاف و حق گویی را در طول عمر شریف خود به معنای واقعی کلمه در عرصه سیاست  نشان داد.
اینجانب ضمن تسلیت فقدان آن مرحوم به خانواده محترم عسگراولادی و ملت شریف ایران، برای روح بلند ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسالت می‌کنم.
محمدرضا عارف

جمعیت ایثارگران درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت
متن پیام تسلیت جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی بدین شرح است:
 مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی به واقع یکی از سابقون انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که مجاهدت های ایشان، علیه رژیم طاغوت و تلاش های شبانه روزی وی از ابتدای انقلاب اسلامی تا آخرین روزهای حیاتشان، عزت و افتخار این ملت را فزونی بخشید و آنگونه که امام راحل در وصف آن فقید سعید فرمودند ایشان «شخص صالح و کارآمد متدینی» بود که خود را وقف انقلاب و محرومین و مستضعفین کرده بودند.
 جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی ضمن عرض تسلیت درگذشت مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادی که اینک در محضر خداوند سبحان، آرام گرفته، به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده محترمشان، ملت شریف ایران و اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی، برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
 14 آبان 92
 جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

پیام تسلیت دبیرکل جبهه پایداری به مناسبت درگذشت مرحوم عسگراولادی
حجت‌الاسلام والمسلمین آقاتهرانی دبیرکل جبهه پایداری، در پیامی درگذشت درگذشت حاج حبیب‌الله عسگراولادی را تسلیت گفت.
متن پیام ایشان به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
اولین روز محرم‌الحرام جناب حاج حبیب‌الله عسگر اولادی به لقاءالله پیوست. به راستی او مرد مجاهدی بود که از دیرباز جزء یاران وفادار حضرت امام(اعلی‌ الله‌ مقامه) بود. امید دارم که با اولیاء معصومین (علیهم‌ السلام) محشور بوده و خداوند متعال به بازماندگانش صبر و اجر عطا فرماید.
والسلام علیکم و رحمه الله

پیام تسلیت آیت الله مکارم در پی درگذشت عسگر اولادی
متن این پیام به شرح زیر است:
 فقدان اسفناک مبارز با ایمان و خستگى‌ناپذیر مرحوم حاج حبیب الله عسگراولادى موجب نهایت تأسف گردید.
 آن فقید سعید سال‌ها قبل از انقلاب و به طور مداوم بعد از انقلاب در جبهه مدافعان نظام اسلامى بود و در خط رهبرى و مرجعیت گام بر مى‌داشت، خداوند او را غریق رحمت گرداند.
 اینجانب به همه علاقه‌مندان ایشان به‌ویژه اعضاى محترم حزب مؤتلفه و پیروان خط امام و رهبرى و به ویژه خاندان محترم او صمیمانه تسلیت عرض مى‌کنم و صبر و اجر فراوان براى همگان مسئلت دارم.
 ناصر مکارم شیرازی

رفیق‌دوست درگذشت عسکراولادی را تسلیت گفت
بزرگ مرد ولایت مدار آزموده و اسلام شناس عالم و عامل و مردم دوست بی‌نظیر و خستگی ناپذیر آقای حاج حبیب‌الله عسکراولادی به ملکوت اعلا پیوست.
در بخشی از این پیام ذکر شده است: ارتحال معتمد امام و رهبری و این انسان مبارز با انصاف و مدیر و مدبر و یاور محرومان و مستضعفان که پس از هفتاد روز تحمل رنج بیماری در روز اول ماه محرم به دیدار محبوب شتافت را به پیشگاه حضرت ولی‌عصر عجل‌الله‌تعالی فرجه الشریف و مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مدظله العالی و خانواده محترم ایشان و به خانواده بزرگ کمیته امداد حضرت امام(ره) و همرزمان و دوستداران ایشان تسلیت عرض نموده، برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان و دوستان ایشان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی پیامی درگذشت حبیب‌الله عسکر اولادی را تسلیت گفت
متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
درگذشت مجاهد راه خدا، مبارز خستگی‌ناپذیر، مرحوم مغفور حاج "حبیب‌الله عسکراولادی" موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
آن فقید شریف که از نخستین یاران امام عظیم‌الشأن(ره) بود، عمر شریف خود را به مبارزه با رژیم منحوس پهلوی گذراند و در این راه مبارک، زندان و شکنجه‌های فراوانی را متحمل گردید، با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، آن عزیز همواره حامی انقلاب بود و خدمات فراوانی را به ویژه تأسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بر جای نهاد.
با رحلت امام عزیز(ره)، نیز آن مرد خدوم همواره یار صدیق رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی) بود و در فتنه‌ها و صحنه‌‌های گوناگون، همواره همگان را به پیروی از اصل مترقی ولایت فقیه دعوت می‌کرد.
رحلت این سرباز فداکار انقلاب اسلامی ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر است، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تسلیت درگذشت ایشان به خانواده محترم آن مرحوم، علوّ درجات آن عزیز از دست رفته را از خداوند متعال خواستار است.
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رییس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم
آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان نیز در پیام جداگانه‌ای درگذشت دبیر کل جبهه پیروان را تسلیت گفت
متن پیام آیت‌الله جنتی به این شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
رحلت مجاهد نستوه، جناب آقای حاج حبیب‌الله عسگراولادی موجب تألم و تأثر گردید. آن فقید سعید، در جریان نهضت اسلامی امام خمینی(ره) از مصادیق «السابقون السابقون، اولئک المقربون» بود و با برپایی دسته‌های عزاداری حضرت سیدالشهدا (س) پیام عاشورائی شهدای کربلا را برای مبارزه با ظلم و ستم روز آمد می‌کرد و برای تحقق نظام اسلامی مشقّت سال‌های طولانی مجاهدت و حبس را به جان می‌خرید.
او پس از پیروزی انقلاب اسلامی هم همواره در خط اصیل انقلاب و پشتیبان ولایت فقیه باقی ماند و به ویژه با خدمت در کمیته امداد امام خمینی(ره) عمر خود را صرف رسیدگی به محرومان و مستضعفان کرد.
امیدواریم رحلت او در روز اول محرم‌الحرام، نوید پیوستن او به کاروان حضرت سیدالشهداء باشد. از خداوند متعال برای او غفران و رحمت واسعه و برای بازماندگانش صبر و اجر جزیل مسئلت داریم.

آیت‌الله علوی گرگانی درگذشت عسکراولادی را تسلیت گفت
 متن پیام تسلیت آیت‌الله علوی گرگانی به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر رحلت مرحوم مغفور جناب آقای حاج حبیب‌الله عسکراولادی موجب تاسف و تالم گردید، این فقید سعید از معتقدین در انقلاب به شمار می‌روند و در زمینه‌سازی انقلاب در عصر طاغوت، مشقات و مشکلات فراوانی را تحمل نمودند.
ایشان از دوران نوجوانی و جوانی در مسیر اسلام و انقلاب و از یاوران حضرت امام (ره) در این مسیر و بعد از انقلاب در تمامی صحنه‌های کشور و در دفاع از ولایت فقیه بخصوص مقام معظم رهبری نقشی بی‌بدیل ایفا نمودند و یکی از صفات مهم و بارز آن مرحوم حمایت و دفاع از فقرا و مساکین و مستضعفین و محرومان جامعه بود که خداوند ایشان را با اولیای بارگاه ملکوتی‌اش حضرت رسول اکرم (ص) و اهل بیت عصمت و طهارت محشور بفرماید.
اینجانب این مصیبت را به بیت معظم و مکرم ایشان فرزندان و برادرانشان و همچنین همرزمان ایشان بالخصوص اعضای محترم حزب موتلفه اسلامی و بالاخص به محضر شریف مقام معظم رهبری حفظه‌الله تعالی تسلیت گفته و علو درجات آن فقید سعید را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
والسلام علینا و علی عبادالله‌‌الصالحین

پورمحمدی درگذشت عسکراولادی را تسلیت گفت
    متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
مِن المؤمنین رجال صَدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم مَن قضی نَحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا
فقدان مرد خستگی ناپذیر میدان های سخت، پایمرد عرصه سیاستمداریِ اخلاقگرا و انقلابیِ پرخروشِ آرام، مرحوم حاج حبیب الله عسکراولادی را به رهبر فرزانه، دوستداران نظام و ایران و بازماندگان محترم او تسلیت می گویم.
آن مرحوم، بحق، از سابقون انقلاب بود و در فراز و نشیب مبارزه، همواره، آهنگ و فرهنگ امام، روحانیت و ولایت داشت.
تربیت و نشو و نمای او در خاندانی باتقوا و دین خواه و حضور در کوران مبارزه با ستم طاغوتیان، او را با درد مردم آشنا کرد؛ چنانکه اندیشه «امداد» به مردم همیشه با او بود.
او از رهپویان صادقی بود که تا آخرین دم، بر سر پیمان خود با انقلاب ماند.
رحلت او در نخستین روز ماه عزای حسینی، یادآور اشتیاق انقلابیون ارزشمدار ما به خاطره ازلی و شکوهمند ولایت شیعی است.
این جانب در این روزهای گرامی، از بارگاه حضرت حق، برای ایشان، مغفرت بی پایان و رحمت بی کران می‌طلبم.
اللهم اغفره واحشره مع محبیک.

آیت‌الله موسوی‌اردبیلی:
عسکراولادی از مبارزان پیشتاز انقلاب اسلامی بود

در پیام تسلیت آیت‌الله موسوی‌اردبیلی آمده است: خبر درگذشت جناب آقای حبیب‌الله عسکراولادی موجب تاثر و تالم شد.
در این پیام تصریح شده است: آن فقید سعید که از مبارزان پیشتاز انقلاب اسلامی و یاران امام راحل بود در دوران ستم‌شاهی حبس‌ها و رنج‌ها را به جان خرید و در روزگار جمهوری اسلامی از خدمت و فعالیت در راه مصالح انقلاب کوتاهی نکرد.
در پایان این پیام اضافه شده است: برای آن فقید رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

جامعه اسلامی کارمندان درگذشت عسگر اولادی را تسلیت گفت
جامعه اسلامی کارمندان درپی درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی پیام تسلیتی صادر کرد.
در این پیام آمده است: حاج حبیب‌الله عسگراولادی از شخصیت‌های بارز انقلاب اسلامی ،معتمد حضرت امام خمینی و یار و امین مقام معظم رهبری با سابقه ای درخشان از مبارزه و جهاد و خدمت به انقلاب اسلامی و محرومین در 14 آبان 92 برابر با اول محرم به ملکوت اعلی پیوست.
 جامعه اسلامی کارمندان در این پیام تصریح کرده است:‌ یاد این عزیز سفر کرده و مجاهدت‌های وی در پیروی از خط نورانی امام و رهبری و تلاش خستگی ناپذیر برای رفع آلام نیازمندان را گرامی داشته و فقدان این  عارف انقلابی و پیش کسوت تحزب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم، اعضای حزب موتلفه اسلامی و جبهه پیروان خط امام و رهبری تسلیت عرض کرده و رحمت الهی برای ایشان مسئلت داریم.

وزیر اطلاعات درگذشت عسکراولادی را تسلیت گفت
پیام تسلیت حجت‌الاسلام سیدمحمد علوی به مناسبت درگذشت مرحوم عسگراولادی به شرح زیر است:
انا لله و انا الیه راجعون
خانواده ی معزز عسگراولادی
سلام علیکم بماصبرتم
به این وسیله ارتحال «حاج حبیب الله عسگراولادی» را به عموم دل سوزان انقلاب اسلامی و خانواده داغدارتان تسلیت عرض می‌نمایم. قطعاً حضور شجاعانه ایشان در عرصه‌های مختلف انقلاب و در تبعیت از فرامین امام راحل و عظیم الشان انقلاب (ره) و پیروی از مقام معظم رهبری (دام ظله) و دفاع از حریم ولایت فقیه و آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران زبانزد خاص و عام و از ویژگی های بارز آن سفر کرده بود که انشا الله تا ابد جاودان خواهد ماند.
از خداوند متعال برای آن سعید فقید رحمت واسعه، غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل، اجر جزیل و سلامتی مسئلت می نمایم.
سید محمود علوی

حزب مردم سالاری با انتشار اطلاعیه‌ای درگذشت حبیب‌الله عسکراولادی را تسلیت گفت
متن اطلاعیه به شرح زیر است:
و من‌المؤمنین رجال؛ صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
درگذشت مبارز خستگی‌ناپذیر دوران خفقان و ظلم و بی‌عدالتی و یاور دیرین امام خمینی(ره) موجب تأسف و تأثر فراوان گردید.
بدون شک نام مرحوم عسکراولادی در تاریخ پنج‌دهه اخیر مبارزات ملت رشید ایران جهت پیروزی انقلاب اسلامی و کمک به نظام و رهبری فراموش ناشدنی است.
منش منصفانه و بینش منطقی و روش اعتدالی این پیر فهیم عرصه سیاست باید سرلوحه احزاب به ویژه اصولگرایان باشد.
هرچند مواضع معقول ایشان در خصوص حوادث سال 88 خوشایند برخی افراطیون نبود اما یاوران سختی کشیده دوارن انقلاب به خوبی می‌فهمیدند که آن حامی بزرگ گفتمان انقلابی مواضع مذکور را جزو از سر دلسوزی و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران اتخاذ نکرده است.
پیام مرحوم عسکراولادی در کنگره یازدهم حزب مردم‌سالاری بیانگر نگاه مثبت ایشان به اندیشه تحزب در جمهوری اسلامی ایران بود.
حزب مردم‌سالاری در گذشت آن زنده‌یاد را به خانواده و فرزندان محترم و همه دوستداران انقلاب و نظام به ویژه اعضای محترم حزب مؤتلفه اسلامی تسلیت گفته و از خداوند سبحان حشر و نشر آن مجاهد نستوه را در ایام محرم به سرور و سالار شهیدان عالم، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران وفادارش مسالت دارد.
کمیته اطلاع‌رسانی حزب مردم‌سالاری

نماینده حماس در تهران درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت
 متن پیام دکتر خالد قدومی، نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران به این شرح است:
« کُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ ثُمَّ إِلَیْنَا تُرْجَعُونَ ».
با کمال تاسف و تاثر خبر درگذشت مبارز انقلابی جناب آقای حاج حبیب الله عسگراولادی را دریافت کردم. ایشان از همان روزهای آغازین انقلاب اسلامی هم‌چون دیگر انقلابیون حمایت از آرمان فلسطین و دفاع از فلسطینیان در مقاومت خود علیه صهیونیست‌های اشغالگر را سرلوح برنامه‌ها و کارهای خود قرار داده بودند و وقتی به رسم هر ساله در روز جهانی قدس برای ضیافت افطاری خدمت ایشان و دیگر عزیزان موتلفه می‌رسیدیم بار دیگر بر پشتیبانی از ملت فلسطین به عنوان یک اصل راسخ تاکید می‌کردند.
اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از جنبش مقاومت اسلامی حماس و ملت ستمدیده فلسطین درگذشت مرحوم عسگراولادی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران، همکاران ایشان در حزب موتلفه اسلامی و بستگان و خانواده معززشان تسلیت گفته و برای مرحوم مغفرت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.
خالد قدومی
نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین – حماس

سپاه ارتحال مجاهد بزرگ و یار صدیق امام(ره) و رهبری آقای حبیب الله عسگر اولادی را تسلیت گفت
به گزارش روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی از این اطلاعیه آمده است: مجاهد عالیقدر "مرحوم حبیب الله عسگر اولادی" در زمره‌ی فداکارترین و وفادارترین یاران حضرت امام‌(ره) در طول نهضت اسلامی محسوب می‌شود که آثار و پیامدهای حضور فعالانه و صادقانه وی در عرصه‌های مختلف بويژه در طول دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و پذیرش مسؤلیت‌های خطیر از واقعیات انکار‌ناپذیری است که بازخوانی آن بويژه برای نسل جوان میهن اسلامی بسیار آموزنده و الهام بخش خواهد بود.
این اطلاعیه با تجلیل از خدمات ارزنده و مخلصانه مرحوم عسگراولادی در کمیته امداد امام خمینی (ره) و خدمت بی ادعا به محرومین و نیازمندان جامعه افزوده است: مرحوم عسگر اولادی در تمامی عمر خود حتی برای لحظه‌ای از تلاش و حمایت در راه دفاع از اسلام و صیانت از انقلاب و نظام اسلامی دریغ نکرد و مرور تاریخ انقلاب اسلامی حکایت از همراهی و نقش‌پذیری‌های مؤمنانه و تاثیرگذار آن فقید سعید است که در این میان ارادت مرجعیت و روحانیت اصیل و تبعیت وی از ولایت فقیه از درخشندگی خاصی برخوردار است.
این اطلاعیه در پایان با تسلیت و تعزیت این ضایعه اندوه بار به مقام معظم رهبری، مراجع عالیقدر و روحانیت معظم، بیت معزی و ملت شریف و انقلابی ایران و دعوت از آحاد مردم قدرشناس تهران برای شرکت گسترده در آئین تشییع و تدفین پیکر مرحوم حبیب الله عسگر اولادی از درگاه خداوند برای آن انقلابی صالح طلب مغفرت و رحمت واسعه الهی کرده‌است.


باهنر درگذشت حبیب‌الله عسکراولادی را تسلیت گفت

متن پیام به این شرح است:

هوالباقی

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت یار دیرین انقلاب ، امام و رهبری و استاد قرآن حاج حبیب‌الله عسگر اولادی خاطر دوست داران انقلاب را اندوهگین کرد. این مرد بزرگ، عمر پربار خود را در مسیر دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب صرف نمود و همواره با تلاش در حفظ و صیانت از ارزش‌های نظام و ایجاد الفت و وفاق در میان گروه‌های سیاسی، نامی نیک از خود به جای گذاشت.

جامعه اسلامی مهندسین فقدان این انقلابی مبرز، دانشمند و آگاه را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف و بازماندگان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن سفر کرده رحمت بیکران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت می‌نماید.
پیام تسلیت آیت‌الله جوادی‌آملی در پی درگذشت عسگراولادی

متن پیام این مرجع تقلید به شرح زیر است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

ارتحال مومن مجاهد، حاج حبیب‌الله عسگر اولادی(رضوان الله تعالی علیه) را به عموم اهل ایمان، به ویژه همفکران و مردم بزگوار دماوند و بیت شریف ایشان تسلیت عرض نموده، امید است مجاهدت‌های صادقانه آن مرحوم برای نظام اسلامی و خدمات بی شائبه به طبقه محروم مورد عنایت پروردگار منان واقع شده و در پرتو قرآن و عترت با سید الشهداء که ایام شهادت آن حضرت است، محشور شوند.

غفر الله لنا و لکم

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جوادی آملی»


پیام تسلیت سید محمد خاتمی برای درگذشت حاج حبیب الله عسگراولادی

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای اسدالله عسگراولادی

یاد و نام انسانی بزرگوار که مجاهدت در راه خدا را توأم با اخلاق و ادب در همه مراحل زندگی، سرمایه بزرگ خویش می دانست، همواره در خاطره آنان که به اسلام و انقلاب و ایران دلبستگی دارند زنده خواهد ماند.

اینک روان پاک آن عزیز در جوار رحمت حق پاداش پاکی و نیکی خود را از خزانه جوار رحمت الهی دریافت می کند و گوارا باد بر او این نعمت جاودان!

من مصیبت درگذشت استاد حبیب الله عسگراولادی را به جناب عالی و خاندان محترم عسگراولادی و به همه دوستداران آن فقید سعید و همه بستگان داغدار تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت حق برای آن سفرکرده علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر وسلامتی مسألت می کنم.

پیام تسلیت ‌سازمان بسیج مستضعفین
در پی درگذشت حبیب الله عسکراولادی، پیام تسلیتی از سوی سازمان بسیج مستضعفین صادر شد که متن آن در ادامه آمده است.
انا لله و انا الیه راجعون
سازمان بسیج مستضعفین، درگذشت یکی از پیشتازان حاکمیت ولایت فقیه و یار وفادار و مطیع امر امام خامنه‌ای، برادر بزرگوار جناب آقای حاج حبیب الله عسکراولادی را به محضر نورانی مقام معظم ولایت و آحاد مردم شریف کشورمان بویژه خانواده معظم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و در ایام محرم حسینی، شفاعت امام عزیز کربلاییان را برای این برادر مجاهد مسئلت می نماید.
روحش شاد.

پیام تسلیت محسن رضایی
 متن این پیام که در پایگاه اطلاع‌رسانی محسن رضایی منتشر شده، به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
انقلابیِ پیشکسوت و خستگی ناپذیر، یار صدیق و دیرین و امین امام  و مقام معظم رهبری، مدافع راستین انقلاب اسلامی و خادم متواضع و صمیمیِ محرومان، استاد حبیب‌الله عسکراولادی پس از عمری مجاهدت در راه خدا به زیارت حضرت حق بار یافت تا پاداش فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌هایش را دریافت کند.
بی‌تردید، نام عسکراولادی در تاریخ درخشان نهضت اسلامی جاودان خواهد ماند و یاد او همواره در محفل دوستان و یاران و همسنگرانش با استقامت و پایداری در راه خدا، عجین بوده و خواهد بود.
با دلی اندوهگین در ماتم این مجاهد نستوه، فقدان او را به محضر مقام معظم رهبری، ملت قدرشناس ایران، قاطبه دوستان و همرزمان و ارادتمندان آن مرحوم و نیز به بیت شریف عسکراولادی تسلیت عرض نموده و علو درجات آن فقید را از درگاه خداوند متعال طلب می‌کنم».

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان درگذشت عسگراولادی را تسلیت گفت
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور پیامی رحلت حبیب‌الله عسگر اولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری را تسلیت گفت.
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت مرحوم مغفور آقای حبیب الله عسگر اولادی از مجاهدان با اخلاص در دوران اختناق و در دوران انقلاب و پس از آن بودند و سالهای طولانی از عمر خود را در خدمت انقلاب اسلامی و نظام اسلامی صرف کردند به جامعه سیاسی کشور و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌کنیم.
ایشان از یاران نزدیک امام خمینی ره بوده و همواه معتقد به خط امام و رهبری  بوده اند. پیش از انقلاب نیز از پیشگامان میدان مبارزه با استبداد بوده و متحمل رنج های فروانی در این راه شده است. پس از انقلاب نیز  منشاء خدمات بسیاری در کمیته امداد امام خمینی (ره)، جبهه پیروان امام و رهبری و وزارت بازرگانی بوده و زحمات زیادی در مسیر تعالی و پیشرفت فضای سیاسی کشور به دوش کشیده اند.
ان شاالله خداوند پاداش خوبی‌ها و زحمات ایشان را با فضل و عنایت مخصوص خود به ایشان  برگرداند و وی را در رحمت و مغفرت خویش قرار دهد.

پیام تسلیت آیت الله نوری همدانی در پی درگذشت حبیب الله عسگر اولادی
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انّالله و انّا الیه راجعون

درگذشت آقای حبیب‌الله عسگراولادی مجاهدی که از لحاظ تعّهد به اسلام ناب و مبارزه در راه اهداف و ارزشهای والای اسلامی و استقبال از هر مشکلی که در سر راه این هدف مقدس وجود دارد از نوادر مجاهدان فی سبیل‌الله بود.

آن مرحوم در عمر پرافتخار خود جز به عظمت و حاکمیت اسلام فکر نکرد و در عرصه انقلاب لحظه ای انقلاب را تنها نگذاشت و با قلم و قدم و بیان و فکر و اندیشه همواره در این راه گام برداشت و با شایستگی و ویژگیهائی که داشت پست‌ها و سمت‌های مهمّی در اختیارش قرار گرفت و همة آنها را با اهتمام و اخلاق اسلامی به انجام رسانید و به همة آن‌ها اعتلاء بخشید.
و بطور خلاصه او همیشه مورد عنایت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام رضوان‌الله علیه و رهبر معظم انقلاب اسلامی دامت برکاته بود.رحمه الله عاش سعیداً وجهات سعیداً
ما درگذشت این بزرگمرد مجاهد را به حزب محترم مؤتلفه‌اسلامی و پیروان خط امام و رهبری و به همه علاقه‌مندان به وی بویژه خانواده محترمشان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن‌ مبارز راه اسلام غفران و رحمت مسألت می‌نمائیم.
حسین نوری همدانی


پیام تسلیت آیت الله حسینی بوشهری به مناسبت رحلت حبیب اله عسگر اولادی

ارتحال یار دیرین انقلاب، دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، مجاهد نستوه، مرحوم حاج حبیب‌الله عسگراولادی، از پیشگامان نهضت امام خمینی (ره) و از خادمان مخلص اسلام که عمر شریف خود را در خدمت به آرمان‌های امام، انقلاب و رهبری سپری نمود، موجب تأسف و تأثر شدید گردید.
آن فقید سعید از چهره‌های مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی بوده و در بیش از نیم قرن مبارزه و مجاهدت، همواره وحدت‌بخش نیروهای انقلابی بوده و با حضور در عرصه‌های گوناگون در مسیر ولایت، همواره در راه خدمت به مردم از هیچ سعی و کوششی فروگزار نکرد و با اتخاذ مواضع صریح و روشن از ارزش‌های نظام و انقلاب دفاع نموده و تا آخرین لحظات عمر خویش در خدمت به مردم و به ویژه محرومان و مستضعفان بود.
این‌جانب این ضایعه مولمه را به محضر مبارک رهبری معظم (مدظله)، مردم شریف و خانواده معزز آن مرحوم تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان محترم صبر و پاداش بزرگ آرزو دارم.
سید هاشم حسینی بوشهری
مدیر حوزه‌های علمیه
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۵
0
0
در پی درگذشت مجاهد نستوه و یار وفادار و معتمَد امام (ره) و رهبرى، حاج حبیب‌الله عسگراولادی، دبير جبهه حزب الله در پیامی، این ضایعه را تسلیت گفت.
متن پيام دبير جبهه حزب الله به شرح زیر است:
 
بسم الله الرّحمن الرّحیم
با كمال تأسّف و تأثّر، ارتحال مجاهد نستوه، معتمَد امام(ره) و رهبرى، استاد اخلاق و تواصي كننده بحق و صبر، جناب آقای حاج حبیب‌الله عسگراولادی را تسليت عرض مي نمايم. 
" حاج حبيب الله" عسگراولادى، عمر با بركت خود را در راه خدمت به دين محمد(ص) و آل محمد(ص) سپری نمود و الگوى جوانان و همه اقشار جامعه متدين و حزب الله اصيل براى تلاش و مجاهدت مخلصانه‌ گرديد. اين مجاهد صديق، از نخستین روزهای مجاهدت ملّت و روحانیّت، در كنار امام (ره)، مراجع بزرگوار و روحانيت نستوه در عرصه هاى پر خطر انقلاب اسلامي حضور مخلصانه یافت و تا آخر عمر، لحظه ايي از مجاهدت و پاسدارى از آرمانها و ارزشهاى ديني باز نايستاد و بدرستي كه او از رستگاران است. 
مصيبت فقدان اين سرباز دين محمد(ص) و آل محمد(ص)  را به خانواده محترم عسگراولادي، خانواده كميته امداد امام(ره)، همرزمانش در حزب موتلفه اسلامي بويژه جناب آقاى بادامچيان و آقاى محمد علي اماني و همه دوستدارانش و نيروهاى اصيل حزب اللهي تسليت عرض نموده و علوّ درجاتش را از خداوند سبحان مسألت مي‌‌نمايم.

                                                                       " حجت، دبير جبهه حزب الله "
                                                                                  ٩٢/٨/١٤
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: