logo
کد خبر: ۵۵۴۱
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۵
انواري:
انواری پیامهای ارزنده قرآن برای داشتن زندگی سالم اشاره کرد و گفت: خانواده، محل آرامش و آسایش، کانون عشق، محبت، رحمت و مودت است و هر رفتاری که آن را مخدوش کند، جزء سموم تولیدی در داخل خانواده محسوب می شود.
عضو شوراي مركزي حزب موتلفه اسلامي در ادامه با اشاره به تفکرات وارداتی از سوی شبکه های ماهواره ای و تبلیغاتی به داخل خانواده ها و عوارض سوء آن،افزود:بر اساس این تفکرات، ارتباطات داخل اعضای خانواده و تعامل و گفتگو میان آنان کاهش پیدا کرده است که نیاز به سرمایه گذاری در این بخش وجود دارد.
وي با تاکید بر اینکه نیاز است سرمایه گذاری جدی در ارتباط با اجرای فرامین و پیامهای تربیتی در داخل خانواده ها صورت گیرد،گفت:در حوزه کاری نیز زنان می توانند الگو ساز باشند و با حفظ جایگاه رفیع زن مسلمان متعهد با متانت و کارآمدی،برتری خودشان را نسبت به مردان اثبات کنند.
انواری با بیان اینکه اصالت خانواده به عهده زن است،اظهار کرد:تجلی روح مادر مهم ترین عامل زنده کننده روح ایثار و رافت و مهربانی است.
وي در بخش ديگري از سخنانش به آثار اشتغال بر خانواده اشاره كرده و خاطر نشان ساخت: اشتغال فقط جنبه اقتصادی ندارد، اشتغال فرد را احیاء می کند و خودباوری،اعتماد به نفس،ایجاد انگیزه،بروز و ظهور استعداد انسانی، امید و نشاط از آثار ایجاد اشتغال است که با وجود آن،اقتصاد،فرهنگ و تربیت نیز تامین می شود.


برچسب ها: انواري ، قرآن
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: