به‌روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۷۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۷
ما معتقديم که تفکراتي که منطبق بر ايدئولوژي ديني و الهي است،مي تواند همدردي و ديگردوستي را به درستي معنا کند و در صحنه عمل پياده شود.
حسين انواري در ديدار با تعدادي از خيران کشورهاي اروپايي گفت: ما معتقديم که تفکراتي که منطبق بر ايدئولوژي ديني و الهي است،مي تواند همدردي و ديگردوستي را به درستي معنا کند و در صحنه عمل پياده شود.

وي سرچشمه محبت کردن و احترام گذاشتن به ديگران و ايثار و احسان را خداوند متعال عنوان کرد و افزود:چنانچه کسي به اين سرچشمه متصل نباشد،قادر به رعايت به حقوق ديگران نخواهد بود.

وي با اشاره به رفتارهاي دوگانه مدعيان حقوق بشر،اظهار کرد: ظلم به ديگران و ضايع نمودن حقوق مردم با تظاهر و شعائر تامين حقوق انسانها همخواني ندارد. ما باور نداريم که بسياري از سازمانهاي حمايتي در سطح بين الملل براي حمايت از انسانها فعاليت مي کنند؛ بلکه بيشتر آنان به صورت نمايشي است و حمايت از محرومان و مظلومان پوششي براي اهداف ديگر آنان است.

عضو شوراي مرکزي حزب موتلفه اسلامي با تاکيد بر جذب قلوب انساني در حوزه تکريم انسانها،ادامه داد: براي جذب قلوب و تاثير گذاري در آن با نگاه الهي بايد وارد صحنه شد تا به اعتماد سازي منتهي شود؛در اعتماد مشارکت معنا پيدا مي کند و قبول مسئوليت صورت مي گيرد و منجر به ايجاد تعهد و ايجاد و افزايش همبستگي مردمي مي شود.

وي رياکاري و منت گذاشتن،تحقير کردن و قدرت طلبي را از جمله آسيبهاي وارده به امور خير عنوان و بر مراقبت از آن تاکيد کرد.

برچسب ها: حسين انواري
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: