به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۶۲۵۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۷
اخبار 24 ساعت گذشته:

شایعه های یک روزنامه از پیشنهادات پر زرق و برق قاليباف به نامزدهاي ديگر!

پس از آشکار شدن سير صعودي حسن روحاني در نظرسنجي ها، محمدباقر قاليباف به روحاني پيشنهاد کناره گيري از ادامه رقابتها به شرط دريافت سمت معاون اولي کابينه باضافه 5 وزارتخانه دولت آينده را داده است.
حسن روحاني به اين پيشنهاد چنين پاسخ داده بود: شما کناره گيري کنيد من معاون اولي باضافه 6 وزارتخانه را به شما مي‌دهم.

ظاهرا پيشنهاد قاليباف به کناره گيري رقبا محدود به حسن روحاني نبود، شهردار تهران يک روز پيش از ارائه پيشنهاد کناره گيري به حسن روحاني،پيشنهاد مشابهي هم به علي اکبر ولايتي داده بود.پيشنهاد قاليباف انصراف ولايتي در ازاي تصدي وزارت امور خارجه دولت آتي بود. شنيده‌ها حاکي است علي اکبر ولايتي با يک روز تاخير اين پيشنهاد را رد کرده بود.

پاسخ عارف به تاکتيک راه بينداز و جا بينداز
محمدرضا عارف مي‌گويد تحميل نيرو به رئيس‌جمهور منتخب باعث ايجاد فتنه و دعوا خواهد شد.او اين هشدار را در ديدار با برخي اعضاي روزنامه‌هاي زنجيره‌اي اصلاح‌طلب عنوان کرد.
عارف در اين ديدار با بيان اينکه بايد دست دولت در انتخاب اعضاي کابينه‌اش باز باشد، تصريح کرد: اگر رئيس دولت احساس کند نيرويي به او تحميل مي‌شود باعث ايجاد فتنه و دعوا مي‌شود. بايد به رئيس‌جمهور پيشنهاد کرد اما نبايد فردي را به وي تحميل کرد چرا که حس سهم‌خواهي به وي القا مي‌شود.
عارف ادامه داد: جرياني وجود دارد که مي‌خواهد، هر اتفاقي را به نفع خود مصادره کند.عارف اين را هم گفته که «ظلم است که اين انتخابات را محدود به چند نفر کنيم».
يادآور مي‌شود برخي نشريات زنجيره‌اي - اجاره‌اي مدتي است با فضاسازي‌هاي ويژه و به رسم راه بينداز و جا بينداز، درصددند عناصر تندرويي را که مديون آنان هستند، به رئيس‌جمهور منتخب تحميل کنند و اين در حالي است که اعتدال و نفي افراطي‌گري يکي از شعارهاي حسن روحاني به شمار مي‌رود.

من خیلی کار فیزیکی کرده‌ام
الف: سیدمحمد غرضی، نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به اینکه ‌اگر به شما در این دولت پیشنهاد وزارت بشود می‌پذیرید، گفت: من خیلی کار فیزیکی کرده‌ام، اما بهتر است کارهای فیزیکی را به جوانها سپرد.

شکار پیچیده‌ترین شبکه جاسوسی
فارس: کریمی، مدیرکل اطلاعات استان فارس از شکار پیچیده‌ترین شبکه جاسوسی و خرابکاری در این استان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

مايل مجدد حماس به برقراري ارتباط با تهران
شنیده شد که يک روزنامه فلسطيني به نقل از منابعي که از آنها به عنوان منابع آگاه ياد کرده، نوشت که موسي ابومرزوق از رهبران جنبش مقاومت اسلامي فلسطين حماس در سفري به‌منظور ملاقات با يک هيات عاليرتبه ايراني براي ساعاتي قاهره را به مقصد لبنان ترک کرد. مهر نوشت: به گزارش روزنامه محلي القدس به نقل از اين منابع افزود که در اين ديدار آخرين تحولات منطقه و روابط ايران و حماس که اخيرا بر سر مساله سوريه دچار تنش شده، مورد بررسي قرار گرفت.
به گفته اين منابع ابومرزوق در لبنان ديدار ديگري نيز با رهبران حزب ا... لبنان داشته است که طي آن راه هاي پايين کشيدن فتيله بحران بين دو طرف مورد بررسي قرار گرفته است.اين روزنامه در ادامه به سفر محمود الزهار از رهبران حماس به ايران اشاره کرد و نوشت که الزهار از طريق گذرگاه رفح به ايران سفر کرد که اين سفرهاي رفت و برگشتي رهبران حماس به ايران بيانگر تمايل آنها به برقراري ارتباطي تازه با اين کشور است.
عملیات روانی جدید صهیونیستها
عصرایران: سایت صهیونیستی دبکافایل درعملیات روانی جدید علیه ایران مدعی شد: ایران به صورت محرمانه ای در حال ساخت پایگاهی در بندر پورتسودان سودان در ساحل دریای سرخ است.

بخت اول شهرداری تهران
گروه سیاسی: شنیده شده بخت محسن هاشمی برای کسب کرسی اول شهرداری تهران بیش از سایر رقباست. گفته می‌شود اصلاح طلبان که 13 رای قطعی در شورای شهر تهران دارند گویا توانسته اند یکی دو رأی دیگر هم به موافقان شهرداری محسن هاشمی رفسنجانی اضافه کنند. بدین ترتیب و به دلیل وجود چند گزینه مختلف از سوی اصولگرایان برای شهرداری تهران ممکن است محسن هاشمی فصل پاییز را روی صندلی شهرداری تهران آغاز کند.

پیشنهاد یکی از علمای اهل سنت
گروه سیاسی: یکی از علمای اهل سنت در دیدار با روحانی خواستار انتصاب یک استاندار مشخص برای استان سیستان و بلوچستان شده است. م- ح فردی است که برای این سمت پیشنهاد شده و از اهل تسنن هم نیست.

بوسه‌امیرجدیدقطربرشانه مفتی‌تکفیری!
جهان: امیر جدید قطر در مراسم بیعت و دیدار شخصیت‌های این کشور هنگام رسیدن به یوسف قرضاوی مفتی تکفیری این کشور، بر شانه وی بوسه زد.

تفحص از معاونت راهبردی رئیس‌جمهور
شنیده شد که نماینده رودبار در مجلس از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از معاونت نظارت و راهبردی رئیس‌جمهور به هیات رئیسه مجلس خبر داد. حکیمی گفت: چهارشنبه تحقیق و تفحص از معاونت نظارت و راهبردی رئیس‌جمهور را با امضای 33 نفر از نمایندگان تقدیم هیات رئیسه مجلس کردیم. وی خود را طراح این تحقیق و تفحص معرفی کرد و گفت: اتفاقاتی در معاونت نظارت راهبردی رئیس‌جمهور افتاده است که حتما بایستی بررسی شود؛ رقم‌هایی وجود دارد که به صورت غیرقانونی در جاهای دیگر هزینه شده است.
وی با بیان اینکه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه این ارقام در کجا هستند، وجود ندارد، خاطرنشان کرد: 250 میلیون دلار از قانون بودجه بایستی به آشیانه جمهوری اسلامی اختصاص می‌یافت اما نه تنها یک دلار از این مبلغ به آشیانه جمهوری اسلامی اختصاص نیافت بلکه از کل مبلغ حدود 190 میلیارد تومان به هلال‌احمر اختصاص یافت و هلال احمر هم در این زمینه پاسخگو نیست. حکیمی گفت: این تحقیق و تفحص دارای 14 محور است.

بازداشت گروهی از دزدان دریایی توسط ارتش
شنیده شد که فرمانده نیروی دریایی ارتش از بازداشت چندین گروه از دزدان دریایی توسط نیروی دریایی ارتش و تحویل آنها به مقامات قضایی خبر داد. امیر دریادار سیاری در آئین روز جهانی دریانورد و تجلیل از دریانوردان نمونه، اظهار داشت: نیروی دریایی تا به امروز ضمن همراهی بیش از 2000 کشتی تجاری و نفتکش، قریب به 150 درگیری با دزدان دریایی داشته و چندین گروه از آنها را دستگیر و به مقامات قضایی مربوطه تحویل داده است.
وی در ادامه افزود: امروز ما ادعا می­‌کنیم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امنیت دریایی را تا جنوب هندوستان و مدار 10درجه برقرار و در همین راستا نه تنها به کشتی­‌های کشورمان بلکه به کشتی­های سایر کشورهایی که درخواست همکاری داشته‌­اند نیز کمک کرده­‌ایم.

تخریب شبانه بخشی از آکادمی ملی المپیک
شنیده شد که به دنبال اختلافات اخیر شامگاه سه‌شنبه در اتفاقی کم سابقه تعدادی کارگر به آکادمی ملی المپیک رفتند و فنس‌های اطراف این آکادمی را کندند. تابناک نوشت: این اتفاق در شرایطی رخ داد که یکی از نزدیکان کمیته ملی المپیک حضور این افراد را از سوی وزارت ورزش عنوان کرد. آنها فنس‌های اطراف آکادمی ملی المپیک را از مجموعه انقلاب که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان است کندند تا دیگر حصاری بین این دو مجموعه نباشد. باید دید واکنش مسئولان وزارت ورزش و جوانان به این اتفاق چیست؟

لغو دیدارهای رئیس‌جمهور منتخب
شنیده شد که دیدار روز چهارشنبه اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با رئیس‌جمهور منتخب، به دلیل کسالت حجت‌الاسلام روحانی به زمانی دیگر موکول شد. قرار بود اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس عصر دیروز چهارشنبه با حضور در دفتر حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب، با وی دیدار کنند. این دیدار به دلیل سرماخوردگی رئیس‌جمهور منتخب، به بعد از تعطیلات دو هفته‌ای تابستانه نمایندگان مجلس موکول شده است. علاوه بر این دیدار، دیدارهای دیگر حجت‌الاسلام روحانی که قرار بود امروز انجام شود نیز، لغو
شده است.

افتتاح پروژه‌های نیمه تمام!
شنیده شد که نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به افتتاح برخی از طرح‌های مسکن مهر در روزهای اخیر با حضور رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی گفت: گزارش‌هایی که در اختیار داریم حاکی از آن است که بسیاری از مسکن‌های مهری که افتتاح می‌شود، فاقد امکانات زندگی هستند و مردم در آنها ساکن نمی‌شوند.
عصر ایران نوشت: عزیز اکبریان ادامه داد: به عنوان نمونه حدود دو سال قبل برخی از واحدهای مسکن مهر در هشتگرد با حضور وزیر مسکن افتتاح شد و بسیاری از خبرنگاران نیز به این مراسم دعوت شده و عکس و فیلم‌های بسیاری از افتتاح این واحدهای مسکونی منتشر کردند. این در حالی است که واحدهای فوق از امکانات لازم برخوردار نبودند و امروز وقتی به مسکن مهر هشتگرد سر می‌زنیم،‌ در می‌یابیم که حداقل نصف این واحدها خالی از سکنه است.

صدور دستور خرید آب خلیج فارس
شنیده شد که خراسان نوشت: بر اساس بررسی‌های یک نهاد نظارتی، در حالی که هنوز زمان زیادی تا پایان پروژه انتقال آب خلیج فارس به مرکز ایران باقی‌مانده، یک مسئول ارشد اجرایی در ابلاغیه‌ای به وزارت نیرو و تعدادی از استانداران و وزرا، مقرر کرده دستگاه‌های مربوطه نسبت به تضمین خرید آب انتقالی از خلیج‌فارس به استان‌های مرکزی کشور که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال انجام است، با رعایت مقررات مربوطه در این زمینه، اقدام کنند.

محمدرضا طالقانی بستری شد
شنیده شد که سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای در بیمارستان بستری شد. ایسنا نوشت؛محمدرضا طالقانی سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای دیروز به دلیل آمبولی پای راستش بار دیگر به بیمارستان رفت و بستری شد. طالقانی پیش از این نیز به دلیل ا ین عارضه به بیمارستان رفته بود که با تشدید بیماری‌اش مجددا تحت درمان قرار گرفت

عصر جمعه به رئيس‌جمهور منتخب تبريك گفتم
سيد محمد غرضي نامزد انتخابات رياست‌جمهوري در گفت‌وگو با عصرايران درمورد تجربه‌اش در مناظرها گفت:من به سهم خودم خيلي سعي كردم تا سطح مناظره‌ها را بالا ببرم و به نظرم هم در مناظره اقتصادي و هم در مناظره‌هاي سياسي و فرهنگي توانستم تاثير مثبتي بگذارم. من حتي كمترين حالت ناراحتي يا عصبي هم نداشتم و به همين دليل از خودم راضي‌ام.
وي در پاسخ به اينكه شب بعد از انتخابات و هنگام شمارش آرا خواب بوديد يا بيدار؟! گفت:حالت من طوري است كه در گاري بنشينم يا در هواپيما يا ماشين، خيلي زود به خواب مي‌روم و به همين دليل 24 خرداد هم حدود ساعت يازده شب خوابيدم.وي افزود:عصر جمعه به روحاني تبريك گفتم و براي او به عنوان رئيس‌جمهوري منتخب آرزوي موفقيت كردم.

هيات منصفه مطبوعات «خورشيد» را مجرم شناخت
هيات منصفه مطبوعات، «خورشيد» و «جامعه پرستاري» را در مورد برخي اتهامات مجرم تشخيص داد.به گزارش ايسنا، جلسه‌ رسيدگي به پرونده‌هاي نشريات «خورشيد» و «جامعه‌ پرستاري» دوم تير ماه در شعبه 76 دادگاه كيفري استان تهران و با حضور اعضاي هيات منصفه مطبوعات برگزار شد.
پس از اعلام ختم رسيدگي، هيات منصفه مطبوعات وارد شور شد و اعلام كرد كه روزنامه‌ خورشيد در مورد اتهام نشر اكاذيب به قصد تشويش اذهان عمومي مجرم است و مستحق تخفيف نيست و در مورد اتهام افترا مجرم دانسته نشد.جامعه پرستاري نيز در مورد اتهام نشر اكاذيب مجرم نيست، در اتهام افترا مجرم دانسته شد و البته مستحق تخفيف است. در مورد اتهام توهين نيز مجرم تشخيص داده نشد.

ارسال پرونده مشايي به وزارت اطلاعات
مصطفي افضلي‌فرد سخنگوي كميسيون اصل 90 مجلس در گفت‌وگو با خانه ملت گفت: پرونده‌اي درخصوص اظهارات مشايي در مورد مكتب ايراني، انبيا، مديريت داوود نبي و حضرت مسيح و رژيم صهيونيستي در كميسيون اصل 90 مورد بررسي قرار گرفت و براي رسيدگي به مبادي ذي‌ربط ارسال شد.وي افزود: اين پرونده با شكايت اشخاص حقيقي و حقوقي تنظيم شده و تعدادي از نمايندگان مجلس هفتم و هشتم نيز در اين ميان هستند.وي گفت: پرونده‌هاي كميسيون اصل 90 مجلس عمدتا به نهادهاي نظارتي همچون وزارت اطلاعات و سازمان بازرسي كل كشور فرستاده مي‌شود.

خون شهداي هفتم تير دامن منافقين را گرفت
آيت‌الله ممدوحي، عضو مجلس خبرگان رهبري در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به فرا رسيدن هفتم تيرماه سالروز شهادت آيت‌الله بهشتي و 72 تن از يارانش گفت: زماني كه دشمنان ما مايوس مي‌شوند به كارهاي غير معقول روي مي‌‌آورند.وي با تاكيد بر اينكه خون مظلومان هدر نمي‌رود، به وقايع اخير مصر و شهادت چند تن از شيعيان اين كشور اشاره كرد و افزود: جريان اخير مصر در تاريخ ماند و اين باعث نابودي سلفي‌ها خواهد شد همانطور كه خون مظلومان هفتم تير منافقين را از بين برد و ديگر نامي از آنها باقي نيست.

پورمحمدي در فكر دولتمردي دوباره
مصطفي پورمحمدي، رئيس سازمان بازرسي كل كشور با اشاره به قرابت‌هاي فكري خود با ديدگاه‌هاي روحاني، بيان كرد: هنوز هيچ پيشنهادي براي حضور در دولت آتي نداشته‌ام.به گزارش خانه ملت وي درباره احتمال حضور خود در كابينه روحاني گفت: حضورم در كابينه بستگي به شرايط آينده دارد.
پورمحمدي درباره برخي اظهارات كه پرونده فساد ۴۵۰ ميليون يورويي كيش را شوي تبليغاتي خوانده بودند، توضيح داد: معاون رئيس‌جمهور از سازمان بازرسي كل كشورخواسته بود در صورت وجود اسناد و مدارك درباره اين موضوع، آنها را ارائه دهند كه سازمان هم چنين كاري كرد.سازمان بازرسي كل كشوردر مورد اين موضوع پيش‌قدم نشده بود و صرفا پاسخگو بود؛ بنابراين تفسير شوي تبليغاتي از اين موضوع به هيچ‌وجه صحيح نيست.
حمله به کارکنان تلویزیون ایران در لبنان
تسنیم: پایگاه خبری دیلی‌استار لبنان به نقل از خبرگزاری ملی لبنان گزارش داد به عده‌ای از کارکنان تلویزیون ایران در لبنان حمله شده است.

تحقیق از معاونت راهبردی رئیس‌جمهور
الف: حکیمی - نماینده رودبار در مجلس - از تقدیم طرح تحقیق و تفحص از معاونت نظارت و راهبردی رئیس‌جمهور به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

یک ادعا درباره طالبانی
قدس آنلاین: جواد البزونی،یکی از نمایندگان پارلمان عراق مدعی شد، جلال طالبانی حافظه‌اش را از دست داده و علت غیبت طولانی مدت وی و خالی ماندن پست ریاست جمهوری عراق نیز به دلیل همین مساله است.

توبايد مانند گاليله محاکمه شوي
آخرين نوشت: يکي از روزنامه نگاران سابق ايران در همايش خادم مظلوم با قرار گرفتن پشت تريبون به سخنراني پرداخت. وي با مقايسه احمدي نژاد با گاليله گفت: چون تو از زمان خود جلوتري بايد مانند گاليله محاکمه شوي! البته در ادامه اين حامي احمدي نژاد توانست در پائين جايگاه مراسم دست رئيس جمهور را ببوسد.

یک هشدار به روحانی
سايت انتخاب، كه از دكتر حسن روحاني حمايت كرده و مي‌كند، در مقاله‌اي تحت عنوان "آقاي روحاني خطر اپورتونيسم را جدي بگيريد" به وي هشدار داده مواظب فرصت طلباني كه معمولاً بعد از پيروزي و به قدرت رسيدن افراد، خود را به آنان نزديك مي‌كنند، باشد.
اين مقاله اينگونه پايان مي‌يابد: "خطر اپورتونيسم كه محصول بي‌نظمي و تحولات سريع و غيرقابل پيش‌بيني است، براي روحاني زماني بيشتر اهميت مي‌يابد كه به ياد بياوريم اپورتونيست‌ها به دليل فقدان توانمندي براي انسجام بخشي و سازمان دهي، به كارآيي، نظم و انسجام روي خوشي نشان نداده، حيات سياسي و اجتماعي خود را در بحران‌ها مي‌جويند." روزنامه جمهوري اسلامي طي دو هفته اخير در چند مقاله، خطر سهم خواهي‌ها از رئيس‌جمهور منتخب را گوشزد كرده است.

فتوای ضد شیعی مفتی دیوانه
شبکه خبر: یکی از مفتیان افراطی وهابی بر صفحه اینترنتی شخصی خود دستور تخریب قبر حضرت زینب (س) را داده است.این مفتی وهابی چندی پیش ریاست یک کنفرانس ضد شیعی در مدینه را بر عهده داشت.

يكي از مشايخ سلفي و تكفيري اعلام کرد:ممانعت از ورود شيعيان به مصر
شيخ وحيدالبالي يكي از مشايخ سلفي و تكفيري شركت كننده در گردهمايي اخير نهاد ناشناخته موسوم به "انجمن علماي اهل سنت" در مصر كه با حضور محمد مرسي رئيس‌جمهور اين كشور برگزار شد، در تازه‌ترين اظهارات خود گفت: در گردهمايي انجمن علماي اهل سنت بيانيه‌اي را امضا كرديم كه در آن آمده است: اگر شيعيان قصد ورود به كشور (مصر) را داشته باشند، جوانان ما براي جلوگيري از ورودشان مكلف‌اند به فرودگاه بروند و مانع اين كار شوند.
به گفته او، محمد مرسي به شوراي امنيت ملي كشور دستور داده است هر كسي را كه مذهب تشيع در كشور تبليغ مي‌كند، دستگير نمايد. شيخ البالي مي‌افزايد: "ما در اينجا از همه مردم مي‌خواهيم هر كسي اطلاعي در اين زمينه دارد - ولو در حد داشتن يك كتاب شيعه - ما را در جريان اين موضوع قرار دهد تا طبق وظيفه شرعي و بيانيه انجمن علماي اهل سنت، اقدام لازم را بجا بياوريم." شب دوشنبه اين هفته (شب نيمه شعبان) سلفي‌ها و تكفيري‌ها با تهاجم به مجلس جشن شيعيان در حومه قاهره، شيخ حسن شحاته و چهار شيعه ديگر را به طرز فجيعي به شهادت رساندند.

رسم گریستن عروس در چین
بر طبق یک رسم عجیب در بخشی از چین عروس در هنگام برگزاری مراسم عروسی اش باید گریه کند.این رسم که در ایالت «سیچوآن» مرسوم است در طول قرن 17 طرفداران زیادی داشته و تا سال 1911 میلادی نیز ادامه یافته است.بر طبق این رسم عروس در شب مراسم عروسی اش مجبور است، گریه کند و در صورتی که قادر به گریه کردن نبود افراد حاضر در مجلس از او به عنوان فردی ضعیف یاد می کرده اند.گفته شده است در یکی از این مراسم عروس که قادر به گریه کردن نبوده است مورد ضرب و شتم مادرش قرار می گیرد.همچنین این رسم در بخش های مختلف ایالت «سیچوآن» به روش های متنوع برگزار می شده است؛ به طور مثال در غرب این ایالت، عروس مجبور است از یک ماه پیش از برگزاری مراسم عروسی اش گریه کند.


گروهبانها جای خود را به ژنرال‌ها بدهند!
ایسنا: بیژن نامدار زنگنه - وزیر نفت دوره اصلاحات - در مورد ویژگی‌های وزیر نفت در وزارت دولت یازدهم گفت: باید گروهبان‌ها جای خود را به ژنرال‌ها دهند.زنگنه در پاسخ به این سوال که این گفته شما به معنای انتخاب وزیر نفت از بدنه صنعت نفت است، گفت: نه، الان از بدنه کسی باقی نمانده است.

باهنر: نتیجه انتخابات طبیعی بود
الف: محمدرضا باهنر، نایب رئیس مجلس در جشن شعبانیه در مسجد محمدیه علی آبادکتول گفت: نتیجه انتخابات این دوره، کاملا طبیعی بود. فردی که می‌گوید تندروی را قبول ندارم، فراجناحی هستم و از هر دو جناح استفاده می‌کنم روی کار آمده است.

قالیباف به «شستا» می‌رود
گروه سیاسی: شنیده شده قالیباف چندان تمایلی برای ماندن در شهرداری تهران ندارد. در صفحه ای که به نام وی در یکی از شبکه‌های مجازی ثبت شده، آمده است: قالیباف برای ماندن در شهرداری مردد است و این روزها پیشنهادهای جدی برای یکی از سازمانهای مهم کشوری(شستا) دارد که طی چند روز آینده درباره آن تصمیم گیری خواهد کرد.

حضور مداح معروف ایرانی در سوریه در حمایت از حرم حضرت زینب (س)

کربلایی حمید علیمی مداح و ذاکر اهل بیت (علیهم السلام) پس از ۲۰ روز تلاش توانست از طریق کشور ثالث خود را به سوریه رسانده و در میان مدافعان حرم حضرت زینب برای دفع شر وهابی های ملعون از این حرم امن اهل بیت جای بگیرد. وی درباره حضورش در سوریه گفت: بیشتر پروازهای ایران به دمشق لغو شده است ومن از طریق کشور دیگری وارد سوریه شده ام و به شوق حرمی آمدم که هر خشت آن ریشه عمر حسینی ها است، عمری گفتم یالیتنا کنا معک و اکنون وقت آن است که این حرف را ثابت کنم.


نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۰۶
0
0
بسه دیگه انتخابات تموم شد هنوز دست از سر این دکتر قالیباف بیچاره بر نداشتید از خدا بترسید
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: