logo
کد خبر: ۶۴۵۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۵
پیامهای شما


۶۶۰... ۰۹۱۵ مصاحبه با مُبلغ چینی در شماره ۸۰۹ واقعاً عالی بود انشاء الله بتونیم عمرمون را صرف تبلیغ اسلام و تشیع بکنیم.

۱۴۸... ۰۹۱۳ در تاریخ دهم تیر ماه عکس ماشین خارجی را نشان دادید در خیابان خارج و بعد راز و رمز رانندگی خودمان را بحث می‌کنید.

سؤال اینکه چرا ماشین ایرانی در خیابان ایران را نزدید؟ (ابوالفضل علیزاده آران)

شما: حق با شما است. پوزش می‌خواهیم

۲۴۴... ۰۹۱۹تقوى، پرهیز از سوء استفاده از جایگاه و موقعیت است. انسان اگر در جایگاه و موقعیتی قرار گیرد و قدرت حمل این جایگاه و موقعیت را نداشته باشد و یا به فراموشی دچار شود و یا طمع به قدرت بالا‌تر او را سرگرم بازیچه هاى بزرگ‌تر کند، قدرت توصی به حق و توصی به صبر را از دست می‌دهد، لذا قشرى زده و متحجر می‌گردد.

۱۷۷... ۰۹۳۵متأسف هستم که خبرنگاران محترم کیهان موردضرب وشتم اراذل قرارگرفتند و روز نامه وزین وحق جوي کیهان متوجه شد، این سلیقه‌های شخصی که امیدوارم سیاسی نباشد چه زندگی‌هایی رانابود کرده است! کسی هم پاسخگو نیست؟!

۹۴۳... ۰۹۱۳آقاى پویا درمقاله خود در صفحه ۵ شماره قبل سطر٢۶ نوشته‌اند... به تهدیدى جدى علیه امنیت ملى آمریکا... این عبارت مطلوب آمریکا و از پایه بى اساس است و بهتراست بنویسند: تهدیدى علیه اهداف استکبارى آمریکا.

درمقاله آقاى علیرضا اسلامى در صفحه آخر شماره ٨١١ هفته نامه نیز اشاره به روایتى منطبق با حادثه ٧ تیر شده خوبست متن، سند و مأخذ روایت در نشریه درج شود.

۹۸۳... ۰۹۱۲آیا می‌دانید ماده ۴۵ از قانون برنامه پنجم که به ایثارگران و هزینه نقل و انتقال صندوق بیمه‌ای ایشان اختصاص دارد از زمان ابلاغ برنامه تاکنون اجرا نشده است؟ جالب آنکه نه تنهادولت در ردیف‌های بودجه سنواتی خود ازسال ۹۰ تاکنون لحاظ نکرده، بلکه سازمان امور ایثارگران و معاونت‌های ریاست جمهوری و نیز دستگاه‌های نظارتی مانند مجلس شورای اسلامی، فراکسیون ایثارگران مجلس، سازمان بازرسی و... هیچ اقدامی در جهت اجرای این ماده از قانون برنامه نداشته‌اند. حمید اردستانی

۷۸۰... ۰۹۱۴آیا عضویت در انصار حزب الله تبریز منافاتی با عضویت در حزب دارد؟

شما: طبق تبصره ماده 19 اساسنامه حزب موتلفه اسلامي، عضويت اعضا در هر سازمان، حزب، جمعيت و هر نوع تشكل سياسي ديگر با تصويب شوراي مركزي مجاز مي‌باشد.

۵۲۶... ۰۹۱۲ چرا باید رفتار و منش غیر انسانی را به‌نام اسلام در سطح همگانی تئوریزه کنید؟ اسلام هراسی براى چیست و پروژه کیست؟ حذف روحانیت و بازار به‌نفع کیست، روحانیت و بازار در طول تاریخ ما، مانع چه قدرت و سرویسی بوده؟! چرا دیدگاه هاى آقاى عسگراولادى باید مغفول بماند، چرا باید بعد از انتخابات بازهم حرف‌هایی بزنید که این جشن ملی را در ذائقه‌ها، یادآور تلخی‌ها کند؟!


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
علي خالقي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۷
0
0
من مي خواهم عضو سازمان بشم لطفا راهنمايي كنيد.
علي خالقي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۱
0
0
با سلام.اقا من مي خواهم عضو اين حزب بشوم، راهنماییم کنید
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: