به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۶

حجت الاسلام احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز در خصوص فراخوان برگزاری اعتصاب از سوی آشوبگران و رسانه‌های ضد مردمی خارجی گفت: این اقدام‌ها ایذایی و کور است. یعنی با تعداد کم اما هدف‌های متفاوت همچون آشوب، اغتشاش است. اما مردم شریف ما متوجه شده‌اند که این نوع اعتراض‌ها منطقی، مردمی و علمی نیست و خود را از این انسان‌های مزدور و فریب خورده و افرادی که طمع وعده‌های استکبار را دارند، جدا کردند. لذا با وجود صدور فراخوان‌های متعدد، استقبال صورت نگرفت و این نشان از بصیرت مردم ما دارد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قاطعیت دولت و مسئولین می‌تواند با حضور مردم در صحنه، سفره این فتنه را جمع کند و خوشبختانه شاهد این مسئله نیز هستیم.

سالک همچنین در گلایه خطاب به دولت و مجلس شورای اسلامی گفت: حضور آن‌ها در وسط میدان احساس نمی‌شود، آیا آن‌ها مشاهده می‌کنند در دانشگاه‌ها، مدارس، مترو و خیابان‌ها چه می‌گذرد؟ چرا با افرادی که چادر از سر زنان می کشند برخورد نمی‌شود؟ من از مسئولین می‌خواهم که قاطع با این مسئله و پدیده شوم برخورد کنند و مدارا کردن و ترس از برخورد به دلیل اینکه آشوب بدتر نشود، اشتباه است و برخورد با گناهکار، امنیت را در جامعه ایجاد می‌کند و این مدارا کردن به صلاح نیست.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: