logo
کد خبر: ۷۴۳۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۷
پیامهای شما

083...0935 - وقتی در سایتتون اسم از جوان یا کاری برای جوانان میبینم خنده بر لبهایم نقش میبنده، اصلا به جوانان اعتقاد دارید؟

660...0915 - چرا اعضاي شما با اخراج كنندگان راستگو اينگونه برخورد مي كنند؟ کسی که در یک حزب عضویت دارد به حزب رقیب رای نمیدهد.

355...0933 - رفسنجانی اصلاح طلب نیست اصولگرای چپ است

053...0917 - متاسف شدم وقتی درشماره ۸۲۰دوازده شهریور که روزملی مبارزه بااستعمار (سالگرد شهادت سالارواسطوره جنوب. رئیسعلی دلواری) هیچ مطلب وگزارشی چاپ نشده بود.. آیا اینطوری باید ازپیشکسوتان خون وشهادت یاد وتقدیر کرد ؟

005...0913 - دریک کلام بایدگفت دیپلماسی توئیتري و فيس بوكي، ‌‌‌ همان انقلاب سفید است كه به روز شده است

658...0911 - از شهرستان املش از توابع استان گیلان میباشم، مدت چهار سال مداوم هفته نامه شما رامطالعه میکنم. برای حمایت از تولید ملی برنج ايراني مصرف كنيد. باتشکر

847...0912 - تشکر از صفحه ورزشی اما ستون بیسر و صدا هفته قبل در حد افتضاح بود. خصوصا مطلب دومش بیفایده وبی معنی وبینمک بود. که چی فلانی فلان جا رفت يا نه؟ از مشکلات ورزش بنویسید.

910...0919 - از خانم راستگو بپرسيد شغل برادرشان در شهرداري آقاي قاليباف چيست؟ آنوقت موضوع روشن مي شود

883...0911- حذف كره از كالاهاي اساسي واقعا خجالت آور است مگر حقوق مردم هم دو برابر شده است؟

964...0936 - من ساکن تهران و مادر يک پسر 4 ساله هستم. از لحظه اي که سرنوشت امير حسين كه تو حادثه قم تنها حاميش را از دست داد را متوجه شدم بسيار ناراحت هستم و حاضرم هر کاري از دستم بر بيايد براي ايشان انجام بدهم. خوب است اين حادثه را رها نكنيد.

937...0912 - انتصاب دكتر شمخاني به رياست دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي در كنار برخي مواضع چند سال اخير ايشان، موجب نگراني شده است. اميدوارم اين نگراني ها بيهوده باشد.

256...0919 - نامه سردار سليماني به رهبري خيلي تاريخي بود. خدا رو شاکریم بخاطر داشتن چنین رهبر و سرباز وفادار. خدا به آبروی خوبانش هم امام ما و هم این سردار رشید اسلام را حفظ کند.

۱۵۵ ... ۰۹۱۲ - روایتهای جعلی شبکههای شبه شیعی، صدای رهبرمان را هم در آورد. انگلیسیها برای شیعه دوازده امامی هم یک طلبه خوش بر و رو، و خوش پوش تدارک دیدهاند تا در لندن حسینیه و شبکه تلویزیونی و حوزه علمیه داشته باشد و منبر برود و بشود سینه چاک شیعیان و دشمن درجه یک اهل سنت. اما با ادبیات لمپن آبروی شیعه را ببرد و ابزار اهداف شوم آنها شود.

۶۳۷ ... ۰۹۱۰ - از گزارشتان درباره دفاتر با طرح اسلامی ممنون اما اگر سری به بازار بزنید و یا به بازارچه فصلی مثلا پارک ارم زده باشید حضور این محصولات بسیار کم و غیر قابل دسترس است. ضمن اینکه در محل فروش تبلیغات و اطلاع رسانی وجود ندارد و ظاهرا «تبلیغ رونمایی آن بیشتر از خود موضوع بوده.

۶۳۴ ... ۰۹۱۲ - ایده راه اندازی کلاسهای روزنامه نگاری خوب است؛ اما مکمل آن راه اندازی یک باشگاه خبرنگاران افتخاری شما است.

برچسب ها: پیامهای شما
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: