به‌روز شده در: ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
logo
تازه های سایت
کد خبر: ۳۷۰۹۴
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
ترقی:
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: منافقین، منبع اطلاعاتی، تحلیلی و محاسباتی سران اروپا شده‌اند و به همین دلیل دچار اشتباه محاسباتی می‌شوند.

حمیدرضا ترقی در گفت وگو با ایسنا درباره اقدام پارلمان اروپا برای قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اظهار کرد: نقطه کانونی راهبرد آمریکا و اروپا در قبال ایران، تغییر رفتار نظام در کوتاه مدت و تغییر نظام سیاسی در بلندمدت است. از سویی سپاه در از بین بردن یا به هم ریختن سیاست‌های راهبردی آمریکا در منطقه نقش مهمی دارد. سپاه همچنین نقش مهمی در پیاده‌سازی تدابیر رهبر انقلاب، مدیریت و کنترل بحران‌های کشور، مقابله با جنگ نامتقارن و سایبری دشمن و البته دور زدن تحریم‌ها و خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن دارد.

وی ادامه داد: آمریکا و اروپا به همن دلیل به دنبال مهار سپاه هستند. تخریب‌هایی که در این مدت به ویژه پس از اغتشاشات نسبت به سپاه انجام دادند، نشان‌دهنده آن است که هدف آمریکا و اروپا مهار سپاه است. با این حال اقدام پارلمان اروپا جایگاه قانونی ندارد زیرا سپاه نیروی نظامی رسمی و بخشی از حاکمیت است. امکان تضعیف سپاه وجود ندارد و اقدام آنها بیشتر حرکتی تبلیغاتی است.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به نقش منافقین در تصمیمات اتحادیه اروپا، تصریح کرد: منافقین بزرگ‌ترین ضربه را از سپاه خورده‌اند. مقرهای آنها بارها توسط سپاه متلاشی شده است بنابراین آنها علیه سپاه فعالیت داشته‌اند. منافقین که خودشان تروریست هستند به دنبال عوض کردن جای خود با سپاه هستند. وارونه‌نمایی واقعیت یکی از ابزارهای آن‌هاست.

ترقی در پایان گفت:‌ رفت و آمد منافقین به اتحادیه اروپا و سخنرانی در آنجا با فریب سران اروپا همراه شده است. منافقین، منبع اطلاعاتی، تحلیلی و محاسباتی سران اروپا شده‌اند و به همین دلیل دچار اشتباه محاسباتی می‌شوند. اگر اتحادیه اروپا به پیشنهاد پارلمان اروپا تن دهد، ضربه حیثیتی بزرگی به خود زده است.

برچسب ها: موتلفه ، ترقی ، اروپا ، سپاه
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: