به‌روز شده در: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۳
محمد نبی حبیبی خبر داد:
محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیشرفت کشور گفت: دستاورد های یک دهه اخیر نشانگر کار آمدی اصولگرایان است.
محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به پیشرفت کشور گفت: دستاورد های یک دهه اخیر نشانگر کار آمدی اصولگرایان است.
 به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، وی که در پایان نشست دبیران این حزب سخن می گفت افزود: دنیا امروز به عظمت ملت ایران و پیشرفتهای همه جانبه نظام اذعان دارد. ما امروز صاحب یک نظام مقتدر هستیم و در بسیاری از رشته های علمی و صنعتی جزو 10 کشور بزرگ جهان می باشیم.
حبیبی با اشاره به انتخابات آینده اظهار داشت: کارنامه اصولگرایان به طور شفاف در پیش روی مردم است. مطمئن هستیم اقبال مردم به اصولگرایان در انتخابات آینده اگر بیشتر از دوره های قبل نباشد، کمتر نیست.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اشکالات و انتقاد هایی که به عملکرد اصولگرایان وارد است تصریح کرد: ما معتقد نیستیم اصولگرایان در یک دهه گذشته مرتکب خطا و اشتباه نشده اند، معتقدیم اشتباهات و اشکالات را توجیه نکرده اند و بلکه در صدد رفع مشکلات بوده اند.
وی افزود: تهدیدهای نظامی غرب و تحریم های اقتصادی اروپا، آمریکا و تداوم جنگ نرم دشمن علیه ملت از چالش های جدی فرا روی ماست. ملت ما ثابت کرده اند با مقاومت دلیرانه در برابر این تهدیدات خواهند ایستاد.
حبیبی تاکید کرد: یک انتخابات گسترده و با شکوه می تواند بخش عظیمی از تهدیدات امنیتی و نظامی دشمن را خنثی کند و مردم خوب این واقعیت را درک کرده اند.
وی با اشاره به موضع حزب موتلفه اسلامی در انتخابات آینده بیان داشت: حزب موتلفه اسلامی در انتخابات آینده در درون فرآیند همگرایی اصولگرایان عمل خواهد کرد و از تشتت و تفرق نیروهای اصولگرایی در حد توان خود جلوگیری می کند.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به توطئه های دشمن گفت: دشمن در پی باز تولید فتنه سال 88 است. مردم با هوشیاری و بصیرت تحرکات دشمن را رصد می کنند. خط حزب موتلفه اسلامی روشنگری برای افشای توطئه جدید علیه ملت و انقلاب اسلامی است.
حبیبی در ادامه با اشاره به قیام تاریخی 19 دی سال 1356 اظهار داشت: 19 دی سال 1356 مبدا نهضت اسلامی امام خمینی (ره) پس از 15 خرداد 1342 است. در این روز خشم و بغض فرو خفته مردم علیه استبداد شاه و غارتگری آمریکا بروز کرد و چون خشم در سراسر کشور سرازیر شد و در مدت کوتاهی طومار یک سلطنت ظالمانه 2500 ساله را در هم پیچید و به زباله دان تاریخ فرستاد.
وی ادامه داد: امروز نشاط مردم در مبارزه با آمریکا در سراسر کشور همانند همان شور، هیجان و نشاط مردم قم در قیام 19 دی است.
حبیبی درمورد 17 دی روز کشف حجاب رضا خان اظهار داشت: رضاخان جنایات زیادی در ایران کرد اما جنایاتی که در رابطه با بی حجابی مرتکب شده هیچ گاه از یاد ها نخواهد رفت. زنان ایران برای حفظ پاکی و عفت خود در این راه فدا کاری ها کردند.
وی افزود: متاسفانه وضعیت حجاب و عفاف در جامعه امروز ما رضایت بخش نیست. هنوز آثار تخریب و ویرانی که رضا خان در اثر کشف حجاب در جامعه ما به وجود آورد خسارت بار است. فرهنگ برهنگی توسط ماهواره ها و دیگر وسایل جمعی اهریمنی دشمن در جامعه ما تبلیغ و ترویج می شود.
وی تاکید کرد: ما باید فرهنگ حجاب و عفاف در سبک زندگی اسلامی مان را نهادینه کنیم. این کار شدنی است. کافی است بدانیم برهنگی بخشی از تهاجم فرهنگی دشمن و نبرد نرم استکبار جهانی علیه ملت ماست.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد تحولات منطقه گفت: هشدار سید حسن نصر الله به جهان عرب و جهان اسلام را باید جدی بگیریم؛ خط تجزیه دنیای اسلام را تهدید می کند.
وی افزود: صهیونیست ها در منطقه شکست های پی در پی خورده اند. توطئه دولت از نیل تا فرات آنها با طوفان مقاومت حزب الله، حماس و بیداری اسلامی در منطقه به باد فنا رفت. حالا با به جان هم انداختن مسلمانان و صدور تروریسم می خواهند منفذی برای تنفس خود باز کنند.
حبیبی خاطر نشان کرد: مسلمانان منطقه از این عقبه عبور می کنند و توطئه تجربه کشور های اسلامی را خنثی خواهند کرد.
وی با اشاره به سفر چند میلیون نفر از مسلمانان به کربلا در گرامیداشت اربیعن حسینی اظهار داشت: راهپیمایی عظیمی که در مسیر کربلا در ایام اربعین با حضور مسلمانان 130 کشور حتی شمار زیادی از اهل تسنن صورت گرفت حاوی پیام های مهم و بزرگ تاریخی است. از خلقت بشر تا کنون ما شاهد یک چنین اجتماع تاریخی برای تکریم ارزشهای الهی تاریخی نبوده ایم. میلیون ها شیفته و عاشق امام حسین(ع) و اصحاب بزرگوارش، شیفته شهید و شهادت، برای مستکبران پیامهای روشنی دارد.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی با تعظیم یاد آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی و تسلیت رحلت معلم و استاد اخلاق جامعه دینی تهران گفت: جهان اسلام، ایران و مردم تهران یکی از دوست داشتنی ترین عالمان و عارفان خود را هفته گذشته ار دست داد. آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی چون مشعلی فروزان در دلهای مومنین و به ویژه جوانان روشنی بخش بود. او مجسمه تقوا، ادب، اخلاق و معنویت در جامعه ما بود.
وی در پایان گفت: صراحت او در تبین نظریه ولایت فقیه و دفاع جانانه در نظر و عمل از جایگاه ولایت فقیه امام خمینی(ره)، رهبری معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مثال زدنی است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: