به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۹

۲۵۵ ... ۰۹۱۲ زینب، زیبا‌ترین جلوه غیرت مرد مسلمان. زینب، زیبا‌ترین زینت پدر. زینب، زیبا‌ترین زیور عمارت رفیع عفاف. زینب، زیبا‌ترین آموزگار حجاب . زینب، زیبا‌ترین گنجینه زیبائی‌های انسانیت. میلاد زینت زیبائی‌ها، حضرت زینب (س) مبارک باد
۲۳۱ ... ۰۹۱۷ براي عضویت بايد چکار کنیم؟
شما: سلام. جهت عضویت می‌توانید به دفتر حزب در شهر خود مراجعه نمایید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 5-88822923  معاونت سازماندهی تماس بگیرید.
650 ... ۰۹۱۹ کسانیکه روزگاری تحت تأثیرجوسازی مدرن شیاطین، فریب خوردند و آیت الله بهشتی وامثالهم را مفت ومجانی از دست دادند وبعد فهمیدند که او عصاره‌ای از خدمت بملت مسلمان وانقلابی خودشان بوده است، امرور باید قدر جوهر و گوهر معدودی دیگر، چون آیت الله یزدی و آیت الله مهدوی کنی که نمونه شهید بهشتی وشهید مطهری برای کشورند را بدانند و با حمایت وتقویت آن‌ها، ادامه راه امام ورهبری را آسان طی کنند تا مبادا دوباره بمدت سی سال گیجی و سردرگمی، فریاد چه کنیم، چه کنیم سردهند!
۰۵۲ ... ۰۹۳۸ حیدرصفت است وشیوه‌اش قرآنیست. این دیده به راه ورسم او قربانیست. تحریم اجانب چو شده نقش بر آب. گفتا که گه كار و حمایت از سرمايه ایرانیست. علی طلایی. خواف براباد
۰۰۵ ... ۰۹۱۳ بنده بعنوان یک فرد عادی، ادامه تفکیک ورقابت همه جانبه دو جبهه پایداری ومتحد را لازم می‌دانم ونتایج برجسته و مفید این رقابتها را در آینده سازی بهتر، برای ایران وجهان اسلام ماندگارمی بینم.
۰۱۶ ... ۰۹۱۲ از جانور قندهار که شایسته‌ترین نام برای RQ۱۷۰ پهپاد جاسوسی CIA بود و توسط ایران بدام انداخته و شکار شد بیشتربگوئید تا اشراف تکنولوژیکی ایران اسلامی باعث دلگرمی بیشتر دوستداران نظام اسلامی و مشت محکم و جوابی مستحکم به یاوه گویان باشد.
۳۲۲ ... 0۹۱۲ در خبرها آمده بود دبیرکل حزب الله لبنان سیدحسن نصرالله و دیگر سران این حزب علی اکبر جوانفکر (از نزدیکان رحیم مشايی) را كه برای افتتاح دفتر نمایندگی روزنامه ایران به لبنان رفته بود بحضور نپذیرفتند و اجازه ملاقات ندادند.  مرحبا به بصيرتشان
۵۶۲ ... ۰۹۱۵ با سلام از موقعی که توسط نماینده شما با حزب شما وروزنامه شما آشنا شدم احساس خرسندی دارم ضمن سپاس از برادر عزیز آقای گنجی موفقیت شما را آرزومندم (ازبیرجند)
۵۲۰ ... ۰۹۱۲ معتقدم با جوابهایی که احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال از رييس جمهور داد، برای چندمین بار ثابت کرد برای عقل و فهم علما ومردم ارزش قائل نیست. و گرنه بجاي شوخي پاسخ ابهامات را مي داد.
۸۲۰ ... ۰۹۳۶ باسلام، ملت مسلمان وپیروولایت ایران بامشارکت شورانگیز خود درانتخابات مجلس باردیگر نشان دادند که گوش بفرمان مولایمان هستند و مشکلات اقتصادی هم اثری بر اراده آنها ندارد. دشمنان هم یادشان رفته بود که ما مسلمانیم روزه می‌گیریم و تحريم اقتصادي هم تزلزلی درما بوجود نمی‌آورد.
۱۶۷ ... ۰۹۱۰ خسته نباشيد. انشاءالله در سال جدید شاهد شمایلی شکیل‌تر و قوى‌تر و آبرومندانه ‌تر باشیم.
۱۹۲ ... ۰۹۱۲ باسلام وتحیات از مطالب نشریه «شما» شماره ۷۴9 بسیار استفاده کردم. با تشکر
 ۸۴۸ ... ۰۹۱۹ با عرض سلام و خسته نباشید حضور تمامی شما دست اندر کاران و یکایک شما عزیزان، خیلی دوستتان دارم و به شما برادران و با بصیرتانی مثل شما افتخار می‌کنم و سعادت و سربلندی و موفقیت روز افزون شما خدمت گذاران واقعی به اسلام عزیز و سربازان پاک و مخلص رهبری عزیز و عزیز‌تر از جانم حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) از خداوند باری تعالی خواستارم.
شما: با عرض سلام به محضر شما و همه ديگر مخاطبيني كه در ايام تعطيلات به نشريه خودشان ابراز لطف كردند؛ از اينكه پيامهاي محبت آميز مشابه منتشر نگرديد عذرخواهيم.

 

 

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: