به‌روز شده در: ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
logo
تازه های سایت
تعجب نماینده ترکیه از جایگاه زنان در ایران قانون جوانی جمعیت شکست نخورده است آمریکا پا پس کشید بانک مرکزی: رشد نقدینگی آذرماه کاهش یافت بازداشت مشاور مولوی عبدالحمید از صهیونیستها فاصله بگیرید شهروندان سه شهر در انتظار کالابرگ یک فریم ایران‌ستیزی در نروژ اقتصاد رژیم صهیونیستی در معرض فروپاشی است توقیف ۵ شناور با ۴۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق صهیونیست‌ها به حالت آماده‌باش درآمدند اوکراین آزمایشگاه تسلیحات غربی سال خونین در سرزمین‌های اشغالی اظهار نگرانی رئیس سابق تروریست‌های سنتکام
کد خبر: ۳۶۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸
رئیس ‌دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی کل قوا:
رئیس ‌دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: هدف دشمن از شکل‌گیری اغتشاشات، سرنگونی و در مرحله‌ای نفوذ در ادراک سیاسیون، تصرف فرهنگی مردم، تردید در صداقت، حقانیت، موفقیت و مشروعیت نظام اسلامی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی شاهرودی در جمع طلاب و فضلای شاهرودی مقیم قم، ضمن اشاره به اوضاع کنونی جامعه، گزارش سنتکام به پنتاگون در رابطه ‌با پیشرفت‌های ایران اسلامی و کنترل‌ناپذیری ایران را مورد توجه قرارداد و اذعان داشت: نقشه شوم براندازی نظام اسلامی به‌منظور کنترل پیشرفت‌های ایران مقتدر است.

وی به جلسات مشترک سرویس‌های اطلاعاتی آمریکایی و دولت‌های مزدور منطقه با عناصر تجزیه‌طلب و خودفروخته ایرانی اشاره کرد و ابراز داشت: قدرت و ظرفیت بالای دفاعی و نظامی و نیز تأثیرگذاری پهپادها و موشک‌های ایرانی از مهم‌ترین نکاتی بود که صحنه نبرد را دگرگون و متحول نموده است.

رئیس ‌دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی کل قوا ارتقای غنی‌سازی به ۶۰ درصد و استقرار دولت انقلابی معتقد به مبانی و پایند به اصول و ارزش‌های اسلامی را از دیگر محورهای گزارش سنتکام برشمرد و ورود ایران به باشگاه کشورهای عضو شانگهای و آغاز تثبیت و کاهش روند صعودی قیمت‌ها را از دیگر نگرانی‌های غرب نسبت به اثرناپذیری تحریم‌ها در ایران اشاره کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی به پیام‌های امریکایی‌ها بعد از شکست توطئه سرنگونی نظام اسلامی اشاره کرد و اذعان داشت: هدف دشمن از شکل‌گیری اغتشاشات، سرنگونی و در مرحله‌ای نفوذ در ادراک سیاسیون، تصرف فرهنگی مردم، تردید در صداقت، حقانیت، موفقیت و مشروعیت نظام اسلامی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی با اشاره به این که در دوران فتنه و اغتشاش برخی از جوانان، نوجوانان و فرزندانمان در دام طعمه استکبار گرفتار شده‌اند، اظهار داشت: در این اغتشاشات هر نوع نماد دینی مورد هجمه قرار گرفت و علی‌رغم جمعیت کم، هیاهوی زیادی در کشور ایجاد کردند.

وی با بیان این که اغتشاشگران همواره به دنبال کشته‌سازی و افزایش تلفات انسانی بودند که با مدارا و مدیریت نیروهای امنیتی این نقشه شومشان ابتر ماند، روایت‌سازی غلط و شکل‌گیری شبکه‌های محله محور برای انحطاط جوانان و دانشجویان را از پدیده‌های شوم دشمن در تخریب بعد اجتماعی و علمی ایران مقتدر دانست.

رئیس‌ دفتر عقیدتی و سیاسی فرماندهی کل قوا ضمن اشاره به چگونگی خنثی‌شدن فتنه و با بیان این که هدایت‌ها و روشنگری‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیار مؤثر بود، اظهار داشت: دشمنان اسلام، انقلاب و کشور، در ایجاد فتنه و همراهی لایه اصلی مردم دغدغه‌مند و معترض ناکام ماندند.
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: