به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۱
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان:
احمد علی مقدم: ملت ایران دوباره با حضور دشمن شکن خود در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی سیلی سختی به صورت استکبار جهانی زدند.


دبیر حزب موتلفه اسلامی کرمان و دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان طی سخنانی از حضور حماسی مردم استان کرمان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر نمود.
احمد علی مقدم گفت: ملت ایران دوباره با حضور دشمن شکن خود در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی سیلی سختی به صورت استکبار جهانی زدند.
وی افزود: این حضور پرشور ملت ایران تجدید بیعت مجدد با مقام معظم رهبری بود و پیروز نهایی این انتخابات ملت انقلابی ایران و مقام عظمای ولایت است.
سخنگوی جبهه متحد اصولگرایان استان با بیان اینکه این حضور برای دشمنان داخلی و بالاخص خارجی استکبار جهانی پیامهای روشنی دارد افزود: ملت انقلابی ایران با هر رأی خود یک سیلی محکمی به آنان زده و جای تعجب است با میلیونها سیلی که از این ملت خورده‌اند چرا سر عقل نمی‌آیند، هر انسان نادان و نفهمی پس از گذشت بیش از 33 سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با این سیلی‌های محکمی که به آنان زده تا کنون سر عقل آمده بود و این پیامها را می‌فهمید و سر جای خودش می‌نشست.
استکبار جهانی باید بداند هر چه از موضع تهدید با ملت ایران حرف بزند سیلی محکمتری خواهند خورد و پاسخ‌های کوبنده‌تری دریافت خواهند نمود.
ضمناً این حضور موجب نشاط و قوت قلب تمامی ملت‌های آزادیخواه و بالاخص ملت‌های منطقه گردید.
مقدم در پایان اظهار داشت: بنده از زحمات کلیه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از نیروهای نظارت، اجرایی، و امنیتی تشکر و قدردانی نموده و باید به عرض برسانم ملت ایران به وظیفه خود عمل کردند از این پس باید مسئولان و نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی به وظایفی که بر عهده دارند به خوبی عمل کنند و از طرفی به کاندیداهای محترم عرض می‌شود که زمان رقابت به اتمام رسید و الان زمان رفاقت و همدلی و با کمک یکدیگر در جهت خدمت بی منت به ملت انقلابی ایران تلاش نمایند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: