به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۹
نماینده مردم اردبیل در مجلس :
نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بازار و مغازه‌ها باز است و کشور در شرایط عادی قرار دارد، گفت: مردم به هیچ وجه با برنامه‌های دشمن همراه نیستند.

صدیف بدری با تاکید بر اینکه مردم به فراخوان دشمنان مبنی بر اعتصاب سراسری در روزهای ۱۴ تا ۱۶ آذر پاسخ منفی دادند، اظهار داشت: مردم به هیچ وجه با برنامه‌های دشمن همراه نبوده، نیستند و نخواهند بود. مردم در روزهای اخیر ثابت کردند که به دسیسه‌های دشمن توجه نمی‌کنند. علی رغم آنکه دشمن برای این روزها برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده بود تا مردم اعتصاب سراسری کنند، اما بنده شاهد بودم که مردم به این فراخوان توجه نکردند، بازار و مغازه‌ها باز است و کشور در شرایط عادی قرار دارد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایطی که مردم همیشه نشان دادند پای نظام و انقلاب هستند، مسئولان باید به مطالبات به حق مردم عنایت ویژه‌تری داشته باشند و برنامه‌ریزی کنند تا مشکلات مردم هر چه زودتر رفع شود. مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف چون اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی باید برطرف شود.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: