کد خبر: ۳۷۱۹۵
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم همواره محافظ نظام بوده اند و خواهند بود و نمونه تجلی این پاسداری را در راهپیمایی عظیم و متفاوت 22 بهمن اخیر در عشق و غیرت مردم به نظام و رهبری دیدیم که همه اعم از زن و مرد، پیر و جوان، طلبه و دانشگاهی، کسبه، کارگر و کشاورز آمدند و این وظیفه دولت محترم را در رفع مشکلات و دغدغه های مردم در اقتصاد و مسکن سنگین تر از قبل کرده است.

به گزارش روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی دکتر اسدالله بادامچیان اظهار داشت: دولت آقای رئیسی موفقیت های خوبی داشته است که سخنگوی دولت و وزارت ارشاد باید برای تببین آنها برای ملت طراحی موثر و مفیدی را اجرا کنند.

بادامچیان در ادامه تاکید کرد: سال گذشته نامه ای درباره سیاست های غلط اقتصادی از سوی مسئولان دولتی ناکار بلد و لزوم تغییر آنها نوشتم. متاسفانه این اقدام انجام نشد و امروز این مردم هستند که رنج این سیاست های غلط از طرف آن مدیران نابلد را به دوش می کشند و افزایش قیمت غیر واقعی ارز، سکه، مسکن، خودرو و ..... نتیجه آن است.

وی گفت: دولت خود را از ظرفیت و تجربه و دانش های موتلفه اسلامی محروم کرده است در حالی که می توانست و هنوز هم می تواند، در توسعه و پیشرفت و در رفع مشکلات از دانش و تجربیات و تیم های قوی موتلفه اسلامی، بهره گیرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: از آیت الله رئیسی امید و انتظار داریم که با تجدید نظر در سیاست ها و بخشی از تیم اقتصادی دولت که نابلدها در آن جا گرفته اند مردم را خوشحال و مشکلات را سامان دهد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام گفت: راهبرد اقتدار در مقابل دشمنان اسلام، همگرایی و هم افزایی کشورهای منطقه در ایستادگی مقابل رژیم صهیونیستی و در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است که به فرموده ولی امر مسلمین اگر چنین اتحادی تا کنون وجود می داشت امروز اوضاع طور دیگری بود.

وی افزود: دستگاه دیپلماسی کشور برنامه ریزی لازم برای تحقق این امر که دستور رهبری است بنماید و در دفاع از حقیقت بجز اصل حقیقت ملاحظه دیگری را در تصمیمات و برنامه ها دخالت ندهد و همه جریانات سیاسی کشور نیز اتحاد ملی و اتحاد اسلامی را محور اقدامات خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: دشمنان ملت ایران بر ایران هراسی و اسلام هراسی متمرکز شده اند و لازم است با عمل دقیق به گنجینه های بعثت ضعف های دنیای اسلام را برطرف کنیم.

بادامچیان در ادامه با اشاره به سفر آیت الله رئیسی به چین، از این سفر به عنوان نقطه مهمی در روابط بین المللی جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم یاد کرد و گفت: فصل جدیدی از آرایش نظم نوین جهانی در حال شکل گیری است و دوره استکباری غرب در جامعه جهانی و دوران یکجانبه گرایی آمریکا پایان یافته است، برجام هم یک رویداد پایان یافته است که برای آمریکا و کشورهای سه گانه اروپایی تنها راه نجات از استیصال پیش روی آنها است و طبیعی است که آن ها همه تلاش هایشان را در زمین سوخته خود برای تخریب و تضعیف جمهوری اسلامی ایران به کار گیرند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفت وگو نشست مونیخ را دلیلی آشکار بر ناراحتی و عصبانیت و استیصال کشورهای استعماری اروپا، استکبار آمریکا و صهیونیسم دانست و گفت: آنها که از همه جریان های داخلی ایران از جمله اصلاح طلبان کاملا نا امید شده اند حالا به منافقین جنایتکار روی آورده اند شاید اقدامات تروریستی این گروهک تروریستی، برای آنها کاری بکند و این یکی از سیاست های غلط و احمقانه است. همانطور که سیاست آنها در قبال جنگ اوکراین از اشتباهات بزرگ اروپا و آمریکاست.

بادامچیان همچنین با اشاره به کودتای سوم اسفند انگلیسی رضاخانی اظهار داشت: این کودتای ننگین یک توطئه استعماری انگلیس بود که با اسلام ستیزی از جمله کشف حجاب اجباری سعی کرد مانع رشد جامعه اسلامی شود و با سرکوب ملت ایران، مانع رشد نهادهای مستقل و آزاد تا بیش از 5 دهه شدند و ثروت ملی ایران را در این مدت غارت کردند.

وی تصریح کرد: این کودتا سرآغاز دیکتاتوری انگلیسی بدست رضاخان و استقرار حکمرانی وابسته در کشور ما بود که به فضل الهی با پیروزی انقلاب اسلامی، حکمرانی متکی بر استقلال و آرای مردم و مبتنی بر اتکا و اعتماد به نفس ملی شکل گرفت.

بادامچیان در ادامه از نمایندگان مجلس خواست در بودجه 1402 راههای فرار بودجه ای درآمدها و نابسامانی در ردیف ها را با دقت بررسی کرده و این بودجه را برای سال آینده راهگشای مشکلات دولت و ملت نمایند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان ضمن تبریک حلول ماه شعبان

از خداوند متعال مسئلت کرد که عبادات و دعاهای ایام مبارک رجب را به احسن وجه از همگان قبول فرماید.

بادامچیان با تبریک ولادت حضرت امام حسین(ع) و برادر بزرگوارشان حضرت ابوالفضل عباس (ع) که به عنوان روز پاسدار و روز جانباز نامگذاری شده و نیز میلاد امام زین العابدین(ع) گفت: مبعث حضرت رسول اکرم(ص) را پشت سر گذاشتیم که روز ولادت اسلام بود و بزرگترین مقام انسان پاسداری از اسلام است و خوشا به حال شهدا و جانبازان که برای پاسداری با عاشقی از دنیای خود عبور کرده اند.

وی افزود: واقعیت این است که شهدا جاودانه زنده اند و جامعه عاشورایی زنده است. ما باید به عاشورا برگردیم و مکتب عاشورا را اجرایی کنیم.

بادامچیان ادامه داد: تاریخ هموار تکرار گذشته است و نزاع یزید و حسین (ع)، همیشگی است و حسینی ها پیروزند و ملت ما ملت امام حسین(ع) است.

وی گفت: پاسداران و جانبازان عزیز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم، واقعیتی شبیه افسانه ساختند و امروز وظیفه ما تکریم آنهاست.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: