به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۸۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۸
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد :
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حال که مردم فهیم ما به فراخوان دشمنان برای اعتصابات پاسخ منفی دادند، نوبت مسئولان است که کم کاری نکنند و مطالبات به حق مردم را پیگیری کنند.

ولی اسماعیلی با اشاره به تلاش معاندان نظام برای اعتصابات سراسری در ایران در روزهای ۱۴ تا ۱۶ آذر، گفت: استکبار جهانی دشمن اصلی جمهوری اسلامی ایران است و آنان از هیچ تلاشی برای ایجاد آشوب و ناامنی در کشور ما مضایقه نمی‌کنند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم ما علی رغم تلاش رسانه‌ای گسترده دشمنان انقلاب اسلامی برای اعتصاب، از این کار استقبال نکردند چرا که به خوبی می‌دانند اعتراض با اغتشاش تفاوت‌های اساسی دارد و راه حل رفع مشکلات کشور، اعتصاب نیست.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: الان حدود ۳۰۰ رسانه علیه ما فعالیت می‌کنند، چرا که استکبار جهانی هزینه زیادی کرده است تا شرایط داخلی ما را تحت تأثیر قرار دهد اما باید بدانند که مردم ما حتی اگر اعتراضاتی به ویژه در حوزه اقتصادی داشته باشند، اما توجهی به برنامه‌های دشمنان که با هدف ضربه زدن به اقتصاد کشورمان است، نمی‌کنند.

اسماعیلی تاکید کرد: مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و نشان دادند که برای پیگیری مطالبات خود به کف خیابان‌ها نمی‌آیند. با وجود اینکه مردم مشکلات معیشتی زیادی دارند، اما خیلی زود صف خود را از آشوبگران جدا کردند.

وی با اشاره به اینکه فقط عوامل بیگانه همچنان دست به آشوب و خرابکاری در کشور می‌زنند، اظهار داشت: مردم مطالبات به حقی دارند و نسبت به برخی از مسائل معترض هستند، اما صف خودشان را از اغتشاشگران جدا کردند. کسانی که اقدامات ساختارشکنانه می‌کنند، مشخص است که اهداف دیگری در سر دارند و دردشان معیشت و اقتصاد نیست.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: حال که مردم فهیم ما به فراخوان دشمنان برای اعتصابات پاسخ منفی دادند، نوبت مسئولان است که کم کاری نکنند و مطالبات به حق مردم را مدنظر داشته باشند و درصدد رفع مشکلات ملت باشند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: